Beyazlar Beceremez izle

Beyazlar Beceremez izle, Beyazlar Beceremez Türkçe Dublaj izle, Beyazlar Beceremez Tek Parça izle, Beyazlar Beceremez full izle, 1992 ABD Yapımı olan Beyazlar Beceremez filminin başrolünü Wesley Snipes ve Woody Harrelson paylaşmaktadır. Filmin senaryosunu ise Ron Shelton yazmış yönetmenliğini ise yine Ron Shelton yapmaktadır. Imdb’den 6.7 puan alan bu filmde komik bir çok sahne yer almakla birlikte dram sahnelerinde ise daha önce yaşamadığınız türden hüzün çekebilirsiniz. 1 Saat 55 dakika boyunca Beyazların beceremediği şeyin, siyahların becerdiğini aktaran bir filmdir. Beyazlar Beceremez filminin konusu : Sidney Deane takımı ile basketbol maçı yapan bir siyahidir. Birgün maç yaparken karşı takımın bir adamı oyundan çıkmak zorunda kalır ve yerine Billy Hoyle geçer. 8-8 olan maç Billy Hoyle sayesinde 10-8 bitmiştir ve Sidney Deane’in takımı kaybetmiştir. Sidney Deane ve Billy Hoyle ortaya 50 şer dolar koyarak bir idda oynarlar ve kazanan Billy Hoyle’dır. Sidney Deane ve Billy Hoyle birlikte 2’ye 2 karşı rakibe karşı oynarlar ve kazanırlar ikisininde para kazanması için böyle bir ortaklık iyi gelmiştir onlara. Sidney Deane ve Billy Hoyle bir turnuvaya katılırlar ve teker teker diğer rakipleri yenerek 5.000 dolar ödülünü almışlardır. Billy Hoyle sevgilisinden ayrılmıştır ve onu kazanmak için bir yarışmaya sokar ve gitarla odasına gitmiş gitar çalmış ve sevgisini tekrar kazanmıştır.

Beyazlar Beceremez Full HD Tek Parça izle

658 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Beyazlar Beceremez (1992) izle
6.7 IMDB Puanı

Beyazlar Beceremez (1992) izle

  • Yapım Yılı 1992 - ABD
Yönetmen Ron Shelton
Oyuncular Wesley Snipes, Woody Harrelson, Rosie Perez, Tyra Ferrell, Cylk Cozart, Kadeem Hardison, Ernest Harden Jr., John Marshall Jones, Marques Johnson, David Roberson, Kevin Benton, Nigel Miguel, Duane Martin, Bill Henderson, Sonny Craver, Jon Hendricks, Eloy Casados, Frank Rossi, Freeman Williams, Louis Price, Alex Trebek, Reggie Leon, Sarah Stavrou, Reynaldo Rey, Lanei Chapman, Irene Amen, Torri Whitehead, Lisa McDowell, David Maxwell, Dion B. Vines, Bill Caplan, Richard James Baker, Amy Golden, Jeanette Srubar, Zandra Hill, Fred P. Gregory, Carl E. Hodge, Ruben Martinez, Gary Lazer, Donna Howell, Donald Fullilove, Johnny Gilbert, Leonard A. Oakland, Allan Malamud, Jeanne McCarthy, John Charles Sheeham, Gregg Daniel, Carl A. McGee, Chick Hearn, Stu Lantz, Ronald Beals, Joe Metcalf, Mahcoe Moore, Mark Hill, Eric Kizziee, Chalmer Maddox, Leroy Michaux, Joseph Duffy, Pete Duffy, Gary Moeller, Daniel Anthony Porto, Lester Hawkins, Jeffrey Todd, Mike Akrawi, Dwayne Barnes, Ron Johnson, Walter Jones, Bruce Monical, Dawanna Murrell, Gary Payton, Harry Perry, John Sheehan, Kevin Ula Christie, Del Zamora
Beyazlar Beceremez izle, Beyazlar Beceremez Türkçe Dublaj izle, Beyazlar Beceremez Tek Parça izle, Beyazlar Beceremez full izle, 1992 ABD Yapımı olan Beyazlar Beceremez filminin başrolünü Wesley Snipes ve Woody Harrelson paylaşmaktadır. Filmin senaryosunu ise Ron Shelton yazmış yönetmenliğini ise yine Ron Shelton yapmaktadır. Imdb'den 6.7 puan alan bu filmde komik bir çok sahne yer almakla birlikte dram sahnelerinde ise daha önce yaşamadığınız türden hüzün çekebilirsiniz. 1 Saat 55 dakika boyunca Beyazların beceremediği şeyin, siyahların becerdiğini aktaran bir filmdir. Beyazlar Beceremez filminin konusu : Sidney Deane takımı ile basketbol maçı yapan bir siyahidir. Birgün maç yaparken karşı takımın bir adamı oyundan çıkmak zorunda kalır ve yerine Billy Hoyle geçer. 8-8 olan maç Billy Hoyle sayesinde 10-8 bitmiştir ve Sidney Deane'in takımı kaybetmiştir. Sidney Deane ve Billy Hoyle ortaya 50 şer dolar koyarak bir idda oynarlar ve kazanan Billy Hoyle'dır. Sidney Deane ve Billy Hoyle birlikte 2'ye 2 karşı rakibe karşı oynarlar ve kazanırlar ikisininde para kazanması için böyle bir ortaklık iyi gelmiştir onlara. Sidney Deane ve Billy Hoyle bir turnuvaya katılırlar ve teker teker diğer rakipleri yenerek 5.000 dolar ödülünü almışlardır. Billy Hoyle sevgilisinden ayrılmıştır ve onu kazanmak için bir yarışmaya sokar ve gitarla odasına gitmiş gitar çalmış ve sevgisini tekrar kazanmıştır.