Adalet Peşinde izle

Adalet Peşinde izle, Adalet Peşinde Altyazılı izle, Adalet Peşinde Türkçe Dublaj izle, 2009 ABD Yapımı olan Adalet Peşinde filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Suç, Dram ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,4’tür. Filmin yönetmenliğini ise F. Gary Gray yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Kurt Wimmer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gerard Butler, Jamie Foxx, Leslie Bibb

Adalet Peşinde Filminin Konusu: Bir ev işgali sırasında, Clarence Darby, Clyde Shelton’un karısını ve kızını öldürür. Savcı Avukat Nick Rice, Darby’yi güvenli bir şekilde mahkum edemiyor. Yüksek mahkumiyet oranını düşürme şansı bulamayan Darby, daha az suçluya itiraz eden ve suç ortağı Rupert Ames aleyhinde ifade vermek için indirgenmiş bir cezayı alan Darby ile bir anlaşma yapar; Ames sadece Shelton’dan eşyaları çalmayı ve kaçmayı ve Darby’nin Shelton’un karısını ve çocuğunu öldürme planından habersiz olmayı amaçladı. Ames birkaç yıl sonra Darby serbest bırakılırken mahkum edilir ve ölüm cezasına çarptırılır. Clyde, Rice’ın eylemleri ve adalet sistemi tarafından ihanete uğradığını hissediyor.

On yıl sonra, Ames idam edildi. Savcılar ve tanıklar tarafından bilinmeyen, genellikle kullanılan ilaç, bir antikonvülzan ile değiştirildi ve Ames’in acı içinde ölmesine neden oldu. Kanıt Darby’yi ima ediyor. Anonim bir arayan, polisin yanına yaklaştıkça Darby’yi uyarır ve onu uzak bir yere yönlendirir. Polis memuru olarak gizlenen Clyde, kendisini çağıran kişi olarak gösterir ve Darby’yi zehirle felce uğratır. Darby’yi bir tabloya ve onu parçalayan video kayıtlarına götürüyor. Darby’nin kalıntıları bulunduğunda, kanıt onun ölümünü Clyde’ye bağlar. Clyde isteyerek teslim olur ve hapse girer.

Rice karısını ve kızını parçalama videosunu yolladı ve travma geçirdi. Başlangıçta Clyde ile bir savunma pazarlığı yapmayı reddetti, ancak Bölge Savcısı Jonas Cantrell Rice’ın bir anlaşma yapmasını emretti. Clyde “itiraf” karşılığında hücresinde yeni bir yatak talep ediyor. Mahkemede, Clyde kendisini temsil eder ve başarılı bir şekilde kefalet verilmesi gerektiğini savunuyor, daha sonra bahsettiği “saçmalık” hukuki emirleri kabul etmek için yargıca davranıyor ve delilerle katilleri sokağa bırakmaya çok hevesli davranıyor. Yargıç, mahkemeye saygısızlık için Clyde’yi cezalandırdı.

Clyde, bir biftek öğle yemeği istemektedir ve bir müzik çalanın, belirli bir zaman dilimi içinde, Darby’nin avukatının nerede olduğunu söyleyen, eksik olduğu bildirilen bir hücreye teslim edilmesi gerekmektedir. Rice, öğle yemeğinin güvenlik önlemleri tarafından birkaç dakika gecikmesine rağmen kabul eder. Bir hücre arkadaşıyla paylaştığı yemeğine sahip olan Clyde, Rice ve diğerlerinin Darby’nin avukatını buldukları, Clyde’nin öğle yemeği ertelenirken zamanla mekanize edilmiş malzemelerle boğulduğu, ama boğulan avukatını bulduğu bir dizi koordinat sağlar. Clyde’ın hücresinde yüksek sesle müzik çalarken, hücre kemiğini biftekinin kemiği ile öldürmeye başlar ve onu hücre hapsinde sabitlemek için zorlar.

Cantrell bir CIA temasıyla bir toplantı düzenler ve Rice’ı getirir. Clyde’i daha önce ajansla çalışarak hayali suikast cihazları yaratmayı öğreniyorlar. Clyde istediği zaman kimseyi öldürebileceği konusunda uyarılırlar. Rice ve Cantrell ile yaptığı toplantıda, yargıç cep telefonunun patlamasıyla ölür. Clyde, aleyhindeki tüm suçlamalardan vazgeçilmesini talep ediyor ya da “herkesi öldürecek”. Pirinç yerine tedbir alır. Bir son tarih geçtikten sonra, bir dizi Rice asistanı araba bombalarından öldü. Bir meslektaşının cenazesinden ayrılan Cantrell, silahlı bir bomba imha robotu tarafından öldürüldü. Pilav, Clyde ile özel olarak buluşur ve tekrar tekrar yumruklar. Clyde toprağını koruyor ve Rice’a şu anki sistemi ve buna inanan herkesi yok etmeye başladığını söyler. Belediye başkanı şehri kilit altına aldı ve Rice’ı Bölge Savcılığına teşvik etti.

