Bordo Bereliler Suriye izle

Bordo Bereliler Suriye izle, Bordo Bereliler Suriye Türkçe Dublaj izle, Bordo Bereliler Suriye Tek Parça izle, Bordo Bereliler Suriye full izle, Bordo Bereliler Suriye Online izle, Kod adı Çöl imamı olan Ebu Salim çok tehlikeli bir örgütün başkanlığını yapmaktadır. Örgütün en büyük finansal kaynakları uyuşturucu ve silah işinden sağlanmaktadır. Ekip işlerini düzgün bir şekilde yürütüp emir geregi sıcak temasta da bulunmamaktadır. Ekipten bir kişi orada yakalanmıştır ve Ebu Salim’in eziyetlerine katlanmak zorunda kalmıştır. Ebu Salim’i yenmek zor olmasına rağmen ekip bunu başaracak ve Suriye yakınlarındaki terör örgütü olan Ebu Salim’in örgütü yıkılacaktır. 2017 Türkiye yapımı olan Bordo Bereliler Suriye filminin yönetmenliğini Erhan Baytimur yaparken, filmin senaryosunu ise Cenk Ertan, Sedat Mert ve Arda Esen yazmışlardır. Film Aksiyon türünde olmasına rağmen birçok duyguyu aynı anda bize yaşatmaktadır. Bordo Bereliler Suriye filmini sitemizden ücretsiz olarak full izleyebilirsiniz.

Bordo Bereliler Suriye Full HD Tek Parça izle

2,962 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Bordo Bereliler Suriye Full izle
5.1 IMDB Puanı

Bordo Bereliler Suriye Full izle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Erhan Baytimur
Oyuncular Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Oguz Yagci, Turgay Atalay, Taner Bahadir, Açelya Elmas, Erdogan Yaprak, Ali Ertem, Feyza Çipa, Tayfun Sav, Kahraman Sivri, Alper Atak, Kübra Dilara Çelen, Tugba Özay
Bordo Bereliler Suriye izle, Bordo Bereliler Suriye Türkçe Dublaj izle, Bordo Bereliler Suriye Tek Parça izle, Bordo Bereliler Suriye full izle, Bordo Bereliler Suriye Online izle, Kod adı Çöl imamı olan Ebu Salim çok tehlikeli bir örgütün başkanlığını yapmaktadır. Örgütün en büyük finansal kaynakları uyuşturucu ve silah işinden sağlanmaktadır. Ekip işlerini düzgün bir şekilde yürütüp emir geregi sıcak temasta da bulunmamaktadır. Ekipten bir kişi orada yakalanmıştır ve Ebu Salim'in eziyetlerine katlanmak zorunda kalmıştır. Ebu Salim'i yenmek zor olmasına rağmen ekip bunu başaracak ve Suriye yakınlarındaki terör örgütü olan Ebu Salim'in örgütü yıkılacaktır. 2017 Türkiye yapımı olan Bordo Bereliler Suriye filminin yönetmenliğini Erhan Baytimur yaparken, filmin senaryosunu ise Cenk Ertan, Sedat Mert ve Arda Esen yazmışlardır. Film Aksiyon türünde olmasına rağmen birçok duyguyu aynı anda bize yaşatmaktadır. Bordo Bereliler Suriye filmini sitemizden ücretsiz olarak full izleyebilirsiniz.