Carrie: Günah Tohumu izle

Carrie: Günah Tohumu izle, Carrie: Günah Tohumu Altyazılı izle, Carrie: Günah Tohumu Türkçe Dublaj izle, 2013 ABD Yapımı olan Carrie: Günah Tohumu filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Korku’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,9’dur. Filmin yönetmenliğini Kimberly Peirce yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Stephen King ve Lawrence D. Cohen yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Gabriella Wilde

Carrie: Günah Tohumu Filminin Konusu: Evinde yalnız, rahatsız bir dini fanatik olan Margaret White, bebeği öldürmeyi planlayan ama fikrini değiştiren bir kız çocuğu doğurur. Yıllar sonra, kızım Carrie, utangaç, gösterişsiz bir kız, Maine’deki Ewen Lisesi’nden mezuniyetine yaklaşır.

Okulda yüzücü sınıftan sonra duş alırken, Carrie ilk adet dönemini deneyimliyor, sonra naifçe kanamaya ölüm olduğunu düşünüyor. Yardım için duştan kaçarken, diğer kızlar ona alay eder ve ona tampon ve pedler atıyor. Uzun zamandır kabadayı olan Chris Hargensen, etkinliği akıllı telefonunda kaydeder ve YouTube’a yükler. Jimnastik öğretmeni olan Bayan Desjardin, Carrie’yi rahatlatır ve evine, günahın günah olduğuna inanan Margaret ile gönderir. Margaret, Carrie’nin diğerleriyle duştan kaçınmasını istiyor. Carrie reddedince Margaret onu alnına bir İncil ile vurur ve ona “dua dolabında” kilitlenir. Carrie’nin çığlık atması için kapıya bir çatlak çıkıyor ve dolaptaki haç kana karışmaya başlıyor. Bayan Desjardin, Carrie’ye musallat olan kızlara, onların davranışları için çizme kampı tarzı gözaltı süreceklerini bildiriyor. Ancak Chris, reddederek, okuldan askıya alınmasına ve olay hakkındaki iddiaları reddettikten ve akıllı telefonundan vazgeçmeyi reddettikten sonra balodan yasaklandı ve Carrie’nin açık videosunun orada olduğunu düşünüyordu. Chris, intikamını yemin ediyor.

Carrie, telekinezi olduğunu, şeyleri zihniyle hareket ettirebileceğini öğrenir. Yeteneklerini araştırıyor, onları kullanmayı öğreniyor. Sue Snell, duş odasına Carrie’yi alay etmekten pişmanlık duyuyor ve erkek arkadaşı Tommy Ross’a baloya Carrie’yi götürmesini isteyerek değişiklikler yapmaya çalışıyor. Carrie Tommy’nin davetini kabul eder ve okuldan sonra şehre gider ve kırmızı kadife kumaş alır ve evde bir elbise yapar. Annesine anlatacağı zaman Margaret, Carrie’nin katılmasını yasaklar. Annesinin istifasını istemek için, Carrie telekinesisini ortaya çıkarır. Margaret, bu gücün Şeytan’dan geldiğini ve Carrie’nin günah tarafından bozulduğunu kanıtladığına inanıyor.

Chris, erkek arkadaşı Billy Nolan ve arkadaşları Carrie’den intikam almayı planlıyorlar. Bir domuzu öldürür ve kanını bir kovaya boşaltırlar. Margaret, Carrie’nin baloya gitmesini engellemeye çalışır, ancak Carrie telekinetik güçlerini kullanarak dolabında annesini kilitler. Baloda Carrie gergin ve utangaç ama Tommy nazikçe onu rahatlatıyor. Chris’in ve Billy’nin planının bir parçası olarak, Chris’in arkadaşı Tina Blake, Carrie ve Tommy’nin kraliçe ve kralı ismini veren oy sandığına sahte oy pusulaları soktu. Sue evde, Chris’e intikamını atarak Carrie’den bir metin alır. Sue, Carrie ve Tommy’nin taç giyileceği gibi gelip baloya gidiyor. Sue, Carrie’nin yukarısındaki domuz kanını kovalarken, birisini uyarmaya çalışır ama Bayan Desjardin, Sue’nun onu Carrie’yi küçük düşürmeyi planladığından şüphelenerek spor salonundan çıkarır.

