Grimsby Kardeşler izle

Grimsby Kardeşler izle, Grimsby Kardeşler Altyazılı izle, Grimsby Kardeşler Türkçe Dublaj izle, 2016 ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan Grimsby Kardeşler filminin toplam süresi 1 saat 23 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Komedi ve Macera’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,2’dir. Filmin yönetmenliğini Louis Leterrier yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sacha Baron Cohen ve Phil Johnston yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Rebel Wilson

Grimsby Kardeşler Filminin Konusu: “Nobby” Kasabı, küçük kardeşi Sebastian’dan 28 yıldır ayrıldı. Ayrılma yılları boyunca Nobby bir alkolik haline geldi ve İngiliz deniz limanı Grimsby’deki kız arkadaşı Dawn ve 11 çocuğuyla kendi hayatına başladı.
Sebastian (şimdi Sebastian Graves), MI6’nın en iyi temsilcilerinden biri haline geldi. Sorgulamayı tamamladıktan sonra, Sebastian, WorldCure adında bir faydayı barındıran ve suikast için potansiyel bir hedef olan ve gitmek için atanan hayırsever Rhonda George hakkında bilgi alıyor. Nobby’nin pub arkadaşları da kardeşinin WorldCure’da olduğunu ve Nobby’nin onunla gitmesi ve yeniden bağlantı kurması için ikna edeceğini öğreniyor. Olayda Sebastian, bir video kamera olarak gizlenmiş bir silahla Rhonda’ya suikast yapmayı planlayan bir isyancı Pavel Lukashenko görüyor. Sebastian kamerayı vurmaya hazırlanırken, Nobby onu görür ve ona yanlışlıkla Schlomo adlı AIDS’li Yahudi-Filistinli bir çocuğu vurmasına neden olur. Daniel Radcliffe’nin ağzında kan spreyi, onu enfekte ediyor.
Kardeşler yetkililerden ve diğer katillerden kaçıyor. Sebastian’ın protestolarına rağmen, Nobby onu Grimsby’deki evinde saklamanın en iyisi olduğuna ikna ediyor. Bu arada MI6, Sebastian’ın haydut olduğuna inanıyor. MI6, Sebastian’ı takip etmek için Chilcott adındaki bir suikastçıya emir gönderdi. Ancak, Sebastian işçisini Jodie’ye çağırır ve masumiyetini ilan eder.
Chilcott ve adamları iki kardeşini bir barda bulurlar, ama ikisi de kaçmayı başarırlar, ancak Sebastian bu süreçte iki Lonomia zehirli dart ile vurulur. Onu kurtarmak için Nobby, zehiri vücudundan emmek zorunda kalır.
Sebastian Jodie’den, Lukashenko’nun Güney Afrikalı bir kulübede Joris Smit ile anlaşma yapacağını ve kardeşlerin oraya seyahat ettiğini öğrenir. Sebastian kazara kırık ayak bileği tedavisi için kemik güçlendirilmesi için yanlışlıkla onu eroin ile enjekte ediyor. Nobby kimliğini üstlenmeli ve gizli kalmalı.
Nobby, Joru’nun karısı Lina olan Temizleyici Banu adlı kadını yanlışlıkla baştan çıkarır ve ardından Joris ve iki adamı tarafından kesintiye uğrar. Sebastian gelip Nobby’den kurtardı. Lina onlara, Lukaşenko’nun bir çeşit virüs aldığını söyler, ancak Chilcott’un adamları tarafından, daha fazla bilgi vermeden önce uzaktan bir şekilde vurulur. Chilcott’un adamlarını çıkarmak için, kardeşler bir filin vajinasına saklanmak için zorlanırlar, ancak süreçte sperma ile kaplıdırlar. Daha sonra, Sebastian Nobby’nin neden çocukken onu terk ettiğini soruyor. Nobby, Sebastian’ın evlat edinen ebeveynlerinin sadece erkek kardeşlerden birini kabul etmek istediklerini, ancak karar veremediklerini ve kaçarak Sebastian’ın daha iyi bir yaşama sahip olabileceğini söylüyor.
İki kardeş, İngiltere ve Almanya arasındaki futbol maçı finali Santiago, Şili’ye gidiyor. Sendikanın silahlarını bölgedeki bir futbol maçı üzerine serbest bırakmayı planladığını biliyorlar, ancak sendika Sebastian’ı ele geçiriyor. Rhonda yakalanan Sebastian’ı ziyaret ediyor ve ona havai fişeklerle arenaya – WorldCure adlı virüsü – başlatma planlarını anlatıyor. Nobby, Sebastian’ı kurtarmadan önce Lukashenko’yu ve diğer erkek arkadaşlarını öldürüyor.
Kardeşler arenaya geri dönüyor ve Rhonda’yı arıyorlar. Chilcott, Sebastian’ı öldürmeye çalışır, fakat Nobby’nin çocukları Schlomo’nun tekerlekli sandalyesini fırlatır, onu devirir ve Nobby, Rhonda’nın peşinden gider. Nobby daha sonra Rhonda’yı çekmeye çalışır ancak silah sıkışıklığı yapar ve havai fişekleri kendisinin durdurması gerektiğini fark eder. Virüsü içeren havai fişeklerden birinde oturuyor; Sebastian son dakikada diğerinde oturur ve Nobby ile kardeşliğini teyit eder. Havai fişekler, ikisi tepenin üstüne doğru ilerliyor ve kardeşler iniş sırasında bilinçsiz yere çalıyorlar. Nobby’nin silahı söner ve enfes kanı Donald Trump’ın ağzına dökülen Daniel Radcliffe’e çarptı.
Haber raporları Rhonda’nın tutuklandığını, Grimsby kardeşlerin dünyayı kurtardıktan sonra “öldüğünü” ve Trump’ın da AIDS olduğunu söylüyor. Schlomo, Chilcott’u öldürdükten sonra gözaltında. Kardeşler aslında hastanede iyileşiyor. Jodie ziyarete gelir ve onlara yeni bir kimlik verir, onlara virüsün onları etkilemediğini söyler, çünkü panzehiri fil semendir. Nobby’nin ailesi onları ziyaret ediyor.
Son sahnede, sekiz hafta sonra, Nobby ve Sebastian, Jakarta, Endonezya’da bir göreve başladı. Teknede Nobby, hızla öldürdüğü silahlı bir ekip tarafından yaklaşılır. Takımla tanışmış olup olmadığını soran Sebastian’a ulaşır; Nobby, silahlı takımın ekibi olduğunu çok geç fark ediyor.
Bir postane sahnesinde kardeşler bir arabadaydılar ve yol tarifi aldıktan sonra stadyuma yönelmek için bir adam sormak için dururlar. Nobby, Sebastian’ı rahatsız eden ‘tanık bırakma’ diyen adamı vurur.

