Asla Pes Etme 3 izle

Asla Pes Etme 3 izle, Asla Pes Etme 3 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 3 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 3 full izle, Asla Pes Etme 3 Online izle, Asla Pes Etme 3 Filminin konusu : Case Walker çok usta bir boksördür para kazanmak için boksörlük yapmaktadır. Case Walker’ın arkadaşı Brody James bir karşılaşmaya çıkacaktır ve çok az günü vardır bu karşılaşmayı kazanırsa 2 milyon dolar alacaktır. Brody James Tayland’da çalışmak istemekte ve dövüşeceği yer orasıdır. Case Walkerinde gelmesini istemektedir. Case Walker bu teklifi kabul etmiş ve Tayland’a gitmiştir. Brody James’ın Bangkok’da dövüşeceği adam tam bir psikopattır. Case Walker’i eski toprak olarak gören boks salonundaki kişiler ringte Case Walkerin gerçekten usta bir boksör olduğunu anlamışlardır. Case Walker hem Brody James’i çalıştırmakta hemde kendini zinde tutup çalıştırmaktadır. Case Walker’den eğitim almak isteyen 2 genç vardır ve Case Walker ilk önce kabul etmesede, sonradan kabul etmiştir. Brody James sinirlenmiş ve ringte Case Walker’in üstüne öfkeli öfkeli yumruk atmaya başlamıştır ve Case Walker’de sinirlenmiştir ve ringte Case Walker Brody James’i yenerek galip gelmiştir. Brody James ve Case Walker barışmışlardır ve çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlamışlardır. Case Walker sevmediği Vega’nın para kazanmaması için ring dışında dövüşmüş ve Braga’yı yenmiştir ve Vega’nın sattığı tüm biletler geri alınarak, Vega zarara ugramıştır. 2016 ABD Yapımı olan bu filmde daha önce filmlerde görmediğiniz Dövüş sahnelerine ve hız kesmeyen Aksiyon sahnelerine şahit olacaksınız. IMDB Puanı 6.5 olan Asla Pes Etme 3 filminin senaryosunu Chris Hauty ve Michael Jai White yazarken, Yönetmen koltuğunda ise Michael Jai White oturmaktadır.

Asla Pes Etme 3 Full HD Tek Parça izle

944 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Asla Pes Etme 3 Türkçe dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Asla Pes Etme 3 Türkçe dublaj izle

  • Yapım Yılı 2016 - ABD
Yönetmen Michael Jai White
Oyuncular Michael Jai White, Josh Barnett, Gillian White, Esai Morales, Stephen Quadros, Nathan Jones, Amarin Cholvibul, Dan Renalds, JeeJa Yanin, Brahim Achabbakhe, Ron Smoorenburg, Tony Jaa, Quinton 'Rampage' Jackson, Sahajak Boonthanakit, Aaron Brumfield, Steven Dasz, Greg Matt Garcia, James Lee Hardman, Creighton Mark Johnson, Elidh MacQueen, John Marengo, Damian Mavis, Eoin O'Brien
Asla Pes Etme 3 izle, Asla Pes Etme 3 Türkçe Dublaj izle, Asla Pes Etme 3 Tek Parça izle, Asla Pes Etme 3 full izle, Asla Pes Etme 3 Online izle, Asla Pes Etme 3 Filminin konusu : Case Walker çok usta bir boksördür para kazanmak için boksörlük yapmaktadır. Case Walker'ın arkadaşı Brody James bir karşılaşmaya çıkacaktır ve çok az günü vardır bu karşılaşmayı kazanırsa 2 milyon dolar alacaktır. Brody James Tayland'da çalışmak istemekte ve dövüşeceği yer orasıdır. Case Walkerinde gelmesini istemektedir. Case Walker bu teklifi kabul etmiş ve Tayland'a gitmiştir. Brody James'ın Bangkok'da dövüşeceği adam tam bir psikopattır. Case Walker'i eski toprak olarak gören boks salonundaki kişiler ringte Case Walkerin gerçekten usta bir boksör olduğunu anlamışlardır. Case Walker hem Brody James'i çalıştırmakta hemde kendini zinde tutup çalıştırmaktadır. Case Walker'den eğitim almak isteyen 2 genç vardır ve Case Walker ilk önce kabul etmesede, sonradan kabul etmiştir. Brody James sinirlenmiş ve ringte Case Walker'in üstüne öfkeli öfkeli yumruk atmaya başlamıştır ve Case Walker'de sinirlenmiştir ve ringte Case Walker Brody James'i yenerek galip gelmiştir. Brody James ve Case Walker barışmışlardır ve çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlamışlardır. Case Walker sevmediği Vega'nın para kazanmaması için ring dışında dövüşmüş ve Braga'yı yenmiştir ve Vega'nın sattığı tüm biletler geri alınarak, Vega zarara ugramıştır. 2016 ABD Yapımı olan bu filmde daha önce filmlerde görmediğiniz Dövüş sahnelerine ve hız kesmeyen Aksiyon sahnelerine şahit olacaksınız. IMDB Puanı 6.5 olan Asla Pes Etme 3 filminin senaryosunu Chris Hauty ve Michael Jai White yazarken, Yönetmen koltuğunda ise Michael Jai White oturmaktadır.