Coco 2017 izle

Coco 2017 izle, Coco 2017 Türkçe Dublaj izle, Coco 2017 Tek Parça izle, Coco 2017 full izle, Coco 2017 Online izle, Zamanında Coco’nun ailesi müzik yüzünden ailesini bir arada tutamadıkları için müzik söylemeyi ya da dinlemeyi evde yasaklamıştır. Eve hiçbir şekilde müzik aleti girmeyecek ve hiçbir şekilde söylenmeyecektir. Tüm aile zamanında geçimini ayakkabı yaparak sağlamaya başlamış ve bu ayakkabı yapma işinide gelecek aile üyelerine öğreterek işi yıllardır devam etmektedirler. Coco Büyükbabasının büyük bir müzisyen olduğunu ve gitarını almak istediğini anlamış ve gitarı çalmıştır. Gitarı eline aldığında ruhlar alemine gitmiş ve hayalet olmuştur. Coco ölülerin dünyasına gitmiş ve ölülerin dünyasından geri dünyaya dönmek istemektedir ve büyük büyük babasını bulup ondan bir dua alarak gerçek hayata tekrardan gidebilecektir. Mugiel Ölülerin dünyasında çok uzun maceralar yaşamış ve gerçekte büyük babasının aslında ailesini sevdiğini fakat onu öldüren kişi yüzünden eve dönemediğini anlatmıştır. 2017 ABD Yapımı olan filmin yönetmenliğini Lee Unkrich ve Adrian Molina yaparken, filmin senaryosunu ise Lee Unkrich yazmıştır.

Coco 2017 Tek Parça izle

1,774 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Coco 2017 Türkçe dublaj izle
8.7 IMDB Puanı

Coco 2017 Türkçe dublaj izle

Yönetmen Lee Unkrich ve Adrian Molina
Oyuncular Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach, Renee Victor, Jaime Camil, Alfonso Arau, Herbert Siguenza, Gabriel Iglesias, Lombardo Boyar, Ana Ofelia Murguía, Natalia Cordova-Buckley, Selene Luna, Edward James Olmos, Sofía Espinosa, Carla Medina, Dyana Ortelli, Luis Valdez, Blanca Araceli, Salvador Reyes, Cheech Marin, Octavio Solis, John Ratzenberger
Coco 2017 izle, Coco 2017 Türkçe Dublaj izle, Coco 2017 Tek Parça izle, Coco 2017 full izle, Coco 2017 Online izle, Zamanında Coco'nun ailesi müzik yüzünden ailesini bir arada tutamadıkları için müzik söylemeyi ya da dinlemeyi evde yasaklamıştır. Eve hiçbir şekilde müzik aleti girmeyecek ve hiçbir şekilde söylenmeyecektir. Tüm aile zamanında geçimini ayakkabı yaparak sağlamaya başlamış ve bu ayakkabı yapma işinide gelecek aile üyelerine öğreterek işi yıllardır devam etmektedirler. Coco Büyükbabasının büyük bir müzisyen olduğunu ve gitarını almak istediğini anlamış ve gitarı çalmıştır. Gitarı eline aldığında ruhlar alemine gitmiş ve hayalet olmuştur. Coco ölülerin dünyasına gitmiş ve ölülerin dünyasından geri dünyaya dönmek istemektedir ve büyük büyük babasını bulup ondan bir dua alarak gerçek hayata tekrardan gidebilecektir. Mugiel Ölülerin dünyasında çok uzun maceralar yaşamış ve gerçekte büyük babasının aslında ailesini sevdiğini fakat onu öldüren kişi yüzünden eve dönemediğini anlatmıştır. 2017 ABD Yapımı olan filmin yönetmenliğini Lee Unkrich ve Adrian Molina yaparken, filmin senaryosunu ise Lee Unkrich yazmıştır.