277 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Black Mirror: Bandersnatch izle
6.0 IMDB Puanı

Black Mirror: Bandersnatch izle

(Black Mirror: Bandersnatch)
Filme genel Bakış
Black Mirror dizisiyle nam salan ve bir çok seyirci kitlesine erişen Black mirror ekibi, Charlie Brooker ve Annabel Jones bu kez sınırları aşıp çok farklı bi işe girişerek çok farklı bir film olan Black Mirror Bandersnatch filmini yayınladı .

Black Mirror Bandersnatch Konusu ;
Filmde izleyicilerin verdiği karara yöre film konusu değişkenlik gösteriyor . Evet yanlış duymadınız filmde gidişatı biz belirleyebiliyoruz. Film tam olarak 5 farklı bitiş seçeneğine sahip . Filmi izlerken herkes nasıl bitmesini istiyorsa filmi o şekilde değiştirip 5 şekilde farklı sona varılabiliyor.

Black Mirror Bandersnatch FULLHD izle
Normal şartlar altında film 40 dakika gibi bi süre içerisinde biterken 90 dakikakya kadar uzatma şansımız oluyor. Diyelim bir sonuç belirlediniz ve gidişatı begenmediniz direk diğer bitişe geçiş yapabiliyorsunuz. Özel bir sistem sayesinde çoklu seçenekler mevcut.

Black Mirror Bandersnatch Türkce izle
Filmde 19 yaşında olan çocugun başından geçenler anlatılıyor. Filmin başyapıtı olan başrol oyuncusu Stefan da oyun içinde sorulan sorulara bilgisayar oyunuyla değişkenlik katıyor. Fİlmi sitemizden özel player ile reklamsız izleyebilirsiniz. Filmcee.com iyi seyirler diler