Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle, Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Altyazılı izle, Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin yer aldığı film türleri berlidir. Filmin yer aldığı türler Macera, Aile ve Fantastik’tir. Filmin yönetmenliğini David Yates yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını J.K. Rowling yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Filmin konusu: 1927’de Amerika Birleşik Devletleri’nin Büyülü Kongresi (MACUSA) güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ı Avrupa’daki suçlarından yargılanmak üzere Londra’ya transfer ediyor. New York’tan ayrılırken, Grindelwald takipçisi ve MACUSA çalışanı Abernathy tarafından serbest bırakıldı. Grindelwald muhafızları öldürür ve transfer gemisinde kaçar.

Üç ay sonra, Newt Scamander, New York’a yaptığı ziyarette kaybettikten sonra, uluslararası seyahat hakkını geri almak için İngiliz Magic Bakanlığı’na başvurdu. Oradayken kardeşi Theseus ile nişanlı olan eski bir Hogwarts arkadaşı olan Leta Lestrange ile tanışır. Magic Bakanlığı, Paris’te yeniden ortaya çıkan Obscurial Credence Barebone’u bulmak için kardeşinin yanında çalışmayı kabul ederse Newt’ın seyahat haklarını geri getirmeyi teklif ediyor. Pek çok kişi, Cence’nin Leta’nın uzun süredir kayıp bir kardeşi olan Corvus Lestrange’ın son derece saf kanlı bir sihirbazın sonuncusudur. Grindelwald, yaşam eşitliğini Hogwarts Profesör Albus Dumbledore’u öldürebilen tek kişi olduğuna inanıyor. Newt düştüğünde, bir taraf seçmek istemediğinde, Auror Grimmson onun yerine gönderilir. Bakanlıktan ayrıldıktan sonra Newt, Dumbledore tarafından çağrılır ve aynı zamanda kendisini Credence’i bulmak için Paris’e gitmesini ister.

Newt, Amerikalı arkadaşlarının Queenie Goldstein’ı ve Jacob Kowalski’yi keşfetmek için eve döndü. Yakup, 1926’daki anılarını korudu, çünkü şehir çapındaki Boşluklar sadece kötü hatıraları etkiledi. Queenie, Newt’a, kız kardeşi Tina’nın Paris’te Credence’ı aradığını söyler ve o ve Yakup onu Avrupa’ya kadar takip eder. Queenie, Tina’nın Newt’ın Leta Lestrange’a bağlı olduğuna inandığını söylüyor. Jacob ve Queenie, sihirbazlar ve Muggle’lar arasındaki evlilik yasağı hakkında tartıştıktan sonra, Queenie, Tina’yı aramaya başlar. Kızlar ile uzlaşma umuduyla, Newt ve Jacob onları Paris’e kadar takip ederler.

Paris’te, Tina Sirk Arcanus’un ucube gösterisinde Credence’ı arar. Gösteri sırasında sirk cazibe Nagini kaçış ve sirk hayvanlarının çoğunu serbest bıraktı. Credence ve Nagini, Credence’ın doğum annesini arıyorlardı, onu evlatlık edinen hizmetkarı buluyorlardı, ama Grimmson Grindelwald’ın emirleri altında çalışarak onu öldürüp öldürüyor. Bu arada Tina, Kredi Kama ile tanıştı. Newt ve Jacob, Yusuf’u Tina’ya götürür ve Yusuf, üvey kardeşi ve Lestrange ailesinin sonuncusu olduğuna inandığı Credence’ı öldürmek için Kırılmaz bir Yemin ettiğini açıklar.

Newt ve Tina, Fransız Bakanlığı’nın Credence’ın kimliğini doğrulamak ve Leta ve Theseus tarafından keşfedilmek üzere belgelere sızıyor. Newt, Tina’nın Theseus’un nişanlandığını, ona değil, olmasını sağlar. Credence ile ilgili bilgi arayışları Bakanlıktan Lestrange ailesinin türbesine kadar uzanır. Yusuf, kendisi ve Leta’nın aynı anneye sahip olduğunu açıklar ve Leta, istemeden kardeşini bir bebek olarak öldürdüğünü ve dolayısıyla Kimliğin olamayacağını söyler. İz, görünüşe göre, Grindelwald’ın takipçileri için bir miting düzenlediği, Queenie’nin katılımıyla ve Jacob’ı araştırdığı mezara Credence’e yol açıyordu.

