Canavar Gibi 2018 Yılı Yapımı İyi Bir Komedi

İskeletor
05 Oca 2019
Canavar Gibi 2018 Yılı Yapımı İyi Bir Komedi

Diğer adıyla Canavar Gibi Frankenstein olan Canavar gibi 2018 yapımı filmde, Balat’ta cep telefonu işi ile uğraşan sahtekar bir adamın mafya tarafından borcunu ödememesi nedeni ile öldürülmesi konu alınır. Şevket Çoruh’un canlandırdığı karakter Gürbüz, öldürülmesinin ardından mezarından çıkarak dirilmesi ile birlikte eğlenceli olaylar başlar. Dolandırıcı olan Gürbüzün ve tıp tarihine geçmek isteyen öğretim görevlisi olan Onur’un yollarının kesişmesi ile konu start veriyor. Canavar Gibi filmin esasında Türk tipi Frankenstein filmi olarak da tanımlanıyor. Biraz komedi az da korku işte karşınızda Canavar Gibi… Tabi filmde zaman zaman aksiyon sahnelerine de rastlamak mümkün oluyor.
İstanbul’da dolandırıcılıkla geçinen Gürbüz dolandırdığı mafya babası Sarı Kenan tarafından öldürülür. Artık her şeyin bittiği düşünülürken macera yeni başlar. Dr. Frankenstein olmak isteyen Onur ve asistanı deneyleri tamamlamak için Gürbüz karakterini mezarından çıkararak onu diriltirler. Ancak bunu yaptıktan sonra başlarına bela aldıklarını anlarlar. Yeniden hayata dönen Gürbüz ve yakınları için maceranın bu aşamadan sonra başladığı anlaşılır. Canavar gibi 2018 yapımı olan filmde oldukça gülünç sahneler yer alıyor. Ana karaktere Şevket Çoruh can verirken yönetmen koltuğunda Özgür bakar, film kadrosunda ise; Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Haldun Boysan, Tolga Yüce ve Nazlı Tosunoğlu gibi isimler bulunuyor.

film internete düştüğünde http://vipfilmlerizle.com/canavar-gibi-turk-isi-frankestayn-2018-full-720p-tek-parca-izle burada eklenecektir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Yorumlar