İntikam Meleği 2018 izle

İntikam Meleği 2018 izle, İntikam Meleği 2018 Altyazılı izle, İntikam Meleği 2018 Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD ve Hong Kong ortak yapımı olan İntikam Meleği filminin toplam süresi 1 saat 41 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Dram ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,5’tir. Filmin yönetmenliğini Pierre Morel yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Chad St. John yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz

İntikam Meleği 2018 Filminin Konusu: Tanımlanamayan bir kadın, arabadaki bir adamla acımasız bir kavgaya giriyor ve sonunda kafasına bir vuruşla gönderiyor.

Beş yıl önce, aynı kadın, Riley North, Los Angeles’ta bir araya gelmek için mücadele eden bir bankacı olarak çalışıyor. Kocası Chris’in başarısız bir tamircisi var. On yaşında bir kızı var, Carly. Chris’in arkadaşı, güçlü bir uyuşturucu efendisi olan Diego Garcia’yı soymaktan söz ediyor. Chris onu reddetti, ama Garcia daha önce onun katılımını keşfetmeden önce ve adamlarına onun bir örnek olmasını emretmeden önce. Riley ve Chris, kimseyi partisine göstermediği için Carly’i pizzayı ve doğum gününü kutlamak için karnavaldan aldılar. Karnavalda, Carly nane dondurma (bu nedenle filmin başlığı) sipariş eder. Aile arabaya binerken, Diego’nun adamları kocası ve kızını arabaya binerek vuruyor. Yaralandı ama hayatta kaldı.

Yaralanmalarına rağmen, Riley atıcıları olumlu bir şekilde tanımlayabilir. Davayı ele alan dedektifler, Garcia’nın uyuşturucu kartelinin üyeleri olduklarından üçüne karşı suçlamada bulunma konusunda tereddüt ediyorlar. Dedektif Beltran, ortağı Carmichael’e Garcia’yı adalete teslim etmeye çalışan son dedektifin öldürüldüğünü ve rozetinin kendi karakol dolabına yerleştirildiğini açıklıyor.

Ön duruşmadan önce Riley, rüşvet vermeye çalışan failin avukatı tarafından ziyaret edilir. Rüşveti reddeder, ancak avukat evde anti-psikotik ilaçları olduğunu fark eder ve bu bilgiyi güvenilmez bir tanık olarak göstermek için kullanır. Yargıcın kargaşasına gizlice hakim olan Yargıç Stevens, suçluların yargılanmasına izin vermek için yeterli delil olmadığını ve yargılanan avukatların hiçbir şey yapmadığını iddia ediyor. Öfkeyle, Riley ailesinin katillerine saldırmaya çalışır, ancak ruhsal bir kurumda psikiyatrik bir beklemeye konulur ve yerleştirilir. Yoldayken kaçar ve kaybolur.

Beş yıl sonra Detektifler Beltran ve Carmichael karnaval sahasına varırlar ve Riley tarafından idam edilen üç atıcıyı bir dönme dolabın içinden bulurlar. İdamlar, Beltran ve Carmichael ile tanışan FBI ajanı Lisa Inman’ın dikkatini çekiyor. Inman, kaybolmadan önce Riley’nin eskiden çalıştığı bankayı soyduğunu ve şimdi geri döndüğünü, çeşitli saldırı tüfeği ve mühimmattan bir silah deposunu soyduğunu açıklıyor.

Riley, Yargıç Stevens’ı evini havaya uçurdu, zaten savunma ve kovuşturma avukatlarını öldürdü, Inman, Carmichael ve Beltran’ın patlamadan sonra öğrendiği ölümleri öldürdü. Medyaya Riley’yi anlatmaya karar verdiler, bu da onu bir kahraman olarak gören ve onu suç olarak görenler arasında sosyal medyada tartışmalara neden oluyor.

Riley, Diego’nun kara para aklama eyleminin ön cephesi olan bir işe yöneliyor, burada erkeklerinin çoğunu öldürüyor, sorguladığı kişi için saklanıyor. Diego, Riley’nin son gönderilerinin kaybolmasından sorumlu olduğunu ve onu öldürmeyi çözdüğünü fark ediyor. Bu arada Inman, Riley’nin bölgedeki suç paternindeki son değişiklikler nedeniyle Skid Row’da yaşadığını keşfediyor. O, çalıntı silahlarla dolu olan Riley’nin minibüsünü bulur ve orada insanların güvenliğini sağlamak için Riley’nin koruyucu meleği olarak gördüklerini öğrenir.

