İlk Maç izle

İlk Maç İzle, İlk Maç full izle, İlk Maç filmi izle, İlk Maç Tek Parça izle, İlk Maç Türkçe Altyazılı izle, İlk Maç Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı Olan İlk Maç Filminin Orjinal ismi ise First Match’dır. İlk Maç filmi IMDB’Den 5.7 gibi bir puan alırken filmin türü ise Dram’dır. Brooklyn’deki Brownsvile’de yaşayan Mo erkek güreşine katılmaya bu şekide de babasına daha yakın olmaya çalışmaktadır. Netflix filmleri arasında yer alan İlk Maç filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

İlk Maç Tek Parça izle

576 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
İlk Maç – First Match Türkçe Dublaj izle
5.7 IMDB Puanı

İlk Maç – First Match Türkçe Dublaj izle

Kategori
Yönetmen Olivia Newman
Oyuncular Elvire Emanuelle, Jeanette Branch, Jimmy Gary Jr., Kim Ramirez, Mugga, Kamika Desrosiers, Kawari Desrosiers, Jharrel Jerome, Colman Domingo, Jared Kemp, Antonio Ortiz, Travis Raeburn, Tyson Sheppard, Allen Maldonado, Leronne Kornegay, Yahya Abdul-Mateen, Thaddeus Daniels, Eisa Davis, Jae Ponder, Terrence Thomas
İlk Maç İzle, İlk Maç full izle, İlk Maç filmi izle, İlk Maç Tek Parça izle, İlk Maç Türkçe Altyazılı izle, İlk Maç Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı Olan İlk Maç Filminin Orjinal ismi ise First Match'dır. İlk Maç filmi IMDB'Den 5.7 gibi bir puan alırken filmin türü ise Dram'dır. Brooklyn'deki Brownsvile'de yaşayan Mo erkek güreşine katılmaya bu şekide de babasına daha yakın olmaya çalışmaktadır. Netflix filmleri arasında yer alan İlk Maç filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.