İncir Reçeli 1 izle

İncir Reçeli 1 izle, İncir Reçeli 1 Sinema Çekimi izle, İncir Reçeli 1 Tek Parça izle, İncir Reçeli 1 full izle, İncir Reçeli 1 Online izle, Metin hayatını skeç ve film senaryosu yazarak kazanan biridir. Metin birgün barda gece geç saatlerde sarhoş olan Duygu’yu kendi evine sağ salim eletmiştir ve bu şekilde iyi bir ilişkinin başlangıcı olmuştur. 1-2 günü bu şekilde geçiren Metin ve Duygu birbirlerine alışmışlardır. Birlikte daha çok zaman geçiren Metin ve Duygu birbirlerine alışmışlar ve hayatlarını birbirlerinin yanlarında geçirmek istemektedirler. Duygu’nun birgün eli kanar ve Duygu’nun Metinden gizlediği bir hastalığı vardır. AIDS Hastası olan Duygu bu hastalığı daha metine söylememiş ve metinle bu yüzden birçok şeyi yapmamaktadır. Duygu bir gün hastalığından dolayı Metin’den uzaklaşmıştır ve birgün metro’da karşılaşan Duygu ve Metin hüzünlü bir şekilde konuşurken Duygu “Ben HIV Pozitif’im yani, “AIDS’im” demiştir.” ve bunun üzerine Metin Duygu’nun bu şekilde davranmasını anlayışla karşılamış ve tekrar yan yana gelmişlerdir. Duygu’nun hasta olduğunu öğrenen Metin çok üzülmüş ve daha çok içmeye başlamıştır. Duygu’nun biriyle sevişip ondan Hıv hastalığını kaptığını düşünen metin aslında Hıv hastalığının Duygu’ya babasından geçtiğini öğrendiğinde yaptıkları ve söyledikleri için üzülmüştür. Metin yaşadıkları şeyi satır, satır yazmış ve bir aşk filminin senaryosu haline getirmiştir. Filmin senaryosunu kendi hayatı gibi yazan Metin filmin isminide aslında yemeyi sevmediği “İncir Reçeli” koymuştur. Aslında incir reçeli yemeyi sevmeyen Metin Duygu’nun ölmesi ile artık “İncir Reçeli’ni” yemeye başlamıştır. İncir Reçeli filminin yönetmenliğini, Aytaç Agirlar yaparken, Filmin senaryosunu ise Aytaç Agirlar yazmıştır. Film Imdb’den 6.6 alırken, Filmin sahneleri ise Romantik ve Dram türlerinden oluşan sahneler çoktur. İncir Reçeli 1 Filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça olarak izleyebilirsiniz.

İncir Reçeli 1 Tek Parça izle

7,428 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
İncir Reçeli 1 izle
6.6 IMDB Puanı

İncir Reçeli 1 izle

  • Yapım Yılı 2011 - Türkiye
Yönetmen Aytaç Agirlar
Oyuncular Sezai Paracikoglu, Melike Güner, Sinan Çaliskanoglu, Barbara Lourens, Mehmet Selim Akgul, Mustafa Uzunyilmaz, Batur Belirdi, Nevin Efe, Hasan Yalnizoglu, Serkan Duran, Erol Agirlar, Yalçin Seref Agirlar, Alp Aslan Ataman, Asim Ertürk, Begüm Meriç, Duygu Paracikoglu, Sevim Tasir, Mertcan Tekin, Nihat Uzdur
İncir Reçeli 1 izle, İncir Reçeli 1 Sinema Çekimi izle, İncir Reçeli 1 Tek Parça izle, İncir Reçeli 1 full izle, İncir Reçeli 1 Online izle, Metin hayatını skeç ve film senaryosu yazarak kazanan biridir. Metin birgün barda gece geç saatlerde sarhoş olan Duygu'yu kendi evine sağ salim eletmiştir ve bu şekilde iyi bir ilişkinin başlangıcı olmuştur. 1-2 günü bu şekilde geçiren Metin ve Duygu birbirlerine alışmışlardır. Birlikte daha çok zaman geçiren Metin ve Duygu birbirlerine alışmışlar ve hayatlarını birbirlerinin yanlarında geçirmek istemektedirler. Duygu'nun birgün eli kanar ve Duygu'nun Metinden gizlediği bir hastalığı vardır. AIDS Hastası olan Duygu bu hastalığı daha metine söylememiş ve metinle bu yüzden birçok şeyi yapmamaktadır. Duygu bir gün hastalığından dolayı Metin'den uzaklaşmıştır ve birgün metro'da karşılaşan Duygu ve Metin hüzünlü bir şekilde konuşurken Duygu "Ben HIV Pozitif'im yani, "AIDS'im" demiştir." ve bunun üzerine Metin Duygu'nun bu şekilde davranmasını anlayışla karşılamış ve tekrar yan yana gelmişlerdir. Duygu'nun hasta olduğunu öğrenen Metin çok üzülmüş ve daha çok içmeye başlamıştır. Duygu'nun biriyle sevişip ondan Hıv hastalığını kaptığını düşünen metin aslında Hıv hastalığının Duygu'ya babasından geçtiğini öğrendiğinde yaptıkları ve söyledikleri için üzülmüştür. Metin yaşadıkları şeyi satır, satır yazmış ve bir aşk filminin senaryosu haline getirmiştir. Filmin senaryosunu kendi hayatı gibi yazan Metin filmin isminide aslında yemeyi sevmediği "İncir Reçeli" koymuştur. Aslında incir reçeli yemeyi sevmeyen Metin Duygu'nun ölmesi ile artık "İncir Reçeli'ni" yemeye başlamıştır. İncir Reçeli filminin yönetmenliğini, Aytaç Agirlar yaparken, Filmin senaryosunu ise Aytaç Agirlar yazmıştır. Film Imdb'den 6.6 alırken, Filmin sahneleri ise Romantik ve Dram türlerinden oluşan sahneler çoktur. İncir Reçeli 1 Filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça olarak izleyebilirsiniz.