Aramızdaki Sözler izle

Aramızdaki Sözler izle, Aramızdaki Sözler Türkçe Dublaj izle, Aramızdaki Sözler Tek Parça izle, Aramızdaki Sözler full izle, Aramızdaki Sözler Online izle, Uçakla gitmek istedikleri yere gidemeyen iki kişi birbirleri ile şans eseri karşılaşırlar ve maceraları bu şekilde başlayacaktır. Ben Bass ve Alex Martin gitmek istediklere yere gidebilmek için kendilerine özel bir uçak tutarlar ve Uçağın sürücüsü Walter’le birlikte gidecekleri yere yola koyulurlar. Ben Bass bir doktor Alex Martin ise hayatının aşkını bulmuş ve 1-2 gün içerisinde gittiği yerde evlenecektir. Pilot Walter’a uçakta birşeyler olmuş ve Alex Martin ve Ben Bass karlı dağlara düşümüşlerdir. Ben Bass düştüklerinde küçük yaralarla kurtarmasına rağmen Alex Martin’in küçük birçok yarası vardır ve ona ilk yardım yapmıştır. Ben ve Alex farklı fikirli insanlar olmalarına rağmen hayatta kalmayı başarmışlardır. Alex yanlışlıkla buzun kırıldığı yerde durar ve buz kırılır Alex suyun içine girer ve bayılır. Alex ve Ben bir ev bulurlar ve eve girerler. Alex ve Ben bir şekilde bir kamyonun önüne atlayarak bir şekilde kurtulup, evlerine geri dönmüşlerdir. Birbirleri ile karların olduğu dağlarda kalan Alex ve Ben kurtulduklarında aslında birbirlerine orada aşık olduklarını öğrenmişlerdir. 2017 ABD Yapımı Olan Aramızdaki Sözler filminin yönetmenliğini, Hany Abu-Assad yaparken, filmin senaryosunu ise J. Mills Goodloe, Charles Martin ve Chris Weitz yazmıştır. Filmde çok duygusal sahne olmasına rağmen hayatta kalma mücadelesi veren Alex ve Ben gerçek hayatta aslında birbirlerine aşık olduklarını filmin son sahnesinde anlarlar. FilmCee.Com adresinden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Aramızdaki Sözler Tek Parça izle

1,606 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Aramızdaki Sözler Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Aramızdaki Sözler Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2018 - ABD
Yönetmen Hany Abu-Assad
Oyuncular Idris Elba, Kate Winslet, Beau Bridges, Dermot Mulroney, Linda Sorensen, Vincent Gale, Marci T. House, Dania Nassar, Lee Majdoub, Andres Joseph, Nancy Sivak, Bethany Brown, Orval Roberts, Raleigh, Austin, Natasha Burnett, Tintswalo Khumbuza, Nadeen Lightbody, Carl Lindquist, Adam Lolacher, Lucia Walters
Aramızdaki Sözler izle, Aramızdaki Sözler Türkçe Dublaj izle, Aramızdaki Sözler Tek Parça izle, Aramızdaki Sözler full izle, Aramızdaki Sözler Online izle, Uçakla gitmek istedikleri yere gidemeyen iki kişi birbirleri ile şans eseri karşılaşırlar ve maceraları bu şekilde başlayacaktır. Ben Bass ve Alex Martin gitmek istediklere yere gidebilmek için kendilerine özel bir uçak tutarlar ve Uçağın sürücüsü Walter'le birlikte gidecekleri yere yola koyulurlar. Ben Bass bir doktor Alex Martin ise hayatının aşkını bulmuş ve 1-2 gün içerisinde gittiği yerde evlenecektir. Pilot Walter'a uçakta birşeyler olmuş ve Alex Martin ve Ben Bass karlı dağlara düşümüşlerdir. Ben Bass düştüklerinde küçük yaralarla kurtarmasına rağmen Alex Martin'in küçük birçok yarası vardır ve ona ilk yardım yapmıştır. Ben ve Alex farklı fikirli insanlar olmalarına rağmen hayatta kalmayı başarmışlardır. Alex yanlışlıkla buzun kırıldığı yerde durar ve buz kırılır Alex suyun içine girer ve bayılır. Alex ve Ben bir ev bulurlar ve eve girerler. Alex ve Ben bir şekilde bir kamyonun önüne atlayarak bir şekilde kurtulup, evlerine geri dönmüşlerdir. Birbirleri ile karların olduğu dağlarda kalan Alex ve Ben kurtulduklarında aslında birbirlerine orada aşık olduklarını öğrenmişlerdir. 2017 ABD Yapımı Olan Aramızdaki Sözler filminin yönetmenliğini, Hany Abu-Assad yaparken, filmin senaryosunu ise J. Mills Goodloe, Charles Martin ve Chris Weitz yazmıştır. Filmde çok duygusal sahne olmasına rağmen hayatta kalma mücadelesi veren Alex ve Ben gerçek hayatta aslında birbirlerine aşık olduklarını filmin son sahnesinde anlarlar. FilmCee.Com adresinden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.