Hellboy 2 Altın Ordu izle

Hellboy 2 Altın Ordu izle, Hellboy 2 Altın Ordu Altyazılı izle, Hellboy 2 Altın Ordu Türkçe Dublaj izle, 2008 ABD ve Almanya ortak yapımı olan Hellboy 2 Altın Ordu filminin toplam süresi tam 2 saat’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Guillermo del Toro yapmıştır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,0’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Fantastik’tir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones

Hellboy 2 Altın Ordu Filminin Konusu: 1955 Noelinde, genç bir Hellboy’a, evlatlık babası Trevor Bruttenholm tarafından, insan ve büyülü yaratıklar arasındaki eski bir savaştan bir yatmadan önce anlatıldığı anlatılır. Sihirli yaratıklar insanlar tarafından geri alındıktan sonra, goblin demircileri, elflerin kralı olan Balor’a, onu yıkılmaz bir mekanik ordu inşa etmek için bir teklif uzattı. Oğlu Prens Nuada tarafından cesaretlendirilen, Balor kabul eder; Altın Ordu daha sonra insanlığı ortadan kaldırır. Eylemlerine pişman olan Balor, insanlarla bir ateşkes kuruyor, şehirlere ve büyülü yaratıklara ormanlara kalacaklarını söylüyor. Sadece kraliyet kanından biri tarafından giyilebilen Altın Ordusuna komuta eden taç üç parçaya ayrılıyor. Nuada, ateşkesle aynı fikirde olmadığında, sürgünden ayrılır.
Şu anda, Nuada döner ve taç parçalarını toplamaya başlar. İlk parçayı bir açık artırmadan toplayarak, dişi perileri serbest bırakarak sahada herkesi öldürüyor ve ikinci parça için babasını öldürüyor. İkiz kız kardeşi Prenses Nuala, son parça ile kaçar. Bu arada, B.P.R.D.’de, Hellboy kız arkadaşı Liz ile ilgili sorunlar yaşıyor ve örgütlerinin gizlilik içinde çalışmasını sevmiyor. Açık artırma katliamını inceleyen Hellboy, kendini dünyaya açılmasına izin veriyor. Bu arada, Abe Sapien Liz’in hamile olduğunu keşfeder; Onu gizlice yemin ediyor. Cehennem’in eylemleri karşısında öfkeli olan Büro’nun üstleri, onu yerleştirmek için ektoplazmik ortama Johann Krauss’u gönderir. Krauss’un sorumlusuyla ekip, diş perdelerini Brooklyn Köprüsü’nün altından gizli bir pazara kadar takip eder. Abe, Altın Ordusuna giden bir harita edinen Nuala’ı bulur ve ona aşık olur. Hellboy, Nuada’nın suç ortağı Wink ile kavga eder ve Nuada’nın kendisine karşı çektiği bir doğa orman tanrısıdır. Mücadele sırasında Nuada, büyülü yaratıkları gizlemeye başladıklarında insanlara karşı neden savaştığını sorgular. Nuala, B.P.R.D.’nin koruması altında alındı.
Nuada kızkardeşini B.P.R.D. Merkez onların büyülü bağlarını kullanarak, yaraları paylaşmalarına ve birbirlerinin düşüncelerini okumalarına neden oluyor. Nuala, Nuada’nın onu bulmasından önce son taç parçasını gizler ve Hellboy ile savaşır. Nuada, Hellboy’u mızrakla eleştirir ve Nuala’ı kaçırır ve taç parçasına dönüşü için söz verir. Yaradaki sivri kemiği yok edemeyen Liz, Abe ve Krauss, Kuzey İrlanda’daki Giants Causeway’deki Altın Ordunun yerine Hellboy’ı götürüyor. Onlar mızrak uçağını almak için ölüm meleği önünde onları getiren bethmoora goblin ustası demirci ile karşılaşırlar. Her ne kadar uyarılırsa, Hellboy yaşadığı zaman insanlığa zarar verecek ve en çok acı çekecek olmasına rağmen, Liz, Hellboy’nun hayatına yalvarır. Melek cehennemi Hellboy’un göğsünden çıkarır ve Liz’e yaşamak için bir sebep vermesini söyler. O, Hellboy’a bir baba olacağına işaret ediyor ve kurtarıyor.
Goblin takımı, Nuada’nın onları beklediği Altın Ordunun dinlenme yerine götürüyor. Abe ona tacın son parçasını verir ve Nuada Altın Ordusu uyandırır ve takımı öldürmeleri için onlara emir verir. Hellboy, orduya komuta etme hakkı için Nuada’ya meydan okuyor; Hellboy, Cehennem’in kraliyet ailesinin bir üyesi olan bir Sheol Prensi’nin oğlu olduğu için, Nuada bu zorluğu kabul etmelidir. Hellboy Nuada’yı yener ve hayatını kurtarır, fakat Nuada onu bıçaklamaya çalışır. Nuala kardeşi durdurmak için intihar eder; Ölmekte olan Nuada, Hellboy’a insanlığın veya büyülü varlığın ölmesi gerekip gerekmediğini seçeceğini söyler. Abe ölmeden önce hislerini Nuala ile paylaşıyor. Liz, altın ordusu etkisiz hale getirerek tacı parçalara ayırır. Hellboy, Liz, Abe ve Johann B.P.R.D.’den istifa ettiler ve Hellboy, gelecekteki hayatını Liz ve onların bebeği ile tasarlıyor. Liz, “bebekler” i düzeltir ve ikizlerle hamile olduğunu ortaya çıkarır.