Riley, Diego tarafından ayarlanan bir tuzaktan kurtuldu, erkek arkadaşlarını Diego’nun evine götürdü ve adamlarının çoğunu öldürdü. Diego’nun genç kızı – kendi öldürülen çocuğunu uyandırdığında – Diego’yu yüzleştirirken onu durdurur, tereddüt eder ve Diego onu yaralar ve kaçar. Inman, Riley’yi beklemek için Carmichael’i Skid Row’a çağırdı. Diego’nun bordrosuna gizlice bakan Carmichael, Inman’ın öldüğü yere vuruyor ve sonra Riley’nin muhtemel destinasyonunu Diego’ya bildiriyor.

Riley, Diego’nun adamları ile kaynaşan Skid Row’a döner. Bir kaçını öldürmeyi başardı ve Inman’ın cesedini buldu. Inman’ın telefonunu kullanarak, medyayla iletişim kurar ve medyayı ve LAPD’yi davet ederek yerini gösterir. Diego’yla yüzleşir ve polisin gelmesi için onu o kadar uzun süre oyalar. Diego Carmichael’i vuruyor ve sadece Riley tarafından dövülmek için koşuyor. Polis tarafından çevrelenen Riley, Diego’yu başından vurur ama kaçmayı başarır.

Beltran, ailesinin mezar taşında ciddi şekilde yaralandığını ve Riley’nin ölme isteğinin dile getirilmesine rağmen hastaneye getirildiğini tespit etti. Beltran daha sonra onu ziyaret eder, ona yaptığı şeyi kabul edenlerin olduğunu söyler ve Riley’nin tekrar kaçmasına izin vererek onu kelepçelerin anahtarını alır.

İntikam Meleği 2018 Tek Parça izle

671 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
İntikam Meleği 2018 Full 720p Tek Parça izle
6.6 IMDB Puanı

İntikam Meleği 2018 Full 720p Tek Parça izle

(Peppermint)
Yönetmen
Senaryo Chad St. John
İntikam Meleği 2018 izle, İntikam Meleği 2018 Altyazılı izle, İntikam Meleği 2018 Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD ve Hong Kong ortak yapımı olan İntikam Meleği filminin toplam süresi 1 saat 41 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Dram ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,5'tir. Filmin yönetmenliğini Pierre Morel yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Chad St. John yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz

İntikam Meleği 2018 Filminin Konusu: Tanımlanamayan bir kadın, arabadaki bir adamla acımasız bir kavgaya giriyor ve sonunda kafasına bir vuruşla gönderiyor.

Beş yıl önce, aynı kadın, Riley North, Los Angeles'ta bir araya gelmek için mücadele eden bir bankacı olarak çalışıyor. Kocası Chris'in başarısız bir tamircisi var. On yaşında bir kızı var, Carly. Chris'in arkadaşı, güçlü bir uyuşturucu efendisi olan Diego Garcia'yı soymaktan söz ediyor. Chris onu reddetti, ama Garcia daha önce onun katılımını keşfetmeden önce ve adamlarına onun bir örnek olmasını emretmeden önce. Riley ve Chris, kimseyi partisine göstermediği için Carly'i pizzayı ve doğum gününü kutlamak için karnavaldan aldılar. Karnavalda, Carly nane dondurma (bu nedenle filmin başlığı) sipariş eder. Aile arabaya binerken, Diego'nun adamları kocası ve kızını arabaya binerek vuruyor. Yaralandı ama hayatta kaldı.

Yaralanmalarına rağmen, Riley atıcıları olumlu bir şekilde tanımlayabilir. Davayı ele alan dedektifler, Garcia'nın uyuşturucu kartelinin üyeleri olduklarından üçüne karşı suçlamada bulunma konusunda tereddüt ediyorlar. Dedektif Beltran, ortağı Carmichael'e Garcia'yı adalete teslim etmeye çalışan son dedektifin öldürüldüğünü ve rozetinin kendi karakol dolabına yerleştirildiğini açıklıyor.

