O İzle

O İzle,O sinema çekimi izle, O filmi izle, O full izle,O Türkçe Dublaj İzle, O 1080p izle, O hd izle, It izle, It Türkçe Dublaj izle, O Tek parça izle, Film Stephen King’in on yıldır okuyucularını Korkuttuğu ünlü romandan esinlenerek senaryosu yazılmıştır. Derry kasabasında çocuklar kaybolur, Bir grup çocuk en büyük korkularıyla yüzleşir ve Pennywise adlı Şeytan Palyaço ile yüzleşirler. Yönetmen koltuğunda Muschietti oturmaktadır. Senaryo ise Chase Palmer & Cary Fukunaga ve Gary Dauberman tarafından düzenlenmiştir. Filmin tarihi 1988’de geçmektedir. Kanınızı donduran Korku sahnelerini asla unutmayacak ve şuana kadar izlediğiniz diğer tüm korku filmlerine taş çıkarabilecek bir filmdir. Sadece Çocukların karşılarına çıkar ve onları korkutmaktadır. Georgia’nın abisi Şeytan Palyaço ile karşılaşıp onu yenebilecek güçtemidir ? Bu gizemi çözmek gerçekten zordur.

O Full HD Tek Parça izle

2,137 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
O – It (2017) Full Hd Türkçe Dublaj İzle
7.7 IMDB Puanı

O – It (2017) Full Hd Türkçe Dublaj İzle

Yönetmen Andy Muschietti
Oyuncular Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Nicholas Hamilton, Jake Sim, Logan Thompson, Owen Teague, Jackson Robert Scott, Stephen Bogaert, Stuart Hughes, Geoffrey Pounsett, Pip Dwyer, Molly Atkinson, Steven Williams, Ari Cohen, Megan Charpentier, Tatum Lee, Javier Botet
O İzle,O sinema çekimi izle, O filmi izle, O full izle,O Türkçe Dublaj İzle, O 1080p izle, O hd izle, It izle, It Türkçe Dublaj izle, O Tek parça izle, Film Stephen King'in on yıldır okuyucularını Korkuttuğu ünlü romandan esinlenerek senaryosu yazılmıştır. Derry kasabasında çocuklar kaybolur, Bir grup çocuk en büyük korkularıyla yüzleşir ve Pennywise adlı Şeytan Palyaço ile yüzleşirler. Yönetmen koltuğunda Muschietti oturmaktadır. Senaryo ise Chase Palmer & Cary Fukunaga ve Gary Dauberman tarafından düzenlenmiştir. Filmin tarihi 1988'de geçmektedir. Kanınızı donduran Korku sahnelerini asla unutmayacak ve şuana kadar izlediğiniz diğer tüm korku filmlerine taş çıkarabilecek bir filmdir. Sadece Çocukların karşılarına çıkar ve onları korkutmaktadır. Georgia'nın abisi Şeytan Palyaço ile karşılaşıp onu yenebilecek güçtemidir ? Bu gizemi çözmek gerçekten zordur.