Rice, Clyde’nin hapishanenin yakınında bir otomatik garaja sahip olduğunu öğrenir. Bir tünel, hücre hücrelerine gizli girişlere sahip, hücre hapsi hücrelerinin altındaki silahların, maskelerin ve diğer ekipmanların önbelleğini açar. O ve Polis Dedektifi Dunnigan, Clyde’nin tek başına hücre hapsinde olmak istediğini fark eder; Bu, hapishaneyi tespit etmeden kolayca terk etmesine izin verir, önceden suçlu bulunan cinayetlerini yerine getirirken, suç ortaklarının bulunması gerektiğini düşünen polisleri yanıltmasın. Kanıt, belediye başkanının acil bir toplantı düzenlediği Clyde’nin bir sonraki hedefi olan Belediye Binası’na işaret ediyor. Rice ve adamları Clyde’ı bulamıyorlar, ancak doğrudan toplantı altındaki odada cep telefonuyla çalışan bir bavul bombasına işaret eden kanıtları keşfediyorlar.

Clyde hücresine geri döner. Onu bekleyen pirinci bulmak çok şaşırdı. Clyde başka bir anlaşma önerisinde bulundu, ancak Rice artık katillerle anlaşma yapmamakta, ona öğretmek için Clyde’a teşekkür etmediğini söylüyor. Rice, pişman olacağı bir şey yapmaması için onu uyarır, ancak Clyde’ın cep telefonu, Belediye Sarayı bombalarını aktive etmek için aranmaya hazırdır. Clyde telefonu aradığında pirinci hemen bırakır. Clyde, Rice’ın bomba hücresine taşındığı çok geç olduğunu fark etti. Clyde, kızının bileziğini tutar ve bomba patladığında kaderini kabul eder.

Epilog, kızını bir müzikal sahne performansında izleyen Rice’ı gösteriyor ve daha önce zamanını bulamadığı bir etkinlik.

Adalet Peşinde Tek Parça izle

606 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Adalet Peşinde Full 720p Tek Parça izle
7.4 IMDB Puanı

Adalet Peşinde Full 720p Tek Parça izle

(Law Abiding Citizen)
Yönetmen
Senaryo Kurt Wimmer
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Adalet Peşinde izle, Adalet Peşinde Altyazılı izle, Adalet Peşinde Türkçe Dublaj izle, 2009 ABD Yapımı olan Adalet Peşinde filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Suç, Dram ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,4'tür. Filmin yönetmenliğini ise F. Gary Gray yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Kurt Wimmer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gerard Butler, Jamie Foxx, Leslie Bibb

Adalet Peşinde Filminin Konusu: Bir ev işgali sırasında, Clarence Darby, Clyde Shelton'un karısını ve kızını öldürür. Savcı Avukat Nick Rice, Darby'yi güvenli bir şekilde mahkum edemiyor. Yüksek mahkumiyet oranını düşürme şansı bulamayan Darby, daha az suçluya itiraz eden ve suç ortağı Rupert Ames aleyhinde ifade vermek için indirgenmiş bir cezayı alan Darby ile bir anlaşma yapar; Ames sadece Shelton'dan eşyaları çalmayı ve kaçmayı ve Darby'nin Shelton'un karısını ve çocuğunu öldürme planından habersiz olmayı amaçladı. Ames birkaç yıl sonra Darby serbest bırakılırken mahkum edilir ve ölüm cezasına çarptırılır. Clyde, Rice'ın eylemleri ve adalet sistemi tarafından ihanete uğradığını hissediyor.

On yıl sonra, Ames idam edildi. Savcılar ve tanıklar tarafından bilinmeyen, genellikle kullanılan ilaç, bir antikonvülzan ile değiştirildi ve Ames'in acı içinde ölmesine neden oldu. Kanıt Darby'yi ima ediyor. Anonim bir arayan, polisin yanına yaklaştıkça Darby'yi uyarır ve onu uzak bir yere yönlendirir. Polis memuru olarak gizlenen Clyde, kendisini çağıran kişi olarak gösterir ve Darby'yi zehirle felce uğratır. Darby'yi bir tabloya ve onu parçalayan video kayıtlarına götürüyor. Darby'nin kalıntıları bulunduğunda, kanıt onun ölümünü Clyde'ye bağlar. Clyde isteyerek teslim olur ve hapse girer.

Rice karısını ve kızını parçalama videosunu yolladı ve travma geçirdi. Başlangıçta Clyde ile bir savunma pazarlığı yapmayı reddetti, ancak Bölge Savcısı Jonas Cantrell Rice'ın bir anlaşma yapmasını emretti. Clyde "itiraf" karşılığında hücresinde yeni bir yatak talep ediyor. Mahkemede, Clyde kendisini temsil eder ve başarılı bir şekilde kefalet verilmesi gerektiğini savunuyor, daha sonra bahsettiği “saçmalık” hukuki emirleri kabul etmek için yargıca davranıyor ve delilerle katilleri sokağa bırakmaya çok hevesli davranıyor. Yargıç, mahkemeye saygısızlık için Clyde'yi cezalandırdı.

Clyde, bir biftek öğle yemeği istemektedir ve bir müzik çalanın, belirli bir zaman dilimi içinde, Darby'nin avukatının nerede olduğunu söyleyen, eksik olduğu bildirilen bir hücreye teslim edilmesi gerekmektedir. Rice, öğle yemeğinin güvenlik önlemleri tarafından birkaç dakika gecikmesine rağmen kabul eder. Bir hücre arkadaşıyla paylaştığı yemeğine sahip olan Clyde, Rice ve diğerlerinin Darby'nin avukatını buldukları, Clyde'nin öğle yemeği ertelenirken zamanla mekanize edilmiş malzemelerle boğulduğu, ama boğulan avukatını bulduğu bir dizi koordinat sağlar. Clyde'ın hücresinde yüksek sesle müzik çalarken, hücre kemiğini biftekinin kemiği ile öldürmeye başlar ve onu hücre hapsinde sabitlemek için zorlar.

Cantrell bir CIA temasıyla bir toplantı düzenler ve Rice'ı getirir. Clyde'i daha önce ajansla çalışarak hayali suikast cihazları yaratmayı öğreniyorlar. Clyde istediği zaman kimseyi öldürebileceği konusunda uyarılırlar. Rice ve Cantrell ile yaptığı toplantıda, yargıç cep telefonunun patlamasıyla ölür. Clyde, aleyhindeki tüm suçlamalardan vazgeçilmesini talep ediyor ya da "herkesi öldürecek". Pirinç yerine tedbir alır. Bir son tarih geçtikten sonra, bir dizi Rice asistanı araba bombalarından öldü. Bir meslektaşının cenazesinden ayrılan Cantrell, silahlı bir bomba imha robotu tarafından öldürüldü. Pilav, Clyde ile özel olarak buluşur ve tekrar tekrar yumruklar. Clyde toprağını koruyor ve Rice'a şu anki sistemi ve buna inanan herkesi yok etmeye başladığını söyler. Belediye başkanı şehri kilit altına aldı ve Rice'ı Bölge Savcılığına teşvik etti.

Rice, Clyde'nin hapishanenin yakınında bir otomatik garaja sahip olduğunu öğrenir. Bir tünel, hücre hücrelerine gizli girişlere sahip, hücre hapsi hücrelerinin altındaki silahların, maskelerin ve diğer ekipmanların önbelleğini açar. O ve Polis Dedektifi Dunnigan, Clyde'nin tek başına hücre hapsinde olmak istediğini fark eder; Bu, hapishaneyi tespit etmeden kolayca terk etmesine izin verir, önceden suçlu bulunan cinayetlerini yerine getirirken, suç ortaklarının bulunması gerektiğini düşünen polisleri yanıltmasın. Kanıt, belediye başkanının acil bir toplantı düzenlediği Clyde'nin bir sonraki hedefi olan Belediye Binası'na işaret ediyor. Rice ve adamları Clyde'ı bulamıyorlar, ancak doğrudan toplantı altındaki odada cep telefonuyla çalışan bir bavul bombasına işaret eden kanıtları keşfediyorlar.

Clyde hücresine geri döner. Onu bekleyen pirinci bulmak çok şaşırdı. Clyde başka bir anlaşma önerisinde bulundu, ancak Rice artık katillerle anlaşma yapmamakta, ona öğretmek için Clyde'a teşekkür etmediğini söylüyor. Rice, pişman olacağı bir şey yapmaması için onu uyarır, ancak Clyde'ın cep telefonu, Belediye Sarayı bombalarını aktive etmek için aranmaya hazırdır. Clyde telefonu aradığında pirinci hemen bırakır. Clyde, Rice'ın bomba hücresine taşındığı çok geç olduğunu fark etti. Clyde, kızının bileziğini tutar ve bomba patladığında kaderini kabul eder.

Epilog, kızını bir müzikal sahne performansında izleyen Rice'ı gösteriyor ve daha önce zamanını bulamadığı bir etkinlik.