Atomica izle

Atomica izle, Atomica Türkçe Dublaj izle, Atomica Tek Parça izle, Atomica full izle, Atomica Online izle, Abby yeni terfi alan baş mühendistir. Yeni terfi alan Abby uzun bir süre Laboratuvar’da idi. Abby’in girdiği bu Oksidisan servisi ilk Oksidisan servislerinden biridir. Doktor zek kayıptır ve Abby Doktor Zek’i koca bir gezegende aramaktadır. Doktor zek’i Abby bulmuş ve Oksidan’a getirmiştir. Oksidan’da görevli olan Robinson çok garip birisidir. Doktorun anlattıklarına göre gerçek Robinson Scot kayıptır ve onun yerine başka Robinson gelmiştir. Psikopat olan Robinson Doktor Zek i ve Abby’i öldürmeye çalışacaktır. Doktor Zek insanların öldüğünün farkına varmıştır fakat, Abby bu durumu düzeltmek için elinden gelen herşeyi yapsada sonuç yine aynı olmuştur. Oksidisan merkezi havaya uçmuş ve Abby oradan kurtulmasına rağmen maskesini açıp radrasyona maruz kalmıştır. 2017 ABD Yapımı olan Atomica filminin yönetmenliğini Dagen Merrill yaparken, filmin senaryosunu ise Kevin Burke yazmıştır.

Atomica Tek Parça izle

1,220 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Atomica Türkçe dublaj izle
4.1 IMDB Puanı

Atomica Türkçe dublaj izle

Yönetmen Dagen Merrill
Oyuncular Tom Sizemore, Sarah Habel, Dominic Monaghan, Phil Austin, Tony Doupe, Hahn Cho, Jennifer Spriggs, Sarah-Eve Gazitt
Atomica izle, Atomica Türkçe Dublaj izle, Atomica Tek Parça izle, Atomica full izle, Atomica Online izle, Abby yeni terfi alan baş mühendistir. Yeni terfi alan Abby uzun bir süre Laboratuvar'da idi. Abby'in girdiği bu Oksidisan servisi ilk Oksidisan servislerinden biridir. Doktor zek kayıptır ve Abby Doktor Zek'i koca bir gezegende aramaktadır. Doktor zek'i Abby bulmuş ve Oksidan'a getirmiştir. Oksidan'da görevli olan Robinson çok garip birisidir. Doktorun anlattıklarına göre gerçek Robinson Scot kayıptır ve onun yerine başka Robinson gelmiştir. Psikopat olan Robinson Doktor Zek i ve Abby'i öldürmeye çalışacaktır. Doktor Zek insanların öldüğünün farkına varmıştır fakat, Abby bu durumu düzeltmek için elinden gelen herşeyi yapsada sonuç yine aynı olmuştur. Oksidisan merkezi havaya uçmuş ve Abby oradan kurtulmasına rağmen maskesini açıp radrasyona maruz kalmıştır. 2017 ABD Yapımı olan Atomica filminin yönetmenliğini Dagen Merrill yaparken, filmin senaryosunu ise Kevin Burke yazmıştır.