Asla Pes Etme 2 izle

Asla Pes Etme 2 izle, Asla Pes Etme 2 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 2 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 2 full izle, Asla Pes Etme 2 Filminin konusu : Mike Stokes güreşmeyi bilen iyi bir güreşçidir. Mike Stokes ve onun yanındaki bir kaç kişi , eskiden ulusal dövüş turnuvalarına katılıp 1.olan Case Walker’dan dövüş ve güreş üzerine eğitim almak istediklerini söyleyerek Case Walker’ın eğitimine girerler. Mike Stokes’ın babası karısını bir erkek yüzünden terkettiği için, Mike Stokes bu durumu birine anlatır ve okula yayılır. Bu durumdan ötürü Mike Stokes üzülmektedir. Case Walker onları eğitmeyi kabul eder ancak usta dövüşçününde onlara yaptıracağı kendi şartlarıda vardır. Mike Stokes babasının konusu yüzünden pek çok zaman agrasif olarak dövüşmektedir. Mike Stokes ve çalışma arkadaşları hızlı bir şekilde turnuvaya çalışırlar. Turnuvaya 100 günden az kala çalışmaya başlayan öğrenciler pek çok şeyi kavramış ve turnuvaya hazır hale gelmişlerdir. Mike Stokes’ın birlikte çalıştığı Justin pisikopat olduğu için Case tarafından çalışmalardan atılmıştır ve birlikte çalıştığı dostlarının üstüne düşmanca yaklaşan Justin bunun sonucunu acı bir şekilde ödeyecektir. 2011 ABD Yapımı olan Asla Pes Etme 2 filminde bol bol aksiyon sahneleri görecek, dram sahneleride azda olsa var ve filmin olmazsa olmazı dövüş sahneleridir. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Jai White otururken senaryosunu ise Chris Hauty yazmıştır. Asla Pes Etme 2 Filmini Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Asla Pes Etme 2 Full HD Tek Parça izle

1,010 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Asla Pes Etme 2 Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Asla Pes Etme 2 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2011 - ABD
Yönetmen Michael Jai White
Oyuncular Michael Jai White, Dean Geyer, Alex Meraz, Todd Duffee, Scottie Epstein, Jillian Murray, Evan Peters, Stacey Asaro, Gralen Bryant Banks, Rus Blackwell, Beau Brasseaux, Eddie Bravo, Jude Cambise, Grant Case, Laura Cayouette, Margo Nicole Clark, Gerardo Davila, Danny Epper, J.D. Evermore, Emily D. Haley, Thayr Harris, Jeanine Hill, Garrett Hines, Bliss Kelley, Craig Leydecker, Hans Marrero, J. Patrick McNamara, John McCarthy, Sam Medina, Tracy Miller, Lance E. Nichols, Jeremy Palko, Taylor Roppolo, Aaron Saxton, Christopher Severio, Gabrielle Shuff, Adam Sibley, Dean J. West, Mike Wilson, Zach Hartman, Lauren Alexandra, Jon Bailey, Preston Bishop, Trace Cheramie, Alex Froman, Langdon Herrick, Laura Muse Jackson, Lyoto Machida, Chasidy Morris, Austin Naulty, Blaire Noonan, Phillip Rao, Michael Patrick Rogers, Tony Severio, Shamerick Simoneaux, James Lesley Taylor
Asla Pes Etme 2 izle, Asla Pes Etme 2 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 2 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 2 full izle, Asla Pes Etme 2 Filminin konusu : Mike Stokes güreşmeyi bilen iyi bir güreşçidir. Mike Stokes ve onun yanındaki bir kaç kişi , eskiden ulusal dövüş turnuvalarına katılıp 1.olan Case Walker'dan dövüş ve güreş üzerine eğitim almak istediklerini söyleyerek Case Walker'ın eğitimine girerler. Mike Stokes'ın babası karısını bir erkek yüzünden terkettiği için, Mike Stokes bu durumu birine anlatır ve okula yayılır. Bu durumdan ötürü Mike Stokes üzülmektedir. Case Walker onları eğitmeyi kabul eder ancak usta dövüşçününde onlara yaptıracağı kendi şartlarıda vardır. Mike Stokes babasının konusu yüzünden pek çok zaman agrasif olarak dövüşmektedir. Mike Stokes ve çalışma arkadaşları hızlı bir şekilde turnuvaya çalışırlar. Turnuvaya 100 günden az kala çalışmaya başlayan öğrenciler pek çok şeyi kavramış ve turnuvaya hazır hale gelmişlerdir. Mike Stokes'ın birlikte çalıştığı Justin pisikopat olduğu için Case tarafından çalışmalardan atılmıştır ve birlikte çalıştığı dostlarının üstüne düşmanca yaklaşan Justin bunun sonucunu acı bir şekilde ödeyecektir. 2011 ABD Yapımı olan Asla Pes Etme 2 filminde bol bol aksiyon sahneleri görecek, dram sahneleride azda olsa var ve filmin olmazsa olmazı dövüş sahneleridir. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Jai White otururken senaryosunu ise Chris Hauty yazmıştır. Asla Pes Etme 2 Filmini Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.