Galaksinin Koruyucuları izle

Galaksinin Koruyucuları izle, Galaksinin Koruyucuları Altyazılı izle, Galaksinin Koruyucuları Türkçe Dublaj izle, 2014 ABD Yapımı olan Galaksinin Koruyucuları filminin toplam süresi 2 saat 1 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,1’dir. Filmin yönetmenliğini James Gunn yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise James Gunn ve Nicole Perlman yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper

Galaksinin Koruyucuları Filminin Konusu: 1988’de, annesinin ölümünden sonra, genç bir Peter Quill, Yondu Udonta’nın liderliğindeki bir grup uzay korsanı olan Ravagers tarafından Dünya’dan kaçırıldı. Yirmi altı yıl sonra Morag gezegeninde Quill gizemli bir yörüngeyi çaldı, ancak fanatik Kree, Ronan’a bağlı bir Korath tarafından saldırıya uğradı. Quill, küreyle birlikte kaçmasına rağmen, Yondu hırsızlığını keşfeder ve yakalanması için bir ödül verirken Ronan, suikastçı Gamora’yı küreden sonra gönderir.

Quill, Nova İmparatorluğunun başkenti olan Xandar’da küreyi satmaya çalıştığında, Gamora onu pusuya düşürüp çalıyor. Bir savaş, bir çift kelle avcısında çizim yapar: genetik ve sibernetik olarak değiştirilmiş rakun roketi ve ağaç gibi insansı Groot. Nova Corps subayları, Kyln hapishanesinde onları gözaltına alarak dört kişiyi ele geçirdi. Güçlü bir mahkum olan Drax, ailesini öldüren Ronan ve Thanos ile olan ilişkisi nedeniyle Gamora’yı öldürmeye çalışır. Quill Gamora’ın Ronan’ı ona getirebileceğine inanıyor. Gamora, Ronan’a ihanet ettiğini ve orb’ın gücünü kullanmasına izin vermediğini söylüyor. Gamora’ın orb için bir alıcıya sahip olduğunu öğrenmek, Quill, Rocket, Groot ve Drax, Quill’in gemisindeki, Milano’daki Kyln’den kaçmak için onunla birlikte çalışırlar.

Ronan, Gamora’nın evlatlık babası Thanos ile ihanetini tartışmak için toplanır. Quill’in grubu, bir Göksel’in dev kopmuş kafasında inşa edilmiş uzayda uzak bir suçlu karakol olan Knowhere’e kaçar. Sarhoş bir Drax Ronan’ı çağırırken, grubun geri kalanı da Gamora’nın toplayıcısı Taneleer Tivan ile tanıştı. Tivan, küreyi açar ve onu kullanan en güçlü varlıkları yok eden, bir Ölümsüz Taş olan, ölümsüz bir güç unsuru ortaya çıkarır. Tivan’ın kölesi Carina, Tivan’ın arşivi olan bir patlamayı tetikleyerek Taş’ı ele geçirdi.

Ronan gelir ve Drax’u kolayca yener, diğerleri ise Ronan’ın takipçileri ve Gamora’nın evlatlık kız kardeşi Nebula tarafından kovalanır. Nebula, Gamora’nın gemisini yok eder, onu uzayda gezdirir ve Ronan savaşçıları orb’u ele geçirir. Gamora’ı Gera’yı uzaydan takip etmeden önce temas kurmasını sağlayın; Yondu çifti alır ve alır. Roket, Drax ve Groot, Yondu’nun gemisini kurtarmaya saldırmakla tehdit ediyor, ama Quill, Yondu’ya kürek veren bir ateşkes müzakere ediyor. Quill’in grubu, Ronan’la yüzleşmenin belli bir ölüm anlamına geldiğini kabul eder, ancak galaksiyi yok etmek için Infinity Taşı’nı kullanmasına izin veremez. Ronan’ın amiral gemisi olan Karanlık Aster’de Ronan, taşını kendi savaş gücüne katıyor ve gücünü kendi başına alıyor. Xandar’ı yok ettikten sonra onu öldürmekle tehdit eden Thanos’la temas kurar; evlatlık babası olan Nebula, Ronan’la müttefiklerinden nefret ediyor.

Kuzgunlar ve Quill’in grubu Xandar’daki Karanlık Aster’le yüzleşmek için Nova Corps ile birlikte, Quill’in grubu Karanlık Aster’i Milano’yu kırarak gruba katılıyor. Ronan, Nova Corps filosunu yok etmek için güçlendirilmiş savaş arabasını kullanıyor. Drax ve Gamora, Korath ve Nebula’yı yener, ikinci kaçar, ancak grup, Roket bir Karanlık Suçludan bir Ravager gemisine çarpana kadar kendilerini Ronan’ın gücünden uzak tutar. Xandar’daki hasarlı Kara Aster kazası, Groot’la birlikte grubu korumak için kendini feda etti. Ronan enkazdan çıkıyor ve Xandar’ı yok etmeye hazırlanıyor, ama Quill onu dikkati dağıtıyor, Drax ve Roket’in Ronan savaşçısını yok etmesine izin veriyor. Quill, serbest olan Taş’ı yakalar ve Gamora, Drax ve Rocket yükünü paylaşarak Ronan’ı yok etmek için kullanırlar.

Sonrasında, Quill, Yondu’yu Stone’u içerdiği iddia edilen bir konteynere götürür ve Nova Corps’a gerçek Taş’ı verir. Kuzgunlar Xandar’dan ayrılırken, Yondu, kontratı boyunca babasına Quill’i teslim etmediklerini açıkladı. Quill’in grubu, şimdi Galaksinin Muhafızları olarak bilinen, onların sabıka kayıtlarını açmış, ve Quill sadece yarı insan olduğunu, babasının eski, bilinmeyen bir türün parçası olduğunu öğrenir. Quill sonunda annesinden aldığı son hediyeyi açar: en sevdiği şarkılarla dolu bir kaset. Gardiyanlar, yeniden inşa edilmiş Milano’da Groot’tan bir fidan kesiği ile birlikte ayrılırlar.

Bir post-prodüksiyon sahnesinde Tivan, tahrip ettiği arşivinde iki canlı sergisi ile oturur: bir köpek kozmonotu ve bir antropomorfik ördek.

Galaksinin Koruyucuları Tek Parça izle

752 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Galaksinin Koruyucuları Full 720p Tek Parça izle
8.1 IMDB Puanı

Galaksinin Koruyucuları Full 720p Tek Parça izle

(Guardians of the Galaxy)
Yönetmen
Senaryo James Gunn, Nicole Perlman, Dan Abnett, Andy Lanning, Bill Mantlo, Keith Giffen, Jim Starlin, Steve Englehart, Steve Gan, Steve Gerber, Val Mayerik
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 52 ödül & 99 adaylık.
Galaksinin Koruyucuları izle, Galaksinin Koruyucuları Altyazılı izle, Galaksinin Koruyucuları Türkçe Dublaj izle, 2014 ABD Yapımı olan Galaksinin Koruyucuları filminin toplam süresi 2 saat 1 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 8,1'dir. Filmin yönetmenliğini James Gunn yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise James Gunn ve Nicole Perlman yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper

Galaksinin Koruyucuları Filminin Konusu: 1988'de, annesinin ölümünden sonra, genç bir Peter Quill, Yondu Udonta'nın liderliğindeki bir grup uzay korsanı olan Ravagers tarafından Dünya'dan kaçırıldı. Yirmi altı yıl sonra Morag gezegeninde Quill gizemli bir yörüngeyi çaldı, ancak fanatik Kree, Ronan'a bağlı bir Korath tarafından saldırıya uğradı. Quill, küreyle birlikte kaçmasına rağmen, Yondu hırsızlığını keşfeder ve yakalanması için bir ödül verirken Ronan, suikastçı Gamora'yı küreden sonra gönderir.

Quill, Nova İmparatorluğunun başkenti olan Xandar'da küreyi satmaya çalıştığında, Gamora onu pusuya düşürüp çalıyor. Bir savaş, bir çift kelle avcısında çizim yapar: genetik ve sibernetik olarak değiştirilmiş rakun roketi ve ağaç gibi insansı Groot. Nova Corps subayları, Kyln hapishanesinde onları gözaltına alarak dört kişiyi ele geçirdi. Güçlü bir mahkum olan Drax, ailesini öldüren Ronan ve Thanos ile olan ilişkisi nedeniyle Gamora'yı öldürmeye çalışır. Quill Gamora'ın Ronan'ı ona getirebileceğine inanıyor. Gamora, Ronan'a ihanet ettiğini ve orb'ın gücünü kullanmasına izin vermediğini söylüyor. Gamora'ın orb için bir alıcıya sahip olduğunu öğrenmek, Quill, Rocket, Groot ve Drax, Quill'in gemisindeki, Milano'daki Kyln'den kaçmak için onunla birlikte çalışırlar.

Ronan, Gamora'nın evlatlık babası Thanos ile ihanetini tartışmak için toplanır. Quill'in grubu, bir Göksel'in dev kopmuş kafasında inşa edilmiş uzayda uzak bir suçlu karakol olan Knowhere'e kaçar. Sarhoş bir Drax Ronan'ı çağırırken, grubun geri kalanı da Gamora'nın toplayıcısı Taneleer Tivan ile tanıştı. Tivan, küreyi açar ve onu kullanan en güçlü varlıkları yok eden, bir Ölümsüz Taş olan, ölümsüz bir güç unsuru ortaya çıkarır. Tivan'ın kölesi Carina, Tivan'ın arşivi olan bir patlamayı tetikleyerek Taş'ı ele geçirdi.

Ronan gelir ve Drax'u kolayca yener, diğerleri ise Ronan'ın takipçileri ve Gamora'nın evlatlık kız kardeşi Nebula tarafından kovalanır. Nebula, Gamora'nın gemisini yok eder, onu uzayda gezdirir ve Ronan savaşçıları orb'u ele geçirir. Gamora'ı Gera'yı uzaydan takip etmeden önce temas kurmasını sağlayın; Yondu çifti alır ve alır. Roket, Drax ve Groot, Yondu'nun gemisini kurtarmaya saldırmakla tehdit ediyor, ama Quill, Yondu'ya kürek veren bir ateşkes müzakere ediyor. Quill'in grubu, Ronan'la yüzleşmenin belli bir ölüm anlamına geldiğini kabul eder, ancak galaksiyi yok etmek için Infinity Taşı'nı kullanmasına izin veremez. Ronan'ın amiral gemisi olan Karanlık Aster'de Ronan, taşını kendi savaş gücüne katıyor ve gücünü kendi başına alıyor. Xandar'ı yok ettikten sonra onu öldürmekle tehdit eden Thanos'la temas kurar; evlatlık babası olan Nebula, Ronan'la müttefiklerinden nefret ediyor.

Kuzgunlar ve Quill'in grubu Xandar'daki Karanlık Aster'le yüzleşmek için Nova Corps ile birlikte, Quill'in grubu Karanlık Aster'i Milano'yu kırarak gruba katılıyor. Ronan, Nova Corps filosunu yok etmek için güçlendirilmiş savaş arabasını kullanıyor. Drax ve Gamora, Korath ve Nebula'yı yener, ikinci kaçar, ancak grup, Roket bir Karanlık Suçludan bir Ravager gemisine çarpana kadar kendilerini Ronan'ın gücünden uzak tutar. Xandar'daki hasarlı Kara Aster kazası, Groot'la birlikte grubu korumak için kendini feda etti. Ronan enkazdan çıkıyor ve Xandar'ı yok etmeye hazırlanıyor, ama Quill onu dikkati dağıtıyor, Drax ve Roket'in Ronan savaşçısını yok etmesine izin veriyor. Quill, serbest olan Taş'ı yakalar ve Gamora, Drax ve Rocket yükünü paylaşarak Ronan'ı yok etmek için kullanırlar.

Sonrasında, Quill, Yondu'yu Stone'u içerdiği iddia edilen bir konteynere götürür ve Nova Corps'a gerçek Taş'ı verir. Kuzgunlar Xandar'dan ayrılırken, Yondu, kontratı boyunca babasına Quill'i teslim etmediklerini açıkladı. Quill'in grubu, şimdi Galaksinin Muhafızları olarak bilinen, onların sabıka kayıtlarını açmış, ve Quill sadece yarı insan olduğunu, babasının eski, bilinmeyen bir türün parçası olduğunu öğrenir. Quill sonunda annesinden aldığı son hediyeyi açar: en sevdiği şarkılarla dolu bir kaset. Gardiyanlar, yeniden inşa edilmiş Milano'da Groot'tan bir fidan kesiği ile birlikte ayrılırlar.

Bir post-prodüksiyon sahnesinde Tivan, tahrip ettiği arşivinde iki canlı sergisi ile oturur: bir köpek kozmonotu ve bir antropomorfik ördek.