Ön duruşmadan önce Riley, rüşvet vermeye çalışan failin avukatı tarafından ziyaret edilir. Rüşveti reddeder, ancak avukat evde anti-psikotik ilaçları olduğunu fark eder ve bu bilgiyi güvenilmez bir tanık olarak göstermek için kullanır. Yargıcın kargaşasına gizlice hakim olan Yargıç Stevens, suçluların yargılanmasına izin vermek için yeterli delil olmadığını ve yargılanan avukatların hiçbir şey yapmadığını iddia ediyor. Öfkeyle, Riley ailesinin katillerine saldırmaya çalışır, ancak ruhsal bir kurumda psikiyatrik bir beklemeye konulur ve yerleştirilir. Yoldayken kaçar ve kaybolur.

Beş yıl sonra Detektifler Beltran ve Carmichael karnaval sahasına varırlar ve Riley tarafından idam edilen üç atıcıyı bir dönme dolabın içinden bulurlar. İdamlar, Beltran ve Carmichael ile tanışan FBI ajanı Lisa Inman'ın dikkatini çekiyor. Inman, kaybolmadan önce Riley'nin eskiden çalıştığı bankayı soyduğunu ve şimdi geri döndüğünü, çeşitli saldırı tüfeği ve mühimmattan bir silah deposunu soyduğunu açıklıyor.

Riley, Yargıç Stevens'ı evini havaya uçurdu, zaten savunma ve kovuşturma avukatlarını öldürdü, Inman, Carmichael ve Beltran'ın patlamadan sonra öğrendiği ölümleri öldürdü. Medyaya Riley'yi anlatmaya karar verdiler, bu da onu bir kahraman olarak gören ve onu suç olarak görenler arasında sosyal medyada tartışmalara neden oluyor.

Riley, Diego'nun kara para aklama eyleminin ön cephesi olan bir işe yöneliyor, burada erkeklerinin çoğunu öldürüyor, sorguladığı kişi için saklanıyor. Diego, Riley'nin son gönderilerinin kaybolmasından sorumlu olduğunu ve onu öldürmeyi çözdüğünü fark ediyor. Bu arada Inman, Riley'nin bölgedeki suç paternindeki son değişiklikler nedeniyle Skid Row'da yaşadığını keşfediyor. O, çalıntı silahlarla dolu olan Riley'nin minibüsünü bulur ve orada insanların güvenliğini sağlamak için Riley'nin koruyucu meleği olarak gördüklerini öğrenir.

Riley, Diego tarafından ayarlanan bir tuzaktan kurtuldu, erkek arkadaşlarını Diego'nun evine götürdü ve adamlarının çoğunu öldürdü. Diego'nun genç kızı - kendi öldürülen çocuğunu uyandırdığında - Diego'yu yüzleştirirken onu durdurur, tereddüt eder ve Diego onu yaralar ve kaçar. Inman, Riley'yi beklemek için Carmichael'i Skid Row'a çağırdı. Diego'nun bordrosuna gizlice bakan Carmichael, Inman'ın öldüğü yere vuruyor ve sonra Riley'nin muhtemel destinasyonunu Diego'ya bildiriyor.

Riley, Diego'nun adamları ile kaynaşan Skid Row'a döner. Bir kaçını öldürmeyi başardı ve Inman'ın cesedini buldu. Inman'ın telefonunu kullanarak, medyayla iletişim kurar ve medyayı ve LAPD'yi davet ederek yerini gösterir. Diego'yla yüzleşir ve polisin gelmesi için onu o kadar uzun süre oyalar. Diego Carmichael'i vuruyor ve sadece Riley tarafından dövülmek için koşuyor. Polis tarafından çevrelenen Riley, Diego'yu başından vurur ama kaçmayı başarır.

Beltran, ailesinin mezar taşında ciddi şekilde yaralandığını ve Riley'nin ölme isteğinin dile getirilmesine rağmen hastaneye getirildiğini tespit etti. Beltran daha sonra onu ziyaret eder, ona yaptığı şeyi kabul edenlerin olduğunu söyler ve Riley'nin tekrar kaçmasına izin vererek onu kelepçelerin anahtarını alır.