Hellboy 2 Altın Ordu Tek Parça izle

1,040 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Hellboy 2: Altın Ordu Full 720p Tek Parça izle
7.0 IMDB Puanı

Hellboy 2: Altın Ordu Full 720p Tek Parça izle

(Hellboy II: The Golden Army)
Senaryo Guillermo del Toro, Guillermo del Toro, Mike Mignola, Mike Mignola
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 5 ödül & 28 adaylık.
Hellboy 2 Altın Ordu izle, Hellboy 2 Altın Ordu Altyazılı izle, Hellboy 2 Altın Ordu Türkçe Dublaj izle, 2008 ABD ve Almanya ortak yapımı olan Hellboy 2 Altın Ordu filminin toplam süresi tam 2 saat'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Guillermo del Toro yapmıştır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,0'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Fantastik'tir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones

Hellboy 2 Altın Ordu Filminin Konusu: 1955 Noelinde, genç bir Hellboy'a, evlatlık babası Trevor Bruttenholm tarafından, insan ve büyülü yaratıklar arasındaki eski bir savaştan bir yatmadan önce anlatıldığı anlatılır. Sihirli yaratıklar insanlar tarafından geri alındıktan sonra, goblin demircileri, elflerin kralı olan Balor'a, onu yıkılmaz bir mekanik ordu inşa etmek için bir teklif uzattı. Oğlu Prens Nuada tarafından cesaretlendirilen, Balor kabul eder; Altın Ordu daha sonra insanlığı ortadan kaldırır. Eylemlerine pişman olan Balor, insanlarla bir ateşkes kuruyor, şehirlere ve büyülü yaratıklara ormanlara kalacaklarını söylüyor. Sadece kraliyet kanından biri tarafından giyilebilen Altın Ordusuna komuta eden taç üç parçaya ayrılıyor. Nuada, ateşkesle aynı fikirde olmadığında, sürgünden ayrılır.
Şu anda, Nuada döner ve taç parçalarını toplamaya başlar. İlk parçayı bir açık artırmadan toplayarak, dişi perileri serbest bırakarak sahada herkesi öldürüyor ve ikinci parça için babasını öldürüyor. İkiz kız kardeşi Prenses Nuala, son parça ile kaçar. Bu arada, B.P.R.D.'de, Hellboy kız arkadaşı Liz ile ilgili sorunlar yaşıyor ve örgütlerinin gizlilik içinde çalışmasını sevmiyor. Açık artırma katliamını inceleyen Hellboy, kendini dünyaya açılmasına izin veriyor. Bu arada, Abe Sapien Liz'in hamile olduğunu keşfeder; Onu gizlice yemin ediyor. Cehennem'in eylemleri karşısında öfkeli olan Büro'nun üstleri, onu yerleştirmek için ektoplazmik ortama Johann Krauss'u gönderir. Krauss'un sorumlusuyla ekip, diş perdelerini Brooklyn Köprüsü'nün altından gizli bir pazara kadar takip eder. Abe, Altın Ordusuna giden bir harita edinen Nuala'ı bulur ve ona aşık olur. Hellboy, Nuada'nın suç ortağı Wink ile kavga eder ve Nuada'nın kendisine karşı çektiği bir doğa orman tanrısıdır. Mücadele sırasında Nuada, büyülü yaratıkları gizlemeye başladıklarında insanlara karşı neden savaştığını sorgular. Nuala, B.P.R.D.'nin koruması altında alındı.
Nuada kızkardeşini B.P.R.D. Merkez onların büyülü bağlarını kullanarak, yaraları paylaşmalarına ve birbirlerinin düşüncelerini okumalarına neden oluyor. Nuala, Nuada'nın onu bulmasından önce son taç parçasını gizler ve Hellboy ile savaşır. Nuada, Hellboy'u mızrakla eleştirir ve Nuala'ı kaçırır ve taç parçasına dönüşü için söz verir. Yaradaki sivri kemiği yok edemeyen Liz, Abe ve Krauss, Kuzey İrlanda'daki Giants Causeway'deki Altın Ordunun yerine Hellboy'ı götürüyor. Onlar mızrak uçağını almak için ölüm meleği önünde onları getiren bethmoora goblin ustası demirci ile karşılaşırlar. Her ne kadar uyarılırsa, Hellboy yaşadığı zaman insanlığa zarar verecek ve en çok acı çekecek olmasına rağmen, Liz, Hellboy'nun hayatına yalvarır. Melek cehennemi Hellboy'un göğsünden çıkarır ve Liz'e yaşamak için bir sebep vermesini söyler. O, Hellboy'a bir baba olacağına işaret ediyor ve kurtarıyor.
Goblin takımı, Nuada'nın onları beklediği Altın Ordunun dinlenme yerine götürüyor. Abe ona tacın son parçasını verir ve Nuada Altın Ordusu uyandırır ve takımı öldürmeleri için onlara emir verir. Hellboy, orduya komuta etme hakkı için Nuada'ya meydan okuyor; Hellboy, Cehennem'in kraliyet ailesinin bir üyesi olan bir Sheol Prensi'nin oğlu olduğu için, Nuada bu zorluğu kabul etmelidir. Hellboy Nuada'yı yener ve hayatını kurtarır, fakat Nuada onu bıçaklamaya çalışır. Nuala kardeşi durdurmak için intihar eder; Ölmekte olan Nuada, Hellboy'a insanlığın veya büyülü varlığın ölmesi gerekip gerekmediğini seçeceğini söyler. Abe ölmeden önce hislerini Nuala ile paylaşıyor. Liz, altın ordusu etkisiz hale getirerek tacı parçalara ayırır. Hellboy, Liz, Abe ve Johann B.P.R.D.'den istifa ettiler ve Hellboy, gelecekteki hayatını Liz ve onların bebeği ile tasarlıyor. Liz, "bebekler" i düzeltir ve ikizlerle hamile olduğunu ortaya çıkarır.