Deliha izle

Deliha İzle, Deliha full izle, Deliha filmi izle, Deliha Tek Parça izle, Deliha 1080p izle, Deliha Donmadan izle, Türkiye’de ilk kez bir komedi oyuncusu kendi yaratımının karakterini ekranda oynuyor. Deliha, aşk arayışında biraz çılgın, kesin olarak doldurulan ve gerçekten iyi huylu bir genç kadının komik patlamaları izler. Filmin başrol oyuncusu Gupse Özay tarafından yazılan film, seyirci güldürücü ve macera dolu bir vaat vaat ediyor. Çılgın Zeliha’nın hikayesi, arkadaşlarıyla bir günde bir falcıya gittiğinde başlar. Aynı gün Cemal ve müthiş kardeşi Cemil, mahallede bir fotoğraf stüdyosu açıyor ve işler karmaşıklaşıyor. Deliha Filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Deliha Tek Parça izle

11,838 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Deliha full izle
4.7 IMDB Puanı

Deliha full izle

  • Yapım Yılı 2014 - Türkiye
Yönetmen Hakan Algül
Oyuncular Gupse Ozay, Umut Akçaboga, Derya Alabora, Gülsüm Alkan, Caner Alkaya, Furkan Altinyayla, Baris Arduç, Zabit Arslan, Serkan Atasoy, Ali Atlan
Deliha İzle, Deliha full izle, Deliha filmi izle, Deliha Tek Parça izle, Deliha 1080p izle, Deliha Donmadan izle, Türkiye'de ilk kez bir komedi oyuncusu kendi yaratımının karakterini ekranda oynuyor. Deliha, aşk arayışında biraz çılgın, kesin olarak doldurulan ve gerçekten iyi huylu bir genç kadının komik patlamaları izler. Filmin başrol oyuncusu Gupse Özay tarafından yazılan film, seyirci güldürücü ve macera dolu bir vaat vaat ediyor. Çılgın Zeliha'nın hikayesi, arkadaşlarıyla bir günde bir falcıya gittiğinde başlar. Aynı gün Cemal ve müthiş kardeşi Cemil, mahallede bir fotoğraf stüdyosu açıyor ve işler karmaşıklaşıyor. Deliha Filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum