Happy Hunting izle

Happy Hunting izle, Happy Hunting Türkçe Dublaj izle, Happy Hunting Tek Parça izle, Happy Hunting full izle, Happy Hunting Online izle, Yaralı bir adamın kimsenin olmadığı çölde yürüyüp ölmesiyle başlayan filmde korkunç olaylar olacağı şimdiden berlidir. Bedford kasabası BEDFORD Şirketi tarafından yapılmış avcıların avlandığı bir yerdi 50-100 sene önce. Warren Novak birilerine bir uyuşturucu satmış ve uyuşturucu iyi çıkmayınca onları vurmuş ve arabalarını alarak Bedford kasabasına yerleşmişti. Bedford’da tüm halk toplanmış ve kötü 5 insanı yan yana getirerek BedFord’dan kaçmaları söylenmiş ve avcılar tarafından yakalandığında öldürüleceklerini bildikleri için sürekli kaçmaları ve saklanmaları gerekmektedir. Dümdüz boş arazide 5 insan çok hızlı bir şekilde koşmalı ve mermilerden kaçmalıdırlar yoksa, ölürler. Warren Novak ve bir çocuk kaçmayı başarmıştır fakat, takip bitmemiş av sürmektedir. Warren Novak’ın alkol hastalığı vardır eğer belli bir süre alkol içeren herhangi birşey içmezse, titremeye başlamaktadır. Warren Novak katillerden tek tek kurtulsada çok yara almış ve dinlenmektedir. 2017 ABD Yapımı olan Happy Hunting filmini sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmenliğini Joe Dietsch ve Louie Gibson yaparken, filmin senaryosunu ise Joe Dietsch ve Louie Gibson yazmıştır. Filmde güzel gerilim sahneleri ve korku sahneleri vardır.

Happy Hunting Tek Parça izle

1,421 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Happy Hunting Türkçe Dublaj izle
5.1 IMDB Puanı

Happy Hunting Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Kategori
Yönetmen Joe Dietsch ve Louie Gibson
Oyuncular Martin Dingle Wall, Ken Lally, Kenny Wormald, Connor Williams, Gary Sturm, C.J. Baker, Jeremy Lawson, Michael Tipps, Liesel Hanson, Kenneth Billings, Frederick Lawrence, Chuck Ramage, Sherry Leigh, Norman De Buck, Doug Traer, Brett Wagner, Glen Caspillo, Jonathan Looper, George Almond, Burtis Cutler, Tony Ketcham, Colter Carlbom-Mann, Evette Murphy, Glen Ratcliffe, Omar Angulo, Dalit Berkowitz, Antonio Berumen, Karen Driggers, Lloyd Driggers, William German, Christina Grover, William Guirola, Armando Heredia, Ramiro Huerta, Marina Ornelas, Mario Ponce Jr., Adrian Ramon, Sara Rangel, Angeli Zaldivar
Happy Hunting izle, Happy Hunting Türkçe Dublaj izle, Happy Hunting Tek Parça izle, Happy Hunting full izle, Happy Hunting Online izle, Yaralı bir adamın kimsenin olmadığı çölde yürüyüp ölmesiyle başlayan filmde korkunç olaylar olacağı şimdiden berlidir. Bedford kasabası BEDFORD Şirketi tarafından yapılmış avcıların avlandığı bir yerdi 50-100 sene önce. Warren Novak birilerine bir uyuşturucu satmış ve uyuşturucu iyi çıkmayınca onları vurmuş ve arabalarını alarak Bedford kasabasına yerleşmişti. Bedford'da tüm halk toplanmış ve kötü 5 insanı yan yana getirerek BedFord'dan kaçmaları söylenmiş ve avcılar tarafından yakalandığında öldürüleceklerini bildikleri için sürekli kaçmaları ve saklanmaları gerekmektedir. Dümdüz boş arazide 5 insan çok hızlı bir şekilde koşmalı ve mermilerden kaçmalıdırlar yoksa, ölürler. Warren Novak ve bir çocuk kaçmayı başarmıştır fakat, takip bitmemiş av sürmektedir. Warren Novak'ın alkol hastalığı vardır eğer belli bir süre alkol içeren herhangi birşey içmezse, titremeye başlamaktadır. Warren Novak katillerden tek tek kurtulsada çok yara almış ve dinlenmektedir. 2017 ABD Yapımı olan Happy Hunting filmini sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmenliğini Joe Dietsch ve Louie Gibson yaparken, filmin senaryosunu ise Joe Dietsch ve Louie Gibson yazmıştır. Filmde güzel gerilim sahneleri ve korku sahneleri vardır.