Chris, Carrie ve Tommy’ye domuz kanadı kovasını döker. Nicki sahnenin üzerindeki tüm büyük ekranlarda göründüğü gibi Chris’in duş videosunu oynatıyor; Carrie, Bayan Desjardin’i ona yardım etmeye çalışırken güçleri ile itmeye başlayana kadar, seyircilerin bazılarındaki kahkahaları kışkırtıyor. Kova Tommy’nin kafasına düşerek onu öldürdü. Öfkeyle, Carrie intikamını telekinezi ile alır, neredeyse tüm öğrencileri ve personeli öldürür, fakat Desjardin’i kurtarır. Bir yangın patlar ve okul yere düştükçe, Carrie onun peşinden bir ateş ve yıkım izi bırakarak uzaklaşır. Chris ve Billy, Billy’nin arabasında kaçmaya çalışır. Chris, Billy’yi Carrie’yi çalıştırmaya çağırıyor, ama Carrie arabayı kıstırıyor ve arabayı yetenekleri ile tutuyor, Billy’yi öldürüyor ama henüz Chris’i değil. Chris, Carrie’yi kendi başına yönetmeye çalışır ancak Carrie arabanın içine kilitlenir, kaldırılır ve bir benzin istasyonuna atılır ve Chris’in yüzü pencereden geçerek onu öldürür. Ayrılmadan önce, Carrie arabada bir elektrik direği üzerinden ateş açıyor.

Carrie eve gelir ve banyo yapar ve daha sonra gece elbisesine dönüşür. Margaret ona yaklaşıyor ve Carrie gözyaşlarına, izleyicinin ona güldüğü konusunda doğru olduğunu söylüyor ama ona katliamdan bahsetmiyor. Carrie ve Margaret kucakladı. Margaret, Carrie’ye Carrie’nin anlayışının gecesini anlatır. Kocasıyla platonik bir yatak paylaştıktan sonra bir gece baştan çıkarmaya başladılar ve güç için dua ettikten sonra, Carrie’nin babası deneyimi seven Margaret’i “aldı”. Konuşmadan sonra sarılıyorlar ama Margaret bunu yaparken bıçağı saklıyordu, bıçakları arkadan bıçaksız bir şekilde bıçaklıyordu ve Carrie’nin telekinleri birbirlerini geri itiyor ve Carrie merdivenlerden aşağı doğru yuvarlanıyor. Margaret ona doğru yürür ve Carrie’ye Carrie’nin hatası olmadığını söyler ama Margaret’e ve şeytan geri gelmeye devam eder, ki bunu yapmak için onu öldürmek zorundadır, Carrie’nin ve Margaret’in onu öldürmek için girişimde bulunacağını düşünür. Carrie’ye saldırmaya başlar ama Carrie birkaç keskin aletle onu öldürür. Histerik hale gelir ve gökyüzünden taş kırmak için evi yağdırır. Sue geldiğinde, öfkeli bir Carrie onu güçleriyle kaldırır, ama Sue’nun içinde bir şey hisseder. Carrie, Sue’nun hamile olduğu bir kız çocuğu olduğunu söyler. Sue, Carrie’nin son sözleriyle Carrie’nin ne demek istediğini anlar. Carrie, Sue’yi koruyor ve evi çökerttiği ve battığı için onu evden atıyor, görünüşe bakılırsa Carrie’yi de öldürüyor.

