Eski Evdeki Büyülü Saat izle

Eski Evdeki Büyülü Saat izle, Eski Evdeki Büyülü Saat Altyazılı izle, Eski Evdeki Büyülü Saat Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD, Hindistan ve Kanada ortak yapımı olan Eski Evdeki Büyülü Saat filminin toplam süresi 1 saat 45 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Fantastik, Aile ve Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,2’dir. Filmin yönetmenliğini Eli Roth yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Eric Kripke ve John Bellairs yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro

Eski Evdeki Büyülü Saat Filminin Konusu: Ebeveynleri bir araba kazasında öldükten sonra, on yaşındaki Lewis Barnavelt amcası Jonathan ile birlikte yaşamaya başlar. Ebeveynlerini bıraktığı tek şey, ona verdikleri bir Magic 8-Ball. Jonathan’ın komşusu ve en iyi arkadaşı Floransa Zimmerman ile tanıştı.

Geceleri, Lewis duvarlarda bir kene sesi duyduğunda şaşırır. Lewis evi keşfetmeye başlar ve Jonathan’ın baltayla bir duvarı yıkması üzerine tökezlenir. Korkar, kaçar ve hayata gelen çok sayıda ev nesnesine rastlar. Jonathan bir savaş kilidi olduğunu ve Floransa’nın bir cadı olduğunu itiraf ediyor. Evin önceki sahipleri, Isaac Izard adındaki uğursuz bir asma kilit ve ölmeden önce evin duvarları içinde bir saat gizlemiş olan eşit derecede kötü eşi Selena idi. Jonathan bulmaya ve amacını keşfetmeye çalışıyor. Jonathan’ın cesaretine rağmen, Lewis kendini sihir öğretmeye başlar.

Lewis, yeni okulunda ilk gününde, sınıf başkanı seçimlerini kazanmak için onunla arkadaş olan Tarby Corrigan’la tanışır. Tarby seçimini kazandığında Lewis’i terk eder.

Lewis’in annesi onu bir rüyada ziyaret eder. Tarby’nin onu bir arkadaş olarak görmediğinden, Tarby’yi etkilemek için yasak bir kitaptan büyü kullandığını öne sürüyor. Cadılar Bayramı gecesinde Lewis, Isaac’ın hayaletini yanlışlıkla çağırmak için mezarlıkta bir nekromoni büyüsü yapar.

Lewis, bir komşunun evinde, Bayan Hanchett’i casusluk yapıyor. Onu eve getiriyor, ama Jonathan’ı bulmadan önce, Isaac ortaya çıkıyor. Bayan Hanchett’ın Bayan Hanchett’i öldüren ve yerini alan Selena olduğunu söylüyor. Ayrıca, İshak’ı çağırması için onu ikna etmek için Lewis’in annesini alan kişi oldu. Isaac, gizli saatinin, insanlığın asla varolmaması için zaman kazanacağını açıklıyor. Florence, Jonathan ve Lewis evden kaçıyor.

Kazan dairesi altındaki saatin yerini öğrenmek için ‘Magic 8-Ball’ı kullanarak üç dönüş, ancak Floransa durduruyor ve Izzards Jonathan’ı yarı çocuk yarı yetişkinlere dönüştürüyor. Lewis, “Hoşçakal de” diyen Magic 8-Ball’a başvurur. Gerçek gücünü kullanmak için ebeveynlerini kaybetme acısından kurtulmak zorunda olduğunu fark eder. Topu viteslerine bırakarak saati kırıyor; sonra, kendi büyüsünü kullanarak, Isaac ve Selena’yı patlatır. Düşerler, yaşlanırlar ve nihayetinde varoluştan silinirler.

Lewis okula daha çok güvenerek döner ve Tarby ve arkadaşlarına yüzlerinde bir basketbolu sihirli bir şekilde zıplayarak intikam alır. Günün sonunda, Jonathan ve Florence, Lewis’i seçiyorlar, üçü şimdi düzenli bir aile gibi.

Eski Evdeki Büyülü Saat Tek Parça izle

839 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Eski Evdeki Büyülü Saat Full 720p Tek Parça izle
6.2 IMDB Puanı

Eski Evdeki Büyülü Saat Full 720p Tek Parça izle

(The House with a Clock in Its Walls)
Yönetmen
Senaryo Eric Kripke, John Bellairs
Eski Evdeki Büyülü Saat izle, Eski Evdeki Büyülü Saat Altyazılı izle, Eski Evdeki Büyülü Saat Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD, Hindistan ve Kanada ortak yapımı olan Eski Evdeki Büyülü Saat filminin toplam süresi 1 saat 45 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Fantastik, Aile ve Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,2'dir. Filmin yönetmenliğini Eli Roth yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Eric Kripke ve John Bellairs yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro

Eski Evdeki Büyülü Saat Filminin Konusu: Ebeveynleri bir araba kazasında öldükten sonra, on yaşındaki Lewis Barnavelt amcası Jonathan ile birlikte yaşamaya başlar. Ebeveynlerini bıraktığı tek şey, ona verdikleri bir Magic 8-Ball. Jonathan'ın komşusu ve en iyi arkadaşı Floransa Zimmerman ile tanıştı.

Geceleri, Lewis duvarlarda bir kene sesi duyduğunda şaşırır. Lewis evi keşfetmeye başlar ve Jonathan'ın baltayla bir duvarı yıkması üzerine tökezlenir. Korkar, kaçar ve hayata gelen çok sayıda ev nesnesine rastlar. Jonathan bir savaş kilidi olduğunu ve Floransa'nın bir cadı olduğunu itiraf ediyor. Evin önceki sahipleri, Isaac Izard adındaki uğursuz bir asma kilit ve ölmeden önce evin duvarları içinde bir saat gizlemiş olan eşit derecede kötü eşi Selena idi. Jonathan bulmaya ve amacını keşfetmeye çalışıyor. Jonathan’ın cesaretine rağmen, Lewis kendini sihir öğretmeye başlar.

Lewis, yeni okulunda ilk gününde, sınıf başkanı seçimlerini kazanmak için onunla arkadaş olan Tarby Corrigan'la tanışır. Tarby seçimini kazandığında Lewis'i terk eder.

Lewis’in annesi onu bir rüyada ziyaret eder. Tarby'nin onu bir arkadaş olarak görmediğinden, Tarby'yi etkilemek için yasak bir kitaptan büyü kullandığını öne sürüyor. Cadılar Bayramı gecesinde Lewis, Isaac'ın hayaletini yanlışlıkla çağırmak için mezarlıkta bir nekromoni büyüsü yapar.

Lewis, bir komşunun evinde, Bayan Hanchett'i casusluk yapıyor. Onu eve getiriyor, ama Jonathan'ı bulmadan önce, Isaac ortaya çıkıyor. Bayan Hanchett'ın Bayan Hanchett'i öldüren ve yerini alan Selena olduğunu söylüyor. Ayrıca, İshak'ı çağırması için onu ikna etmek için Lewis'in annesini alan kişi oldu. Isaac, gizli saatinin, insanlığın asla varolmaması için zaman kazanacağını açıklıyor. Florence, Jonathan ve Lewis evden kaçıyor.

Kazan dairesi altındaki saatin yerini öğrenmek için 'Magic 8-Ball'ı kullanarak üç dönüş, ancak Floransa durduruyor ve Izzards Jonathan'ı yarı çocuk yarı yetişkinlere dönüştürüyor. Lewis, "Hoşçakal de" diyen Magic 8-Ball'a başvurur. Gerçek gücünü kullanmak için ebeveynlerini kaybetme acısından kurtulmak zorunda olduğunu fark eder. Topu viteslerine bırakarak saati kırıyor; sonra, kendi büyüsünü kullanarak, Isaac ve Selena'yı patlatır. Düşerler, yaşlanırlar ve nihayetinde varoluştan silinirler.

Lewis okula daha çok güvenerek döner ve Tarby ve arkadaşlarına yüzlerinde bir basketbolu sihirli bir şekilde zıplayarak intikam alır. Günün sonunda, Jonathan ve Florence, Lewis'i seçiyorlar, üçü şimdi düzenli bir aile gibi.