Bölük İzle

Bölük İzle, Bölük filmi izle, Bölük Sinema Çekimi izle, Bölük full izle, Bölük 1080p izle, Bölük hd izle, “Bölük” Türkiye’nin belirli yerlerinden gelen bir grup askerin acıklı hikayesini duyunca üzüleceksiniz. Bölük’te yer alan askerlerin hepsi askerliğin nasıl bişey olduğunu nasıl zorluklarla karşılaşabileceklerini ve içlerindeki şeytanla mücadele edip içlerindeki şeytanları yenmeleri gerekiyor. Senaryosunu Aytaç Ağırlar’ın yazdığı, Yönetmenliği ise yine Aytaç Ağırlar’ın yazdığı bu filmde Askerliğin ne kadar zor bişey olduğunu tadacaksınız. Oyuncu kadrosu ise Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali, Avni Yalçın gibi oyuncular yer almaktadır. Filmi izlerken Askerliğin ana kuzusu insanlar için değil güçlü insanlar için olduğunu anlayacaksınız.

Bölük Full HD Tek Parça izle

66,481 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Bölük Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Bölük Full 720p Tek Parça izle

Yönetmen Aytaç Ağırlar
Oyuncular Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali, Avni Yalçın
Bölük İzle, Bölük filmi izle, Bölük Sinema Çekimi izle, Bölük full izle, Bölük 1080p izle, Bölük hd izle, "Bölük" Türkiye'nin belirli yerlerinden gelen bir grup askerin acıklı hikayesini duyunca üzüleceksiniz. Bölük'te yer alan askerlerin hepsi askerliğin nasıl bişey olduğunu nasıl zorluklarla karşılaşabileceklerini ve içlerindeki şeytanla mücadele edip içlerindeki şeytanları yenmeleri gerekiyor. Senaryosunu Aytaç Ağırlar'ın yazdığı, Yönetmenliği ise yine Aytaç Ağırlar'ın yazdığı bu filmde Askerliğin ne kadar zor bişey olduğunu tadacaksınız. Oyuncu kadrosu ise Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali, Avni Yalçın gibi oyuncular yer almaktadır. Filmi izlerken Askerliğin ana kuzusu insanlar için değil güçlü insanlar için olduğunu anlayacaksınız.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

275 yorum