Carrie: Günah Tohumu Tek Parça izle

544 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Carrie: Günah Tohumu Full 720p Tek Parça izle
5.9 IMDB Puanı

Carrie: Günah Tohumu Full 720p Tek Parça izle

(Carrie)
Yönetmen
Senaryo Lawrence D. Cohen, Roberto Aguirre-Sacasa, Stephen King
Ödüller 5 ödül & 7 Adaylık.
Carrie: Günah Tohumu izle, Carrie: Günah Tohumu Altyazılı izle, Carrie: Günah Tohumu Türkçe Dublaj izle, 2013 ABD Yapımı olan Carrie: Günah Tohumu filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Korku'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,9'dur. Filmin yönetmenliğini Kimberly Peirce yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Stephen King ve Lawrence D. Cohen yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Gabriella Wilde

Carrie: Günah Tohumu Filminin Konusu: Evinde yalnız, rahatsız bir dini fanatik olan Margaret White, bebeği öldürmeyi planlayan ama fikrini değiştiren bir kız çocuğu doğurur. Yıllar sonra, kızım Carrie, utangaç, gösterişsiz bir kız, Maine'deki Ewen Lisesi'nden mezuniyetine yaklaşır.

Okulda yüzücü sınıftan sonra duş alırken, Carrie ilk adet dönemini deneyimliyor, sonra naifçe kanamaya ölüm olduğunu düşünüyor. Yardım için duştan kaçarken, diğer kızlar ona alay eder ve ona tampon ve pedler atıyor. Uzun zamandır kabadayı olan Chris Hargensen, etkinliği akıllı telefonunda kaydeder ve YouTube'a yükler. Jimnastik öğretmeni olan Bayan Desjardin, Carrie'yi rahatlatır ve evine, günahın günah olduğuna inanan Margaret ile gönderir. Margaret, Carrie'nin diğerleriyle duştan kaçınmasını istiyor. Carrie reddedince Margaret onu alnına bir İncil ile vurur ve ona "dua dolabında" kilitlenir. Carrie'nin çığlık atması için kapıya bir çatlak çıkıyor ve dolaptaki haç kana karışmaya başlıyor. Bayan Desjardin, Carrie'ye musallat olan kızlara, onların davranışları için çizme kampı tarzı gözaltı süreceklerini bildiriyor. Ancak Chris, reddederek, okuldan askıya alınmasına ve olay hakkındaki iddiaları reddettikten ve akıllı telefonundan vazgeçmeyi reddettikten sonra balodan yasaklandı ve Carrie'nin açık videosunun orada olduğunu düşünüyordu. Chris, intikamını yemin ediyor.

Carrie, telekinezi olduğunu, şeyleri zihniyle hareket ettirebileceğini öğrenir. Yeteneklerini araştırıyor, onları kullanmayı öğreniyor. Sue Snell, duş odasına Carrie'yi alay etmekten pişmanlık duyuyor ve erkek arkadaşı Tommy Ross'a baloya Carrie'yi götürmesini isteyerek değişiklikler yapmaya çalışıyor. Carrie Tommy'nin davetini kabul eder ve okuldan sonra şehre gider ve kırmızı kadife kumaş alır ve evde bir elbise yapar. Annesine anlatacağı zaman Margaret, Carrie'nin katılmasını yasaklar. Annesinin istifasını istemek için, Carrie telekinesisini ortaya çıkarır. Margaret, bu gücün Şeytan'dan geldiğini ve Carrie'nin günah tarafından bozulduğunu kanıtladığına inanıyor.

Chris, erkek arkadaşı Billy Nolan ve arkadaşları Carrie'den intikam almayı planlıyorlar. Bir domuzu öldürür ve kanını bir kovaya boşaltırlar. Margaret, Carrie'nin baloya gitmesini engellemeye çalışır, ancak Carrie telekinetik güçlerini kullanarak dolabında annesini kilitler. Baloda Carrie gergin ve utangaç ama Tommy nazikçe onu rahatlatıyor. Chris'in ve Billy'nin planının bir parçası olarak, Chris'in arkadaşı Tina Blake, Carrie ve Tommy'nin kraliçe ve kralı ismini veren oy sandığına sahte oy pusulaları soktu. Sue evde, Chris'e intikamını atarak Carrie'den bir metin alır. Sue, Carrie ve Tommy'nin taç giyileceği gibi gelip baloya gidiyor. Sue, Carrie'nin yukarısındaki domuz kanını kovalarken, birisini uyarmaya çalışır ama Bayan Desjardin, Sue'nun onu Carrie'yi küçük düşürmeyi planladığından şüphelenerek spor salonundan çıkarır.

Chris, Carrie ve Tommy'ye domuz kanadı kovasını döker. Nicki sahnenin üzerindeki tüm büyük ekranlarda göründüğü gibi Chris'in duş videosunu oynatıyor; Carrie, Bayan Desjardin'i ona yardım etmeye çalışırken güçleri ile itmeye başlayana kadar, seyircilerin bazılarındaki kahkahaları kışkırtıyor. Kova Tommy'nin kafasına düşerek onu öldürdü. Öfkeyle, Carrie intikamını telekinezi ile alır, neredeyse tüm öğrencileri ve personeli öldürür, fakat Desjardin'i kurtarır. Bir yangın patlar ve okul yere düştükçe, Carrie onun peşinden bir ateş ve yıkım izi bırakarak uzaklaşır. Chris ve Billy, Billy'nin arabasında kaçmaya çalışır. Chris, Billy'yi Carrie'yi çalıştırmaya çağırıyor, ama Carrie arabayı kıstırıyor ve arabayı yetenekleri ile tutuyor, Billy'yi öldürüyor ama henüz Chris'i değil. Chris, Carrie'yi kendi başına yönetmeye çalışır ancak Carrie arabanın içine kilitlenir, kaldırılır ve bir benzin istasyonuna atılır ve Chris'in yüzü pencereden geçerek onu öldürür. Ayrılmadan önce, Carrie arabada bir elektrik direği üzerinden ateş açıyor.

Carrie eve gelir ve banyo yapar ve daha sonra gece elbisesine dönüşür. Margaret ona yaklaşıyor ve Carrie gözyaşlarına, izleyicinin ona güldüğü konusunda doğru olduğunu söylüyor ama ona katliamdan bahsetmiyor. Carrie ve Margaret kucakladı. Margaret, Carrie'ye Carrie'nin anlayışının gecesini anlatır. Kocasıyla platonik bir yatak paylaştıktan sonra bir gece baştan çıkarmaya başladılar ve güç için dua ettikten sonra, Carrie'nin babası deneyimi seven Margaret'i "aldı". Konuşmadan sonra sarılıyorlar ama Margaret bunu yaparken bıçağı saklıyordu, bıçakları arkadan bıçaksız bir şekilde bıçaklıyordu ve Carrie'nin telekinleri birbirlerini geri itiyor ve Carrie merdivenlerden aşağı doğru yuvarlanıyor. Margaret ona doğru yürür ve Carrie'ye Carrie'nin hatası olmadığını söyler ama Margaret'e ve şeytan geri gelmeye devam eder, ki bunu yapmak için onu öldürmek zorundadır, Carrie'nin ve Margaret'in onu öldürmek için girişimde bulunacağını düşünür. Carrie'ye saldırmaya başlar ama Carrie birkaç keskin aletle onu öldürür. Histerik hale gelir ve gökyüzünden taş kırmak için evi yağdırır. Sue geldiğinde, öfkeli bir Carrie onu güçleriyle kaldırır, ama Sue'nun içinde bir şey hisseder. Carrie, Sue'nun hamile olduğu bir kız çocuğu olduğunu söyler. Sue, Carrie'nin son sözleriyle Carrie'nin ne demek istediğini anlar. Carrie, Sue'yi koruyor ve evi çökerttiği ve battığı için onu evden atıyor, görünüşe bakılırsa Carrie'yi de öldürüyor.