Kamu Evlilik
Borsa Block Chain

Cebimdeki Yabancı izle

Cebimdeki Yabancı izle, Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle, Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle, Cebimdeki Yabancı full izle, Cebimdeki Yabancı Online izle, Yedi birbirini çok iyi tanıyan arkadaş bir akşam yemeği düzenlemeye karar verirler ve yemekte herkes birbiriyle heyecanlı heyecanlı sohbet etmekte, gülmekte ve kahkahalar atmaktadılar. Yemek yenmiş sohbetler edilmiş ve herkes bu durumdan sıkılmaya başlayınca herkesin kararıyla bir oyun oynamaya karar verirler bu oyun şu şekildedir herkes telefonlarını masanın üstüne bıracak ve gelen mesajı ve bildirimi herkes duyacak şekilde okuyacaktır. Fakat, bunu yaptıklarında aslında birbirlerinden gizledikleri şeyler ortaya döküldüğünde arkadaşlık ilişkileri çoktan bitmiş ve aslında birbirlerinden birşeyler sakladıklarını anlamışlardır. 2018 Türkiye yapımı olan Cebimdeki Yabancı filmi 2 Şubat 2018’de vizyona girerken, filmin yönetmen koltuğunda Serra Yılmaz oturmaktadır. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazarken, filmin Agır bir gerilim yönü olurken, çok kaliteli komik yerleride vardır. Film internete düştüğünde sitemize eklenecektir.

Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle

14,584 Görüntülenme
Skor Bonus
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle (2018)

Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle (2018)

  • Yapım Yılı 2018 - Türkiye
Yönetmen Serra Yılmaz
Oyuncular Belçim Bilgin Erdoğan, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu, Cağlar Çorumlu, Şükrü Özyıldız, Serkan Altunorak
Cebimdeki Yabancı izle, Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle, Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle, Cebimdeki Yabancı full izle, Cebimdeki Yabancı Online izle, Yedi birbirini çok iyi tanıyan arkadaş bir akşam yemeği düzenlemeye karar verirler ve yemekte herkes birbiriyle heyecanlı heyecanlı sohbet etmekte, gülmekte ve kahkahalar atmaktadılar. Yemek yenmiş sohbetler edilmiş ve herkes bu durumdan sıkılmaya başlayınca herkesin kararıyla bir oyun oynamaya karar verirler bu oyun şu şekildedir herkes telefonlarını masanın üstüne bıracak ve gelen mesajı ve bildirimi herkes duyacak şekilde okuyacaktır. Fakat, bunu yaptıklarında aslında birbirlerinden gizledikleri şeyler ortaya döküldüğünde arkadaşlık ilişkileri çoktan bitmiş ve aslında birbirlerinden birşeyler sakladıklarını anlamışlardır. 2018 Türkiye yapımı olan Cebimdeki Yabancı filmi 2 Şubat 2018'de vizyona girerken, filmin yönetmen koltuğunda Serra Yılmaz oturmaktadır. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazarken, filmin Agır bir gerilim yönü olurken, çok kaliteli komik yerleride vardır. Film internete düştüğünde sitemize eklenecektir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

17 yorum