Dehşet Sokağı izle

Dehşet Sokağı izle, Dehşet Sokağı Altyazılı izle, Dehşet Sokağı Türkçe Dublaj izle, 2005 ABD Yapımı olan Dehşet Sokağı filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram, Gizem ve Korku’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,0’dır. Filmin yönetmenliğini Andrew Douglas yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Scott Kosar ve Jay Anson yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ryan Reynolds, Melissa George, Jimmy Bennett

Dehşet Sokağı Filminin Konusu: 1974’te, Ronald DeFeo Jr. ailesini New York’taki Amityville’deki 112 Ocean Avenue’da evinde öldürdü. Evinde duyduğu seslerle onları öldürmeye ikna edildiğini iddia etti.

Bir yıl sonra, evli çift George ve Kathy Lutz, Kathy’nin önceki evliliği Billy, Michael ve Chelsea’den üç çocuğuyla birlikte eve taşınırlar. Aile kısa bir süre sonra evde paranormal olaylar yaşamaya başlar. Chelsea, öldürülen DeFeo çocuklarından birine ait olan Jodie adında bir kızla arkadaş olduğunu iddia ediyor.

Bir gece çift dışarı çıkmaya karar verir ve üç çocuğu izlemek için çocuk bakıcısını işe alırlar. Çocuk bakıcısı Lisa geldiğinde, daha önce DeFeos için bebek bakıcısına kiralanmış olduğunu öğrenmeye başladılar. Lisa onlara evlerinde meydana gelen cinayetleri anlatıyor. Chelsea, Chelsea’nin odasına gittiğinde, Jodie’nin ona söylediği gibi kötü bir çocuk bakıcısı olduğunu söyler. Lisa, Jodie’yi kovulmasının ardında yatan sebeplerden dolayı azarlamaya başlar. Sonra Billy, Lisa’nın dolabın içine girmesini ister (Jodie’nin öldürüldüğü aynı dolap) ve içeride kilitlenir. Birkaç saniye sonra Jodie ile karşılaştı ve izin vermesi için yalvardı. Şok içine girdi ve sağlık görevlileri onu almaya geldi; Lisa hastaneye giderken, Kathy’ye Jodie’yi görmüş olduğunu söyler.

George’un Kathy ve çocuklarına yönelik davranışları tacize uğrar ve paranormal aktivite devam eder. Kathy, papaz Baba Callaway’i (Philip Baker Hall) gelecekteki paranormal olayları önlemek için koruyucu bir önlem olarak evini kutsamasını ister, ancak Baba Callaway bu tür olaylarla karşılaştığı zaman evden kaçar. Kathy, evin bir zamanlar 17. yüzyıla ait Amityville’deki “misyonu” sırasında Yerli Amerikalılara yönelik kötü eylemleri 112 Ocean Avenue’deki musallatın sebebi olduğu söylenen Reverend Jeremiah Ketcham adlı bir kült vaizliğe aittiğini keşfeder. Bu arada, George, evin bodrum katından yürürken, Ketcham tarafından yüzyıllar önce orada işkence gören ve öldürülen çeşitli Yerli Amerikalıların görüntüleriyle karşılaşır. Loş ışıklı bir odaya girerken, George Ketcham’la karşılaşır (onun kim olduğunu bilmese de) ve şeytani misyonerlerin hayalet figürü dönüyor, bıçağı alıyor ve intiharını yeniden canlandırma eyleminde boğazını yarıyor. George’u kanla kaplamak ve neredeyse tamamen sahiplenilmesine neden olmak.

Kathy, George’un küfürlü davranışının manevi bir sahipliğe borçlu olduğuna ikna olur. Peder Callaway’den acil bir tavsiyeden sonra, Kathy, çocuklarını evden tahliye etmeye ve onları güvenliğe götürmeye çalışır, ancak sahip olduğu George, onu ve çocukları öldürmeye çalışır; Kathy onu engellemek için onu darbelere çevirir ve onu konuttan uzaklaştırır. Daha sonra, George ruhun kontrolünden serbest bırakılır ve aile sürekli olarak evden ayrılır. Bir başlık kartı, ailenin gelip 28 gün içinde ayrıldığını ve geri dönmediğini belirtir. Jodie artık boş evde ayakta duruyor ve ev kendini yeniden düzenlerken terörle çığlık atıyor. Ardından, bir çift bedensiz el ile zeminin altına çekilir.

