Aile Kanı izle

Aile Kanı izle, Aile Kanı Altyazılı izle, Aile Kanı Türkçe Dublaj izle, 2018 Amerika yapımı olan Aile Kanı yani diğer bir ismiyle Family Blood filmi Imdb’den 4.5 gibi bir puan alsa da izlenmeyi hak eden filmler arasında yer alıyor. Korku ve Gerilim’in birbirine bu kadar mükemmel bir şekilde bağlandığını görmemiştim. Filmin toplam süresi 1 saat 32 dakika’dır. Filmin yönetmenliğini Sonny Mallhi yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Sonny Mallhi ve Nick Savvides yazmıştır. Filmin başrolünü ise Vinessa Shaw, James Ransone ve Colin Ford gibi isimler yer almaktadır. Aile Kanı filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: İyileşen bir uyuşturucu bağımlısı olan Ellie, iki genç çocuğuyla yeni bir şehre taşındı. Geçmişte ayık kalmak için mücadele etti ve bu kez çalışmasını sağlamak, istikrarlı bir iş bulmak ve düzenli olarak toplantılarına katılmak için kararlı. Ne yazık ki, yeni arkadaşlar, yeni bir iş ve yeni bir hayat şansı, Ellie’nin bir kez daha kaymasını engelleyemez. Hayatı Christopher ile tanıştığında değişir – farklı bir bağımlılık – kızını ve oğlunu Ellie’nin yeni bir versiyonunu kabul etmeye zorlar.

Aile Kanı Tek Parça izle

1,422 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Aile Kanı Türkçe Dublaj izle
4.8 IMDB Puanı

Aile Kanı Türkçe Dublaj izle

(Family Blood)
Yönetmen
Senaryo Sonny Mallhi, Nick Savvides
Aile Kanı izle, Aile Kanı Altyazılı izle, Aile Kanı Türkçe Dublaj izle, 2018 Amerika yapımı olan Aile Kanı yani diğer bir ismiyle Family Blood filmi Imdb'den 4.5 gibi bir puan alsa da izlenmeyi hak eden filmler arasında yer alıyor. Korku ve Gerilim'in birbirine bu kadar mükemmel bir şekilde bağlandığını görmemiştim. Filmin toplam süresi 1 saat 32 dakika'dır. Filmin yönetmenliğini Sonny Mallhi yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Sonny Mallhi ve Nick Savvides yazmıştır. Filmin başrolünü ise Vinessa Shaw, James Ransone ve Colin Ford gibi isimler yer almaktadır. Aile Kanı filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: İyileşen bir uyuşturucu bağımlısı olan Ellie, iki genç çocuğuyla yeni bir şehre taşındı. Geçmişte ayık kalmak için mücadele etti ve bu kez çalışmasını sağlamak, istikrarlı bir iş bulmak ve düzenli olarak toplantılarına katılmak için kararlı. Ne yazık ki, yeni arkadaşlar, yeni bir iş ve yeni bir hayat şansı, Ellie'nin bir kez daha kaymasını engelleyemez. Hayatı Christopher ile tanıştığında değişir - farklı bir bağımlılık - kızını ve oğlunu Ellie'nin yeni bir versiyonunu kabul etmeye zorlar.