Halloween izle

Halloween izle, Halloween Altyazılı izle, Halloween Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan Halloween filminin toplam süresi 1 saat 46 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Korku ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,1’dir. Filmin yönetmenliğini David Gordon Green yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Jeff Fradley ve Danny McBride yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak

Halloween Filminin Konusu: Ekim 2018’de, Haddonfield’deki katliamdan kırk yıl sonra, gerçek suçlu podetler Aaron Korey ve Dana Haines, Michael Myers’ı ziyaret etmek için Warren County Smith’in Grove Sanitarium’u ziyaret ediyor. Michael’ın psikiyatristi Dr. Ranbir Sartain ile, şimdiki merhum Dr. Samuel Loomis’in eski bir öğrencisi, Michael ile görüşmeden önce, yeni bir tesise transfer edilmeden önce geçmiş eylemlerine dair bir anlayış elde etme umuduyla kısa bir görüşme yaptılar. Aaron, Michael’ın maskesini hiçbir şekilde etkilemedi.

Haddonfield, Illinois’de Laurie Strode, iki kez boşanmış, ailesiyle gergin bir ilişki geliştirmiş ve alkole dönüşmüş, izole bir yaşam sürmektedir. Laurie, Michael’ın dövüş eğitimi yoluyla potansiyel geri dönüşüne hazırlandı. Ertesi gece, Michael’ın taşıması çöktü. Michael, yolda bir otobüsle çarpışan ve arabasını çalan bir baba ve oğlunu öldürür. Ertesi gün, Cadılar Bayramı’nda, Michael öldürücü çılgınlığını sürdürüyor, bir benzin istasyonunda birkaç kişiyi öldürüyor, bir katip, tulumunun tamircisi, Aaron ve Dana da dahil. Daha sonra maskesini kurtardı ve Haddonfield’a gitti. Laurie, kızı Karen ve kocası Ray’ı Michael’ın kaçışına karşı uyarmaya çalışır, ancak endişelerini reddeder.

O gecenin ilerleyen saatlerinde, Allyson, Karen’in kızı, erkek arkadaşı Cameron Elam’ın okul destekli bir Cadılar Bayramı dansında onu aldatıyor ve partiyi en iyi arkadaşı Oscar’la birlikte bırakıyor. Bu arada, Michael iki kadını öldürdü. Allyson’un en iyi arkadaşı Vicky, sevgilisi Dave’in geldiği zaman, babysits Julian Morrisey. Michael aniden ortaya çıkıyor ve Vicky’ye saldırıyor. Julian onu kurtarmaya çalışır ama Michael, Julian’ı korumak için kendini feda ettiği zaman onu öldürür. Julian kaçar, Michael Dave’i öldürür. 1978’de Michael’ı tutuklayan yardımcısı Frank Hawkins ve Laurie radyodaki olayı duyuyor ve eve doğru ilerliyor ve Vicky ve Dave’in cesetlerini buluyorlar. Michael aniden ortaya çıkıyor ve o ve Laurie ilk kırk yıldır ilk kez yüz yüze geldi. Laurie kaçan Michael’ı vuruyor ve Karen ve Ray’ı ağır silahlı ve korumalı evinde korumaya ikna ediyor. Michael, Allyson ve Oscar’ın karşısına geçerek ikincisini öldürüyor. Artık polisle çalışan Hawkins ve Sartain, Allyson’u kurtarmak için tam zamanında varıyorlar. Hawkins Michael’ı bastırıyor ama Sartain, Michael’ın esrarengiz motivasyonlarına takıntılı, Hawkins’i Michael’ı öldürmeden önce öldürüyor. Onun hastasını eylemde görmeyi umuduyla, Michael yerine, Michaelson kaçarken Sartain’i öldürür. Michael iki polis memurunu öldürür ve arabalarını alır, Laurie’nin müstahkem evine gelir ve Ray’ı öldürür.

Laurie, Michael’la bir gösteri yapmaya başlamadan önce Karen’ı güvenliğe sokmayı başardı. Laurie Michael’ı ağır yaraladı ve iki parmağını kırdı, ama onu bir balkonun üzerine itti; Michael, Laurie’nin cesedini kontrol etmeye gittiğinde, onu eksik buluyor. Allyson gelip annesiyle yeniden bir araya geliyor. Laurie, Karen ve Allyson, Michael’ı pusuya düşürerek, bodrumdaki güvenli odanın içinde sıkıştılar ve Laurie, evi havaya uçurdu. Laurie, Karen ve Allyson, geçen bir kamyonetin arkasından kaçarlar. Evin yanmasıyla, Michael’ın görülmeyeceği bir yerde, yanan bodrumun son bir fotoğrafı gösterilir. Kredilerin sonunda, Michael’ın nefes aldığını duydu, hayatta kaldığını belirtti.

Halloween Tek Parça izle

377 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Halloween Full 720p Tek Parça izle
7.2 IMDB Puanı

Halloween Full 720p Tek Parça izle

(Halloween)
Senaryo David Gordon Green, Danny McBride, Jeff Fradley, John Carpenter, Debra Hill
Halloween izle, Halloween Altyazılı izle, Halloween Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan Halloween filminin toplam süresi 1 saat 46 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Korku ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,1'dir. Filmin yönetmenliğini David Gordon Green yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Jeff Fradley ve Danny McBride yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak

Halloween Filminin Konusu: Ekim 2018'de, Haddonfield'deki katliamdan kırk yıl sonra, gerçek suçlu podetler Aaron Korey ve Dana Haines, Michael Myers'ı ziyaret etmek için Warren County Smith'in Grove Sanitarium'u ziyaret ediyor. Michael'ın psikiyatristi Dr. Ranbir Sartain ile, şimdiki merhum Dr. Samuel Loomis'in eski bir öğrencisi, Michael ile görüşmeden önce, yeni bir tesise transfer edilmeden önce geçmiş eylemlerine dair bir anlayış elde etme umuduyla kısa bir görüşme yaptılar. Aaron, Michael'ın maskesini hiçbir şekilde etkilemedi.

Haddonfield, Illinois'de Laurie Strode, iki kez boşanmış, ailesiyle gergin bir ilişki geliştirmiş ve alkole dönüşmüş, izole bir yaşam sürmektedir. Laurie, Michael'ın dövüş eğitimi yoluyla potansiyel geri dönüşüne hazırlandı. Ertesi gece, Michael'ın taşıması çöktü. Michael, yolda bir otobüsle çarpışan ve arabasını çalan bir baba ve oğlunu öldürür. Ertesi gün, Cadılar Bayramı'nda, Michael öldürücü çılgınlığını sürdürüyor, bir benzin istasyonunda birkaç kişiyi öldürüyor, bir katip, tulumunun tamircisi, Aaron ve Dana da dahil. Daha sonra maskesini kurtardı ve Haddonfield'a gitti. Laurie, kızı Karen ve kocası Ray'ı Michael'ın kaçışına karşı uyarmaya çalışır, ancak endişelerini reddeder.

O gecenin ilerleyen saatlerinde, Allyson, Karen'in kızı, erkek arkadaşı Cameron Elam'ın okul destekli bir Cadılar Bayramı dansında onu aldatıyor ve partiyi en iyi arkadaşı Oscar'la birlikte bırakıyor. Bu arada, Michael iki kadını öldürdü. Allyson'un en iyi arkadaşı Vicky, sevgilisi Dave'in geldiği zaman, babysits Julian Morrisey. Michael aniden ortaya çıkıyor ve Vicky'ye saldırıyor. Julian onu kurtarmaya çalışır ama Michael, Julian'ı korumak için kendini feda ettiği zaman onu öldürür. Julian kaçar, Michael Dave'i öldürür. 1978'de Michael'ı tutuklayan yardımcısı Frank Hawkins ve Laurie radyodaki olayı duyuyor ve eve doğru ilerliyor ve Vicky ve Dave'in cesetlerini buluyorlar. Michael aniden ortaya çıkıyor ve o ve Laurie ilk kırk yıldır ilk kez yüz yüze geldi. Laurie kaçan Michael'ı vuruyor ve Karen ve Ray'ı ağır silahlı ve korumalı evinde korumaya ikna ediyor. Michael, Allyson ve Oscar'ın karşısına geçerek ikincisini öldürüyor. Artık polisle çalışan Hawkins ve Sartain, Allyson'u kurtarmak için tam zamanında varıyorlar. Hawkins Michael'ı bastırıyor ama Sartain, Michael'ın esrarengiz motivasyonlarına takıntılı, Hawkins'i Michael'ı öldürmeden önce öldürüyor. Onun hastasını eylemde görmeyi umuduyla, Michael yerine, Michaelson kaçarken Sartain'i öldürür. Michael iki polis memurunu öldürür ve arabalarını alır, Laurie'nin müstahkem evine gelir ve Ray'ı öldürür.

Laurie, Michael'la bir gösteri yapmaya başlamadan önce Karen'ı güvenliğe sokmayı başardı. Laurie Michael'ı ağır yaraladı ve iki parmağını kırdı, ama onu bir balkonun üzerine itti; Michael, Laurie'nin cesedini kontrol etmeye gittiğinde, onu eksik buluyor. Allyson gelip annesiyle yeniden bir araya geliyor. Laurie, Karen ve Allyson, Michael'ı pusuya düşürerek, bodrumdaki güvenli odanın içinde sıkıştılar ve Laurie, evi havaya uçurdu. Laurie, Karen ve Allyson, geçen bir kamyonetin arkasından kaçarlar. Evin yanmasıyla, Michael'ın görülmeyeceği bir yerde, yanan bodrumun son bir fotoğrafı gösterilir. Kredilerin sonunda, Michael'ın nefes aldığını duydu, hayatta kaldığını belirtti.