Aşk Uykusu izle

Aşk Uykusu izle, Aşk Uykusu Sansürsüz izle, Aşk Uykusu Tek Parça izle, Aşk Uykusu full izle, Aşk Uykusu Online izle, Mutlu bir evliliği olan Yonca’nın Muhteşem bir aşk hikayesi trajedi’ye nasıl döner sizce ? İnsan mutluluktan havalara uçarken birden nasıl zemine çakılabilir ve Aşk’ı en kolay ne öldürür ? Serkan yanımda olsun ben başka bişi istemem diyen Yonca sonunda tek başına yalnız kalmıştır. Birini sevmek onu herşeyin üstünde tutmak ve gerektiginde kendindende vazgeçmek değilmidir ? Artık Yonca’nın ne işi kalmıştı ne de yanından ayrılmayan arkadaşları vardı. Serkan bir gece yemekte bayılmıştır ve o günün sonrasında Yonca ve Serkan’ın arasında birçok gereksiz tartışma gerçekleşmiştir. Yonca Serkan’ın kendisini aldattığını düşünmeye yavaş yavaş başlamıştır. Serkan iş arkadaşı Seda ile Yonca’yı aldatmaktadır. Yonca çoktan bunun farkına varmıştır ve Serkan’la bu konu hakkında konuşunca Serkan Yonca’yı terslemiştir. Yonca Serkan’ı çok sevmektedir ve Serkan’ın kendisini bırakmasını istememektedir. Filmin yönetmenliğini Nisan Akman yaparken, filmin senaryosunu ise Mehmet Coskundeniz ve Nilufer Yenidogan yazmıştır. Film İmdb’den 5.3 alırken filmin birçok sahnesi Dram sahnesi olarak çekilmiştir. Aşk Uykusu filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Aşk Uykusu Tek Parça izle

821 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Aşk Uykusu izle 2017 Yerli Film
5.3 IMDB Puanı

Aşk Uykusu izle 2017 Yerli Film

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Nisan Akman
Oyuncular Gökçe Bahadir, Alican Yücesoy, Hande Subasi, Lale Basar, Mehmet Coskundeniz, Ismail Düvenci, Hasan Küçükçetin, Peyman Umay
Aşk Uykusu izle, Aşk Uykusu Sansürsüz izle, Aşk Uykusu Tek Parça izle, Aşk Uykusu full izle, Aşk Uykusu Online izle, Mutlu bir evliliği olan Yonca'nın Muhteşem bir aşk hikayesi trajedi'ye nasıl döner sizce ? İnsan mutluluktan havalara uçarken birden nasıl zemine çakılabilir ve Aşk'ı en kolay ne öldürür ? Serkan yanımda olsun ben başka bişi istemem diyen Yonca sonunda tek başına yalnız kalmıştır. Birini sevmek onu herşeyin üstünde tutmak ve gerektiginde kendindende vazgeçmek değilmidir ? Artık Yonca'nın ne işi kalmıştı ne de yanından ayrılmayan arkadaşları vardı. Serkan bir gece yemekte bayılmıştır ve o günün sonrasında Yonca ve Serkan'ın arasında birçok gereksiz tartışma gerçekleşmiştir. Yonca Serkan'ın kendisini aldattığını düşünmeye yavaş yavaş başlamıştır. Serkan iş arkadaşı Seda ile Yonca'yı aldatmaktadır. Yonca çoktan bunun farkına varmıştır ve Serkan'la bu konu hakkında konuşunca Serkan Yonca'yı terslemiştir. Yonca Serkan'ı çok sevmektedir ve Serkan'ın kendisini bırakmasını istememektedir. Filmin yönetmenliğini Nisan Akman yaparken, filmin senaryosunu ise Mehmet Coskundeniz ve Nilufer Yenidogan yazmıştır. Film İmdb'den 5.3 alırken filmin birçok sahnesi Dram sahnesi olarak çekilmiştir. Aşk Uykusu filmini sitemizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.