Deli Dumrul 2017 İzle

Deli Dumrul 2017 İzle, Deli Dumrul 2017 Sinema Çekimi izle, Deli Dumrul 2017 Tek Parça izle, Deli Dumrul 2017 full izle, Doğa Bey’in bir oğlu olmuştur Doğa Bey oğlunu yükseğe kaldırırken oğlunu düşürmüştür 🙂 film böyle başlamaktadır. Doğa Beyin oğlu büyümüş gençleşmiştir Doğa Beyin oğlu Oba da yaşayan birinin Ayısını boğmuştur. Doğa bey oğluna dumrul demektedir Dumrul, Ayı boğmuş, Boğayı devirmiş, Aygır tepelemiş ve sonunda kuzuları koyunları tokatlamıştır :). Deli Dumrul çok güçlü olmasına rağmen, Çok maldır :). Dumrul’un adı hiçbirşeyi beceremediği için obanın halkının ağzında Deli Dumrul olarak kalmıştır. Deli Dumrul’un babası Doğa Bey oğlunun akıllanması için Dede Korkut’a başvurur ve Dede Korkut’da Deli Dumrul’un evlenmesi gerektiğini dile getirmiştir. Deli Dumrul ve Günçiçek garip bir şekilde tanışmışlar ve görüşmeye başlamışlardır. Deli Dumrul ve Günçiçek birlikte bir köprü yapmışlardır. Deli Dumrul Azrail’e kafa tutmuş ve Azrail Deli Dumrul’a bir şartla onu öldürmeyeceğini söyler. Deli Dumrul’da bu şartı kabul etmiştir. Günçiçek Deniz korsanı ile gönül rızası olmadan evlenmiştir Obası fakir olan Günçiçek obası için korsan ile evlenmiştir.

Deli Dumrul 2017 Full HD Tek Parça izle

19,479 Görüntülenme

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Deli Dumrul (2017) Yerli film izle
5.2 IMDB Puanı

Deli Dumrul (2017) Yerli film izle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Burak Aksak
Oyuncular Zafer Algöz, Özgün Aydin, Cengiz Bozkurt, Eda Ece, Sahin Irmak, Salih Kalyon, Günay Karacaoglu, Necip Memili, Gülhan Tekin
Deli Dumrul 2017 İzle, Deli Dumrul 2017 Sinema Çekimi izle, Deli Dumrul 2017 Tek Parça izle, Deli Dumrul 2017 full izle, Doğa Bey'in bir oğlu olmuştur Doğa Bey oğlunu yükseğe kaldırırken oğlunu düşürmüştür :) film böyle başlamaktadır. Doğa Beyin oğlu büyümüş gençleşmiştir Doğa Beyin oğlu Oba da yaşayan birinin Ayısını boğmuştur. Doğa bey oğluna dumrul demektedir Dumrul, Ayı boğmuş, Boğayı devirmiş, Aygır tepelemiş ve sonunda kuzuları koyunları tokatlamıştır :). Deli Dumrul çok güçlü olmasına rağmen, Çok maldır :). Dumrul'un adı hiçbirşeyi beceremediği için obanın halkının ağzında Deli Dumrul olarak kalmıştır. Deli Dumrul'un babası Doğa Bey oğlunun akıllanması için Dede Korkut'a başvurur ve Dede Korkut'da Deli Dumrul'un evlenmesi gerektiğini dile getirmiştir. Deli Dumrul ve Günçiçek garip bir şekilde tanışmışlar ve görüşmeye başlamışlardır. Deli Dumrul ve Günçiçek birlikte bir köprü yapmışlardır. Deli Dumrul Azrail'e kafa tutmuş ve Azrail Deli Dumrul'a bir şartla onu öldürmeyeceğini söyler. Deli Dumrul'da bu şartı kabul etmiştir. Günçiçek Deniz korsanı ile gönül rızası olmadan evlenmiştir Obası fakir olan Günçiçek obası için korsan ile evlenmiştir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

20 yorum