Asla Pes Etme 1 izle

Asla Pes Etme 1 izle, Asla Pes Etme 1 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 1 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 1 full izle, Asla Pes Etme Filmi konusu : Jake Tyler, bir futbol oyuncusudur ve Jake Tyler’ın takımı maçı kaybeder. Jake Tyler’in babasına laf atmışlardır ve Jake Tyler çok sinirlenip, karşı takım oyuncularına dalmıştır. Jake Tyler’ın ailesi Orlando’ya taşınma kararı almıştır ve 1-2 güne taşınacaklardır. Jake Tyler Orlandoda aynı sınıfta olan kızı sevmiştir ve onu kaptırmamak için dövüşür ve kaybeder ve Orlando’da bulunan ustalardan boksörlükte usta olmak için ders almaya başlamıştır. Usta ile bir anlaşma yapmıştır ve anlaşmaya göre orda ögrendiği şeyleri dışarda uygulamaması gerekmektedir. Jake Tyler çok öfkelidir ve babasını kaybetmiştir babası ayyaş bir adamdır ve arabayı oğlu Jake Tyler’den alarak sürmeye devam etmiştir ve kaza yaparak ölmüştür. Jake Tyler bu nedenle her zaman çok öfkelidir. Jake Tyler son maçına gitmeden önce babasının tişörtünü almış ve giyip yola koyulmuştur. Jake Tyler Resmi olarak kayıt yaptırmamış olmasına rağmen alanın dışında baş düşmanı ile kapışıp onu yenecektir. 2008 ABD yapımı olan Asla Pes Etme filmi, Aksiyon sahnesi bol içeren ama hüzünlü olaylarıda barındırıp içine Dram katan ve boks sahnelerinde ölesiye mücadele konularını alan aksiyon, dram ve dövüş türlerinde bir filmdir. IMDB Puanı 6.6 olan filmin senaryosunu ise Chris Hauty yazmış, yönetmen koltuğunda ise Jeff Wadlow oturmaktadır.

Asla Pes Etme 1 Full HD Tek Parça izle

1,350 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Asla Pes Etme 1 Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Asla Pes Etme 1 Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Jeff Wadlow
Oyuncular Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett, Neil Brown Jr., Lauren Leech, Tilky Jones, Steven Crowley, Tom Nowicki, Chele André, Chris Lindsay, David Zelon, Kyle Sabihy, Patric Knutsson, Cameron Francis, Jeremy Palko, Antony Matos, Daniel Hernandez, Justin A. Williams, Jon McIntosh, David J. Perez, Jocelyn Binder, Deon Stein, Steve Zurk, Reed Baumgarten, Devin Higgins, Jennifer L. Miller, Delphine French, Joe Williams, Angel Hernandez, Rachael Thompson, Ryan Frank Rayonec, Ryan Watson, Joop Katana, Frank Santore, Joseph Cortez, Craig Raboteau, Daniel Lovette, Tony Fuh, Jonathan Eusebio, Peter Allende, Remington Reed, Josh Mueller, Chris Adler, Artie Ahr, Robie Alan, Nadine Avola, Shawn Banks, Steven Blincoe, Colin Bowman, Michael Brzeski, Jasmine Burke, Chris Byrne, Marc Carasello, Chris Cavallaro, Cristina Cimino, Ricky Dunlop, Sam Finkle, Rod Grant, Jen Halbert, Brad Hamerly, David How, Leonard Iacono, Bjorn Jiskoot Jr., Elissa Kapneck, Joyce Kirkconnell, Matthew Kish, Jesse Kozel, Paige Lehnert, Kei Leong, Nathena Lewis, Douglas Lopez, John Archer Lundgren, Tiffany Marshall, Kristin Mellian, Scott Mena, Eric Mentis, Levon Mergian, Freddie T. Mitchell, Nancy Molimis, Sean Molnar, Tony Morales, Jennifer Paige Moralez, Craig Myers, Tom Myers, Kristin Popelka, Aaron Pushkar, Summer Raine, Regina Ramirez, Michael M. Rummel, David W. Scott, Milissa Sears, AJ Semiday, Mason Sharrow, Joanne Spracklen, Jimmy Star, Jayson Talbert, Chris Tharp, Kara Turner, Andy Ussach, Aries Marvin Uzzle, Marnie Van der Burgt, Wolfgang Weber, Stacy Westbrook, Steve Wickersham, Roy Williams Jr., Steven Winfree, Ilya Jonathan Zaydenberg, Danny Zureikat
Asla Pes Etme 1 izle, Asla Pes Etme 1 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 1 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 1 full izle, Asla Pes Etme Filmi konusu : Jake Tyler, bir futbol oyuncusudur ve Jake Tyler'ın takımı maçı kaybeder. Jake Tyler'in babasına laf atmışlardır ve Jake Tyler çok sinirlenip, karşı takım oyuncularına dalmıştır. Jake Tyler'ın ailesi Orlando'ya taşınma kararı almıştır ve 1-2 güne taşınacaklardır. Jake Tyler Orlandoda aynı sınıfta olan kızı sevmiştir ve onu kaptırmamak için dövüşür ve kaybeder ve Orlando'da bulunan ustalardan boksörlükte usta olmak için ders almaya başlamıştır. Usta ile bir anlaşma yapmıştır ve anlaşmaya göre orda ögrendiği şeyleri dışarda uygulamaması gerekmektedir. Jake Tyler çok öfkelidir ve babasını kaybetmiştir babası ayyaş bir adamdır ve arabayı oğlu Jake Tyler'den alarak sürmeye devam etmiştir ve kaza yaparak ölmüştür. Jake Tyler bu nedenle her zaman çok öfkelidir. Jake Tyler son maçına gitmeden önce babasının tişörtünü almış ve giyip yola koyulmuştur. Jake Tyler Resmi olarak kayıt yaptırmamış olmasına rağmen alanın dışında baş düşmanı ile kapışıp onu yenecektir. 2008 ABD yapımı olan Asla Pes Etme filmi, Aksiyon sahnesi bol içeren ama hüzünlü olaylarıda barındırıp içine Dram katan ve boks sahnelerinde ölesiye mücadele konularını alan aksiyon, dram ve dövüş türlerinde bir filmdir. IMDB Puanı 6.6 olan filmin senaryosunu ise Chris Hauty yazmış, yönetmen koltuğunda ise Jeff Wadlow oturmaktadır.