Eyvah Annem Dağıttı 2 izle

Eyvah Annem Dağıttı 2 izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Türkçe Dublaj izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Tek Parça izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 full izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Online izle, Amy Noel’i mahvetmişti ve ailesi onu affetmeyecekti. Amy Noel’de birçok insanın çok işi olduğundan filmin başında bahsederek film başlar. 3 kız arkadaşın anneleri Noel’i birlikte geçirmek için evlerine gelirler ve Annelerin eziyetleri başlamıştır. Kızların anneleri kızların Noel Gecelerini mahfetmekte ve kızlarda bu durumlardan dolayı üzülmektedirler. Annelerine savaş açan kızlar ellerinden gelen herşeyi yaparak annnelerinin gecelerini mahvetmelerine izin vermeyeceklerdir fakat, Anneler’de yerlerinde durmayacak ve kızları ile sıkı bir savaş içine gireceklerdir. 2017 ABD Yapımı olan Eyvah Annem Dağıttı 2 filminin yönetmenliğini Jon Lucas ve Scott Moore yaparken, filmin senaryosunu ise Jon Lucas ve Scott Moore yazmışlardır. Komedi ve Macera tür bir film olan Eyvah Annem Dağıttı 2 filmi İmdb’den 5.7 almıştır. Eyvah Annem Dağıttı 2 Filmini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Eyvah Annem Dağıttı 2 Tek Parça izle

2,166 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Eyvah Annem Dağıttı 2 Türkçe Dublaj izle
5.7 IMDB Puanı

Eyvah Annem Dağıttı 2 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Jon Lucas ve Scott Moore
Oyuncular Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski, Susan Sarandon, Cheryl Hines, Jay Hernandez, Justin Hartley, Peter Gallagher, Oona Laurence, Emjay Anthony, Lyle Brocato, Wanda Sykes, Christina Applegate, Cade Mansfield Cooksey, Ariana Greenblatt, Jacks Dean, Madison Muffley, Kenny G, Phil Pierce, Tian Richards, Terayle Hill, Patrick R. Walker, Matthew Warzel, Darcell Scott, Jamaine Washington, Travarious Tucker, Robert Ryals, Joshua Veninga, Francisco Perez, Mary McCloud, Keith Hudson, Jill Kargman, Kurt Yue, Bobby Akers, Matt Allmen, Parker Amrani, Ruby Barnes, Tevin Beech, Wendy Bowerman, Chel Brickhouse, Camden Ella Brown, Lucie Carroll, Holden River Dunlap, David Dunston, Fanicia Dunston, Megan Chelf Fisher, Celise Forte, Jacob Garabadian, Odin Gomez, Karen B. Greer, GlenNeta Griffin, Thomas Mark Higgins, Alex Riley Hughes, Brian Kayode-Patrick Johnson, Tegan Jones, Rae Jordan, Sierra Nicole Krug, Jelani Lofton, Destiny Lopez, Tyson Love, Stan Madray, Alyssa AnnMarie Marquez, Jaimi McPeek, John Merical, Brenda Mitchell, Edward Parker, Hannah Russell, Patti Schellhaas, Teagan Seay, Alex Sunkins, Travis Thompson, Joey Thurmond, Nikki Tomlinson, Chase Wainscott, Kelsey Walsh, David Walton, J. Gaven Wilde, Christina Michelle Williams, Lina Zalewski, Carter Zier, Colby Zier
Eyvah Annem Dağıttı 2 izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Türkçe Dublaj izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Tek Parça izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 full izle, Eyvah Annem Dağıttı 2 Online izle, Amy Noel'i mahvetmişti ve ailesi onu affetmeyecekti. Amy Noel'de birçok insanın çok işi olduğundan filmin başında bahsederek film başlar. 3 kız arkadaşın anneleri Noel'i birlikte geçirmek için evlerine gelirler ve Annelerin eziyetleri başlamıştır. Kızların anneleri kızların Noel Gecelerini mahfetmekte ve kızlarda bu durumlardan dolayı üzülmektedirler. Annelerine savaş açan kızlar ellerinden gelen herşeyi yaparak annnelerinin gecelerini mahvetmelerine izin vermeyeceklerdir fakat, Anneler'de yerlerinde durmayacak ve kızları ile sıkı bir savaş içine gireceklerdir. 2017 ABD Yapımı olan Eyvah Annem Dağıttı 2 filminin yönetmenliğini Jon Lucas ve Scott Moore yaparken, filmin senaryosunu ise Jon Lucas ve Scott Moore yazmışlardır. Komedi ve Macera tür bir film olan Eyvah Annem Dağıttı 2 filmi İmdb'den 5.7 almıştır. Eyvah Annem Dağıttı 2 Filmini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.