Mitingde Grindelwald, büyücüler için gizemleri çağrıştırmak için İkinci Dünya Savaşı’nın gelecekteki imgelerini kullanarak, Muggle’lardan saklı kalmalarını gerektiren kurallardan büyücüler için “özgürlük” vaaz ediyor. Theseus tarafından yönetilen Seherbazlar mitingi kuşatıyor ve Grindelwald takipçilerini onlara karşı çevirerek mesajını Avrupa’ya yaymak için gönderiyor. Grindelwald, izleyicileri düşmanlardan ayırmak için mavi bir alev çemberi çizdi ve Nagini ve Yakup’un protestolarına rağmen Credence ve Queenie haçı ona katıldı. Leta’nın sadakati yemin ettiği görülüyor, bunun yerine Grindelwald’a Newt, Tina, Yakup, Yusuf, Nagini ve Theseus’a kaçmak için saldırıyor, görünüşte kendinden vazgeçiyor. Grindelwald kaçarken, kalan kahramanlar ölümsüz simyacı Nicholas Flamel’in yanında fiendfyre’yi yenmek ve Paris’i kurtarmak için birleşir. Newt, tarafsız kalamayacağını ve Grindelwald’a karşı savaşması gerektiğini fark ediyor.

Diğerleri ile birlikte Newt, Dumbledore’la buluşmak için Hogwarts’a seyahat eder ve Grindelwald’dan aldığı bir flakonu sunar, içerdiği kan davasının Dumbledore’un Grindelwald’la yüzleşememesi nedeni olduğunu düşünür. Grindelwald, Avusturya’daki Nurmengard üssünde Grindelwald’ın kardeşi Albus’u öldürecek kadar güçlü tek kişi olduğuna inanan Aurelius Dumbledore olarak kimliğini ortaya koydu. Bir kuş kuşu Credence’ın bakmakta olduğu, bir anka kuşu, Dumbledore ailesi ile ilişkili bir kuş olduğu ortaya çıktı.

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Tek Parça izle

1,257 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Full 720p Türkçe Dublaj izle
7.4 IMDB Puanı

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları Full 720p Türkçe Dublaj izle

(Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, J.K. Rowling
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları izle, Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları Altyazılı izle, Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin yer aldığı film türleri berlidir. Filmin yer aldığı türler Macera, Aile ve Fantastik'tir. Filmin yönetmenliğini David Yates yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını J.K. Rowling yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları Filmin konusu: 1927'de Amerika Birleşik Devletleri'nin Büyülü Kongresi (MACUSA) güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald'ı Avrupa'daki suçlarından yargılanmak üzere Londra'ya transfer ediyor. New York'tan ayrılırken, Grindelwald takipçisi ve MACUSA çalışanı Abernathy tarafından serbest bırakıldı. Grindelwald muhafızları öldürür ve transfer gemisinde kaçar.

Üç ay sonra, Newt Scamander, New York'a yaptığı ziyarette kaybettikten sonra, uluslararası seyahat hakkını geri almak için İngiliz Magic Bakanlığı'na başvurdu. Oradayken kardeşi Theseus ile nişanlı olan eski bir Hogwarts arkadaşı olan Leta Lestrange ile tanışır. Magic Bakanlığı, Paris'te yeniden ortaya çıkan Obscurial Credence Barebone'u bulmak için kardeşinin yanında çalışmayı kabul ederse Newt'ın seyahat haklarını geri getirmeyi teklif ediyor. Pek çok kişi, Cence'nin Leta'nın uzun süredir kayıp bir kardeşi olan Corvus Lestrange'ın son derece saf kanlı bir sihirbazın sonuncusudur. Grindelwald, yaşam eşitliğini Hogwarts Profesör Albus Dumbledore'u öldürebilen tek kişi olduğuna inanıyor. Newt düştüğünde, bir taraf seçmek istemediğinde, Auror Grimmson onun yerine gönderilir. Bakanlıktan ayrıldıktan sonra Newt, Dumbledore tarafından çağrılır ve aynı zamanda kendisini Credence'i bulmak için Paris'e gitmesini ister.

Newt, Amerikalı arkadaşlarının Queenie Goldstein'ı ve Jacob Kowalski'yi keşfetmek için eve döndü. Yakup, 1926'daki anılarını korudu, çünkü şehir çapındaki Boşluklar sadece kötü hatıraları etkiledi. Queenie, Newt'a, kız kardeşi Tina'nın Paris'te Credence'ı aradığını söyler ve o ve Yakup onu Avrupa'ya kadar takip eder. Queenie, Tina'nın Newt’ın Leta Lestrange’a bağlı olduğuna inandığını söylüyor. Jacob ve Queenie, sihirbazlar ve Muggle'lar arasındaki evlilik yasağı hakkında tartıştıktan sonra, Queenie, Tina'yı aramaya başlar. Kızlar ile uzlaşma umuduyla, Newt ve Jacob onları Paris'e kadar takip ederler.

Paris'te, Tina Sirk Arcanus'un ucube gösterisinde Credence'ı arar. Gösteri sırasında sirk cazibe Nagini kaçış ve sirk hayvanlarının çoğunu serbest bıraktı. Credence ve Nagini, Credence'ın doğum annesini arıyorlardı, onu evlatlık edinen hizmetkarı buluyorlardı, ama Grimmson Grindelwald'ın emirleri altında çalışarak onu öldürüp öldürüyor. Bu arada Tina, Kredi Kama ile tanıştı. Newt ve Jacob, Yusuf'u Tina'ya götürür ve Yusuf, üvey kardeşi ve Lestrange ailesinin sonuncusu olduğuna inandığı Credence'ı öldürmek için Kırılmaz bir Yemin ettiğini açıklar.

Newt ve Tina, Fransız Bakanlığı'nın Credence'ın kimliğini doğrulamak ve Leta ve Theseus tarafından keşfedilmek üzere belgelere sızıyor. Newt, Tina'nın Theseus'un nişanlandığını, ona değil, olmasını sağlar. Credence ile ilgili bilgi arayışları Bakanlıktan Lestrange ailesinin türbesine kadar uzanır. Yusuf, kendisi ve Leta'nın aynı anneye sahip olduğunu açıklar ve Leta, istemeden kardeşini bir bebek olarak öldürdüğünü ve dolayısıyla Kimliğin olamayacağını söyler. İz, görünüşe göre, Grindelwald'ın takipçileri için bir miting düzenlediği, Queenie'nin katılımıyla ve Jacob'ı araştırdığı mezara Credence'e yol açıyordu.

Mitingde Grindelwald, büyücüler için gizemleri çağrıştırmak için İkinci Dünya Savaşı'nın gelecekteki imgelerini kullanarak, Muggle'lardan saklı kalmalarını gerektiren kurallardan büyücüler için "özgürlük" vaaz ediyor. Theseus tarafından yönetilen Seherbazlar mitingi kuşatıyor ve Grindelwald takipçilerini onlara karşı çevirerek mesajını Avrupa'ya yaymak için gönderiyor. Grindelwald, izleyicileri düşmanlardan ayırmak için mavi bir alev çemberi çizdi ve Nagini ve Yakup'un protestolarına rağmen Credence ve Queenie haçı ona katıldı. Leta'nın sadakati yemin ettiği görülüyor, bunun yerine Grindelwald'a Newt, Tina, Yakup, Yusuf, Nagini ve Theseus'a kaçmak için saldırıyor, görünüşte kendinden vazgeçiyor. Grindelwald kaçarken, kalan kahramanlar ölümsüz simyacı Nicholas Flamel'in yanında fiendfyre'yi yenmek ve Paris'i kurtarmak için birleşir. Newt, tarafsız kalamayacağını ve Grindelwald'a karşı savaşması gerektiğini fark ediyor.

Diğerleri ile birlikte Newt, Dumbledore'la buluşmak için Hogwarts'a seyahat eder ve Grindelwald'dan aldığı bir flakonu sunar, içerdiği kan davasının Dumbledore'un Grindelwald'la yüzleşememesi nedeni olduğunu düşünür. Grindelwald, Avusturya'daki Nurmengard üssünde Grindelwald'ın kardeşi Albus'u öldürecek kadar güçlü tek kişi olduğuna inanan Aurelius Dumbledore olarak kimliğini ortaya koydu. Bir kuş kuşu Credence'ın bakmakta olduğu, bir anka kuşu, Dumbledore ailesi ile ilişkili bir kuş olduğu ortaya çıktı.

Resimler 2