Dehşet Sokağı Tek Parça izle

669 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Dehşet Sokağı Full 720p Tek Parça izle
6.0 IMDB Puanı

Dehşet Sokağı Full 720p Tek Parça izle

(The Amityville Horror)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Scott Kosar, Jay Anson, Sandor Stern, George Lutz, Kathy Lutz
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Dehşet Sokağı izle, Dehşet Sokağı Altyazılı izle, Dehşet Sokağı Türkçe Dublaj izle, 2005 ABD Yapımı olan Dehşet Sokağı filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram, Gizem ve Korku'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,0'dır. Filmin yönetmenliğini Andrew Douglas yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Scott Kosar ve Jay Anson yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ryan Reynolds, Melissa George, Jimmy Bennett

Dehşet Sokağı Filminin Konusu: 1974'te, Ronald DeFeo Jr. ailesini New York'taki Amityville'deki 112 Ocean Avenue'da evinde öldürdü. Evinde duyduğu seslerle onları öldürmeye ikna edildiğini iddia etti.

Bir yıl sonra, evli çift George ve Kathy Lutz, Kathy'nin önceki evliliği Billy, Michael ve Chelsea'den üç çocuğuyla birlikte eve taşınırlar. Aile kısa bir süre sonra evde paranormal olaylar yaşamaya başlar. Chelsea, öldürülen DeFeo çocuklarından birine ait olan Jodie adında bir kızla arkadaş olduğunu iddia ediyor.

Bir gece çift dışarı çıkmaya karar verir ve üç çocuğu izlemek için çocuk bakıcısını işe alırlar. Çocuk bakıcısı Lisa geldiğinde, daha önce DeFeos için bebek bakıcısına kiralanmış olduğunu öğrenmeye başladılar. Lisa onlara evlerinde meydana gelen cinayetleri anlatıyor. Chelsea, Chelsea'nin odasına gittiğinde, Jodie'nin ona söylediği gibi kötü bir çocuk bakıcısı olduğunu söyler. Lisa, Jodie'yi kovulmasının ardında yatan sebeplerden dolayı azarlamaya başlar. Sonra Billy, Lisa'nın dolabın içine girmesini ister (Jodie'nin öldürüldüğü aynı dolap) ve içeride kilitlenir. Birkaç saniye sonra Jodie ile karşılaştı ve izin vermesi için yalvardı. Şok içine girdi ve sağlık görevlileri onu almaya geldi; Lisa hastaneye giderken, Kathy'ye Jodie'yi görmüş olduğunu söyler.

George'un Kathy ve çocuklarına yönelik davranışları tacize uğrar ve paranormal aktivite devam eder. Kathy, papaz Baba Callaway'i (Philip Baker Hall) gelecekteki paranormal olayları önlemek için koruyucu bir önlem olarak evini kutsamasını ister, ancak Baba Callaway bu tür olaylarla karşılaştığı zaman evden kaçar. Kathy, evin bir zamanlar 17. yüzyıla ait Amityville'deki "misyonu" sırasında Yerli Amerikalılara yönelik kötü eylemleri 112 Ocean Avenue'deki musallatın sebebi olduğu söylenen Reverend Jeremiah Ketcham adlı bir kült vaizliğe aittiğini keşfeder. Bu arada, George, evin bodrum katından yürürken, Ketcham tarafından yüzyıllar önce orada işkence gören ve öldürülen çeşitli Yerli Amerikalıların görüntüleriyle karşılaşır. Loş ışıklı bir odaya girerken, George Ketcham'la karşılaşır (onun kim olduğunu bilmese de) ve şeytani misyonerlerin hayalet figürü dönüyor, bıçağı alıyor ve intiharını yeniden canlandırma eyleminde boğazını yarıyor. George'u kanla kaplamak ve neredeyse tamamen sahiplenilmesine neden olmak.

Kathy, George'un küfürlü davranışının manevi bir sahipliğe borçlu olduğuna ikna olur. Peder Callaway'den acil bir tavsiyeden sonra, Kathy, çocuklarını evden tahliye etmeye ve onları güvenliğe götürmeye çalışır, ancak sahip olduğu George, onu ve çocukları öldürmeye çalışır; Kathy onu engellemek için onu darbelere çevirir ve onu konuttan uzaklaştırır. Daha sonra, George ruhun kontrolünden serbest bırakılır ve aile sürekli olarak evden ayrılır. Bir başlık kartı, ailenin gelip 28 gün içinde ayrıldığını ve geri dönmediğini belirtir. Jodie artık boş evde ayakta duruyor ve ev kendini yeniden düzenlerken terörle çığlık atıyor. Ardından, bir çift bedensiz el ile zeminin altına çekilir.