Grimsby Kardeşler Tek Parça izle

457 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Grimsby Kardeşler Full 720p Tek Parça izle
6.2 IMDB Puanı

Grimsby Kardeşler Full 720p Tek Parça izle

(The Brothers Grimsby)
Yönetmen
Senaryo Sacha Baron Cohen, Phil Johnston, Sacha Baron Cohen, Phil Johnston, Peter Baynham
Grimsby Kardeşler izle, Grimsby Kardeşler Altyazılı izle, Grimsby Kardeşler Türkçe Dublaj izle, 2016 ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan Grimsby Kardeşler filminin toplam süresi 1 saat 23 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Komedi ve Macera'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,2'dir. Filmin yönetmenliğini Louis Leterrier yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sacha Baron Cohen ve Phil Johnston yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Rebel Wilson

Grimsby Kardeşler Filminin Konusu: "Nobby" Kasabı, küçük kardeşi Sebastian'dan 28 yıldır ayrıldı. Ayrılma yılları boyunca Nobby bir alkolik haline geldi ve İngiliz deniz limanı Grimsby'deki kız arkadaşı Dawn ve 11 çocuğuyla kendi hayatına başladı.
Sebastian (şimdi Sebastian Graves), MI6'nın en iyi temsilcilerinden biri haline geldi. Sorgulamayı tamamladıktan sonra, Sebastian, WorldCure adında bir faydayı barındıran ve suikast için potansiyel bir hedef olan ve gitmek için atanan hayırsever Rhonda George hakkında bilgi alıyor. Nobby'nin pub arkadaşları da kardeşinin WorldCure'da olduğunu ve Nobby'nin onunla gitmesi ve yeniden bağlantı kurması için ikna edeceğini öğreniyor. Olayda Sebastian, bir video kamera olarak gizlenmiş bir silahla Rhonda'ya suikast yapmayı planlayan bir isyancı Pavel Lukashenko görüyor. Sebastian kamerayı vurmaya hazırlanırken, Nobby onu görür ve ona yanlışlıkla Schlomo adlı AIDS'li Yahudi-Filistinli bir çocuğu vurmasına neden olur. Daniel Radcliffe'nin ağzında kan spreyi, onu enfekte ediyor.
Kardeşler yetkililerden ve diğer katillerden kaçıyor. Sebastian'ın protestolarına rağmen, Nobby onu Grimsby'deki evinde saklamanın en iyisi olduğuna ikna ediyor. Bu arada MI6, Sebastian'ın haydut olduğuna inanıyor. MI6, Sebastian'ı takip etmek için Chilcott adındaki bir suikastçıya emir gönderdi. Ancak, Sebastian işçisini Jodie'ye çağırır ve masumiyetini ilan eder.
Chilcott ve adamları iki kardeşini bir barda bulurlar, ama ikisi de kaçmayı başarırlar, ancak Sebastian bu süreçte iki Lonomia zehirli dart ile vurulur. Onu kurtarmak için Nobby, zehiri vücudundan emmek zorunda kalır.
Sebastian Jodie'den, Lukashenko'nun Güney Afrikalı bir kulübede Joris Smit ile anlaşma yapacağını ve kardeşlerin oraya seyahat ettiğini öğrenir. Sebastian kazara kırık ayak bileği tedavisi için kemik güçlendirilmesi için yanlışlıkla onu eroin ile enjekte ediyor. Nobby kimliğini üstlenmeli ve gizli kalmalı.
Nobby, Joru'nun karısı Lina olan Temizleyici Banu adlı kadını yanlışlıkla baştan çıkarır ve ardından Joris ve iki adamı tarafından kesintiye uğrar. Sebastian gelip Nobby'den kurtardı. Lina onlara, Lukaşenko'nun bir çeşit virüs aldığını söyler, ancak Chilcott'un adamları tarafından, daha fazla bilgi vermeden önce uzaktan bir şekilde vurulur. Chilcott'un adamlarını çıkarmak için, kardeşler bir filin vajinasına saklanmak için zorlanırlar, ancak süreçte sperma ile kaplıdırlar. Daha sonra, Sebastian Nobby'nin neden çocukken onu terk ettiğini soruyor. Nobby, Sebastian'ın evlat edinen ebeveynlerinin sadece erkek kardeşlerden birini kabul etmek istediklerini, ancak karar veremediklerini ve kaçarak Sebastian'ın daha iyi bir yaşama sahip olabileceğini söylüyor.
İki kardeş, İngiltere ve Almanya arasındaki futbol maçı finali Santiago, Şili'ye gidiyor. Sendikanın silahlarını bölgedeki bir futbol maçı üzerine serbest bırakmayı planladığını biliyorlar, ancak sendika Sebastian'ı ele geçiriyor. Rhonda yakalanan Sebastian'ı ziyaret ediyor ve ona havai fişeklerle arenaya - WorldCure adlı virüsü - başlatma planlarını anlatıyor. Nobby, Sebastian'ı kurtarmadan önce Lukashenko'yu ve diğer erkek arkadaşlarını öldürüyor.
Kardeşler arenaya geri dönüyor ve Rhonda'yı arıyorlar. Chilcott, Sebastian'ı öldürmeye çalışır, fakat Nobby'nin çocukları Schlomo'nun tekerlekli sandalyesini fırlatır, onu devirir ve Nobby, Rhonda'nın peşinden gider. Nobby daha sonra Rhonda'yı çekmeye çalışır ancak silah sıkışıklığı yapar ve havai fişekleri kendisinin durdurması gerektiğini fark eder. Virüsü içeren havai fişeklerden birinde oturuyor; Sebastian son dakikada diğerinde oturur ve Nobby ile kardeşliğini teyit eder. Havai fişekler, ikisi tepenin üstüne doğru ilerliyor ve kardeşler iniş sırasında bilinçsiz yere çalıyorlar. Nobby'nin silahı söner ve enfes kanı Donald Trump'ın ağzına dökülen Daniel Radcliffe'e çarptı.
Haber raporları Rhonda'nın tutuklandığını, Grimsby kardeşlerin dünyayı kurtardıktan sonra "öldüğünü" ve Trump'ın da AIDS olduğunu söylüyor. Schlomo, Chilcott'u öldürdükten sonra gözaltında. Kardeşler aslında hastanede iyileşiyor. Jodie ziyarete gelir ve onlara yeni bir kimlik verir, onlara virüsün onları etkilemediğini söyler, çünkü panzehiri fil semendir. Nobby'nin ailesi onları ziyaret ediyor.
Son sahnede, sekiz hafta sonra, Nobby ve Sebastian, Jakarta, Endonezya'da bir göreve başladı. Teknede Nobby, hızla öldürdüğü silahlı bir ekip tarafından yaklaşılır. Takımla tanışmış olup olmadığını soran Sebastian'a ulaşır; Nobby, silahlı takımın ekibi olduğunu çok geç fark ediyor.
Bir postane sahnesinde kardeşler bir arabadaydılar ve yol tarifi aldıktan sonra stadyuma yönelmek için bir adam sormak için dururlar. Nobby, Sebastian'ı rahatsız eden 'tanık bırakma' diyen adamı vurur.