Daha İzle

Daha İzle, Daha Sinema Çekimi izle, Daha filmi izle, Daha Tek Parça izle, Daha full izle, Ahad insan kaçakcılığı işi yapmaktadır. Oğlu 14 yaşında ve ismi’de Gaza’dır. Gaza Büyük bir iş adamı olabilmek için iyi bir lise de okumayı düşünmektedir. Gaza’nın bulunduğu küçük sahil kasabasında iyi liseler yoktur. Gaza’nın babası Gaza’ya insan kaçakçılığı hakkında ince fikirler vermekte ve onu insan kaçakçısı olarak eğitmeye çalışmaktadır. Gaza’nın ergenlik dönemi babasının baskıcı karakteri yüzünden göçmen insanlarla ergenliğini geçirmek zorundadır. Gaza’nın yapısı babası gibi şiddet dolumu olacaktır yoksa, Gaza’da bir göçmen olarakmı yaşayacaktır ? Filmin yönetmenliğini Onur Saylak, senaryosunu ise Hakan Günday, Onur Saylak ve Doğu Yaşar Akal yazmışlardır. Filmin başrolünü Ahmet Mümtaz Taylan ve Hayat Van Eck taşımaktadır. Filmin toplam süresi ise 1 saat 55 dakika’dır. Ahad oğlu Gaza’ya insan kaçakcılığını öğretmiştir. Daha filmi Hakan Günday kitabından yola çıkarak esinlenerek yazılmıştır. Daha filmini internete düştüğünde siteye eklenecektir.

Daha Full HD Tek Parça izle

4,670 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Daha izle (2018) Sinema Çekimi

Daha izle (2018) Sinema Çekimi

Yönetmen Onur Saylak
Oyuncular Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Turgut Tuncalp, Tankut Yildiz, Tuba Büyüküstün, Kagan Uluca, Ahmet Melih Yilmaz, Ugur Arslan, Pervin Bagdat, Lara Aysal, Onur Akgülgil, Amed Ali, Salih Alkan
Daha İzle, Daha Sinema Çekimi izle, Daha filmi izle, Daha Tek Parça izle, Daha full izle, Ahad insan kaçakcılığı işi yapmaktadır. Oğlu 14 yaşında ve ismi'de Gaza'dır. Gaza Büyük bir iş adamı olabilmek için iyi bir lise de okumayı düşünmektedir. Gaza'nın bulunduğu küçük sahil kasabasında iyi liseler yoktur. Gaza'nın babası Gaza'ya insan kaçakçılığı hakkında ince fikirler vermekte ve onu insan kaçakçısı olarak eğitmeye çalışmaktadır. Gaza'nın ergenlik dönemi babasının baskıcı karakteri yüzünden göçmen insanlarla ergenliğini geçirmek zorundadır. Gaza'nın yapısı babası gibi şiddet dolumu olacaktır yoksa, Gaza'da bir göçmen olarakmı yaşayacaktır ? Filmin yönetmenliğini Onur Saylak, senaryosunu ise Hakan Günday, Onur Saylak ve Doğu Yaşar Akal yazmışlardır. Filmin başrolünü Ahmet Mümtaz Taylan ve Hayat Van Eck taşımaktadır. Filmin toplam süresi ise 1 saat 55 dakika'dır. Ahad oğlu Gaza'ya insan kaçakcılığını öğretmiştir. Daha filmi Hakan Günday kitabından yola çıkarak esinlenerek yazılmıştır. Daha filmini internete düştüğünde siteye eklenecektir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum