Avcı’nın intikamı izle

Avcı’nın intikamı izle, Avcı’nın intikamı Türkçe Dublaj izle, Avcı’nın intikamı Tek Parça izle, Avcı’nın intikamı full izle, Avcı’nın intikamı Online izle, Hayatını tetikçilik yaparak geçiren Lucas bu sefer bir kızın hayatını diğer tetikçilerden korumaya çalışmaktadır. Koruduğu kızın ismi ise 16 yaşında olan Ella’dır. Ella’yı öldürmesi için karısı ve kızı’nın canıyla tehdit edilen Lucas yinede Ella’yı öldürmeyecektir. Ella ile Lucas bir araba çalarak sınırı geçmek zorundadırlar. Lucas Ella’nın ailesini öldürmüş ve bunu Ella’ya söylemiştir. Ella’yı diğer tetikçilerden koruyan Lucas tek tek tetikçileri alt etmektedir. Ella ile Lucas birlikte birçok tetikçiden kaçmayı ve onları öldürmeyi başarmışlardır. Metzger adındaki tehlikeli tetikçi Lucas ve Ella’ya bela olacaktır. Metzger Lucas ve Ella’yı elinden kılpayı kaçırmıştır Ella ve Lucas yakayı sıyırarak Metzger’in elinden ölmeden kaçmayı başarmışlardır. Ella ailesini öldürten adamın ismini Lucas’a para karşılığı öldürtmek istediğini dile getirir Fakat, Lucas bu teklifi kabulde etmez red de etmez. Ella Tek başına Addison’un şirketine gider ve Addison’u öldürmek için silahına davranır fakat öldüremez. Avcı’nın intikamı filminin yönetmenliğini Jonathan Mostow yaparken, filmin senaryosunu ise John Brancato, Michael Ferris ve Kevin Wignall yazmıştır. Film 18 Ağustos 2017’de vizyona girerken, Imdb’dende 5.5 puan almıştır. Avcı’nın intikamı filmini sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Avcı’nın intikamı Tek Parça izle

934 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Avcı’nın intikamı Türkçe Dublaj izle
5.5 IMDB Puanı

Avcı’nın intikamı Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Jonathan Mostow
Oyuncular Martin Compston, Tina Maskell, Eben Young, Stephanie Dooley, Odeya Rush, Lucy Jackson, Claudia Trujillo, Kate Dobson, Sam Worthington, Eudald Font, Mateo Rufino, Amy Landecker, Colin Parry, Dylan Miles-Davis, Allen Leech, Gabrielle Mostow, Shayne Elsa Drummond, András Csonka, James Costas, Rachel Caffrey, Stewart Alexander, Anne Hornby, Verónica Echegui, Sameera Rock, Paul Sadot, Andrew Brooke, Montserrat Roig de Puig, Véronique Sevegrand, Elena Sanz, Deborah Bartlett, Nigel Black, Bill Blackwood, Katia Bokor, Graham Burton, Neil B. Carter, Sam Cullingworth, Richard Douglas, Gary Dunnington, Luca Fiorilli, Philip Gascoyne, Martin Gledhill, Ahron Herbert, Michael Hindley, Samantha Hindman, Dean S. Jagger, Striker John, Patrick Carney Junior, Julian Kay, Harry Knight, Alice Maguire, Maria Lee Metheringham, Rory Mulroe, Deborah Parrington, Graham Parrington, Richard Price, Aidan Rawnsley, Graeme Slater, Pete Szoradi, Brian Darwin Taylor, Matt Townsend, Wayne Walker, Ian White, Andrew Woolgar, Laura Yates, András Ábel
Avcı'nın intikamı izle, Avcı'nın intikamı Türkçe Dublaj izle, Avcı'nın intikamı Tek Parça izle, Avcı'nın intikamı full izle, Avcı'nın intikamı Online izle, Hayatını tetikçilik yaparak geçiren Lucas bu sefer bir kızın hayatını diğer tetikçilerden korumaya çalışmaktadır. Koruduğu kızın ismi ise 16 yaşında olan Ella'dır. Ella'yı öldürmesi için karısı ve kızı'nın canıyla tehdit edilen Lucas yinede Ella'yı öldürmeyecektir. Ella ile Lucas bir araba çalarak sınırı geçmek zorundadırlar. Lucas Ella'nın ailesini öldürmüş ve bunu Ella'ya söylemiştir. Ella'yı diğer tetikçilerden koruyan Lucas tek tek tetikçileri alt etmektedir. Ella ile Lucas birlikte birçok tetikçiden kaçmayı ve onları öldürmeyi başarmışlardır. Metzger adındaki tehlikeli tetikçi Lucas ve Ella'ya bela olacaktır. Metzger Lucas ve Ella'yı elinden kılpayı kaçırmıştır Ella ve Lucas yakayı sıyırarak Metzger'in elinden ölmeden kaçmayı başarmışlardır. Ella ailesini öldürten adamın ismini Lucas'a para karşılığı öldürtmek istediğini dile getirir Fakat, Lucas bu teklifi kabulde etmez red de etmez. Ella Tek başına Addison'un şirketine gider ve Addison'u öldürmek için silahına davranır fakat öldüremez. Avcı'nın intikamı filminin yönetmenliğini Jonathan Mostow yaparken, filmin senaryosunu ise John Brancato, Michael Ferris ve Kevin Wignall yazmıştır. Film 18 Ağustos 2017'de vizyona girerken, Imdb'dende 5.5 puan almıştır. Avcı'nın intikamı filmini sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.