Jumanji 2 Vahşi Orman İzle

Jumanji 2 Vahşi Orman İzle, Jumanji 2 Vahşi Orman Türkçe Dublaj izle, Jumanji 2 Vahşi Orman Tek Parça izle, Jumanji 2 Vahşi Orman full izle, Jumanji ilk filminden sonra 2.jumanji filmi çekilerek 29 aralık 2017’de vizyona girmiştir. Jumanji 2 filminin çekilme nedeni ise Jumanji 1 filminin çok izlenmesinden dolayı 2.film çekilmiştir. Bir çocuk üzerinde jumanji yazılı olan bir tahta bulur ve içini açarak bakar. Tahta sihirli bir tahta’dır. 2 arkadaş ucube evinin önünde buluşurlar ve aniden bir adam belirir. Spencer ve 3 kişi Lise’deyken yanlış şeyler yaparken yakalanırlar ve cezaları bir odada bulunan kullanılmayan şeyleri temizleyip, taşımaktır. Spencer ve diğer arkadaşı atari gibi birşey bulmuştur ve atari’yi televizyona bağlayarak Jumanji Vahşi Orman’ı açmayı başarmışlardır. 4 Arkadaş birer karakter seçmiş ve Jumanji Vahşi Orman’a girmeyi başarmışlardır. Seçtikleri karakterkler ile oyuna giren 2 erkek 2 kız oyunda 3 erkek 1 kız olarak oyuna girmişlerdir. Vahşi bir ormana giren 4 kişi ormandaki hayvanlardan korkmaktadır ve hayvanlardan oldukça uzak durmaya çalışmaktadırlar. Jumanji ormanında değerli bir elmas bulunmaktadır ve elması almak için kötü biri olan doktor kiraladığı ekip ile elmasın peşine Jumanji’de düşmüştür. Doktor elması almıştır ve büyük bir lanet Jumanji’ye getirmiştir. Jumanji’den laneti kaldırabilmek için elmasın alındığı Jaguar’a tekrar yerleştirilmesi gerekmektedir. 4 Arkadaş Jumanji’yi bitirerek oyundan çıkabileceğini öğrenmiş ve Jumanji’yi kurtarmak istemektedirler. Elması almak isteyen kötü gücün ekipleri 4 arkadaşın üstüne gitmekte ve etraflarını sarmaktadır. 4 Karakterinde kendine özgü farklılıkları ve özellikleri vardır. Hayvanlar üzerinde yetkisi olan kötü kişi Jumanji’de dolaşan ekibi bulmak için bir şahin yollayarak ekibi buldurtmaya çalışır. Jumanji’nin tam bir haritası ellerinde yer almaktadır ama haritanın bir parçası kayıptır ve bu parçayı alabilmek için bir sürü macera atlakmaktadırlar. Jumanji Vahşi Orman oyununda 20 sene önce kaybolmuş biri daha vardır ve 1 canı kaldığı için ölmek istememektedir. 5 arkadaş birbirine güvenerek hızlı bir şekilde Jumanji’yi kurtarmak için birlikte devam ederler. Elmas’ı leopar’ın gözüne koyarlar ve Jumanji kurtulmuş olur.

Jumanji 2 Vahşi Orman Full HD Tek Parça izle

2,828 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Jumanji 2 Vahşi Orman izle (2017) Türkçe Dublaj
7.3 IMDB Puanı

Jumanji 2 Vahşi Orman izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Jake Kasdan
Oyuncular Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Rhys Darby, Bobby Cannavale, Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner, Sean Buxton, Mason Guccione, Marin Hinkle, Tracey Bonner, Najah Jackson, Natasha Charles Parker, Kat Altman, Maribeth Monroe, Missi Pyle, Michael Shacket, Jamie Renell, Marc Evan Jackson, Carlease Burke, Jason New, William Tokarsky, Rohan Chand, Tait Fletcher, Steve Dunlevy, Rob Mars, Darian Baker, Ryan Baughman, Na Bil, Jb Blaine, Maiya Boyd, Ruby Bustamante, Friday Chamberlain, Jeffery Clarke, Darion Costley, John Early, Mark Falvo, Sarah Fawaz, Martin Feigen, Juan Gaspard, Tahseen Ghauri, Sylvia Jefferies, Lyric Jefferson, Brian Kayode-Patrick Johnson, Jemarko Jones, Leeza Jones, Demetri Landell, Ashley Lonardo, John Archer Lundgren, Marquis Magwood, Anthony Javaid Mallik, Tim Matheson, Natasha Mayet, Oji Miller-Fernandes, Kevin Montgomery, Stanislav Mruz, Joel Nathaniel, Virginia Newcomb, Demetrice Nguyen, Maddie Nichols, Max Ortiz Jr., Danny Pardo, Cory Michael Peeler, Jonathan Louis Ramos, Chrysta-Lyn Rodrigues, Tad Sallee, Daniel Salyers, Tyler Stormant, Ivory J. Taylor, William Walker, Ted Williams
Jumanji 2 Vahşi Orman İzle, Jumanji 2 Vahşi Orman Türkçe Dublaj izle, Jumanji 2 Vahşi Orman Tek Parça izle, Jumanji 2 Vahşi Orman full izle, Jumanji ilk filminden sonra 2.jumanji filmi çekilerek 29 aralık 2017'de vizyona girmiştir. Jumanji 2 filminin çekilme nedeni ise Jumanji 1 filminin çok izlenmesinden dolayı 2.film çekilmiştir. Bir çocuk üzerinde jumanji yazılı olan bir tahta bulur ve içini açarak bakar. Tahta sihirli bir tahta'dır. 2 arkadaş ucube evinin önünde buluşurlar ve aniden bir adam belirir. Spencer ve 3 kişi Lise'deyken yanlış şeyler yaparken yakalanırlar ve cezaları bir odada bulunan kullanılmayan şeyleri temizleyip, taşımaktır. Spencer ve diğer arkadaşı atari gibi birşey bulmuştur ve atari'yi televizyona bağlayarak Jumanji Vahşi Orman'ı açmayı başarmışlardır. 4 Arkadaş birer karakter seçmiş ve Jumanji Vahşi Orman'a girmeyi başarmışlardır. Seçtikleri karakterkler ile oyuna giren 2 erkek 2 kız oyunda 3 erkek 1 kız olarak oyuna girmişlerdir. Vahşi bir ormana giren 4 kişi ormandaki hayvanlardan korkmaktadır ve hayvanlardan oldukça uzak durmaya çalışmaktadırlar. Jumanji ormanında değerli bir elmas bulunmaktadır ve elması almak için kötü biri olan doktor kiraladığı ekip ile elmasın peşine Jumanji'de düşmüştür. Doktor elması almıştır ve büyük bir lanet Jumanji'ye getirmiştir. Jumanji'den laneti kaldırabilmek için elmasın alındığı Jaguar'a tekrar yerleştirilmesi gerekmektedir. 4 Arkadaş Jumanji'yi bitirerek oyundan çıkabileceğini öğrenmiş ve Jumanji'yi kurtarmak istemektedirler. Elması almak isteyen kötü gücün ekipleri 4 arkadaşın üstüne gitmekte ve etraflarını sarmaktadır. 4 Karakterinde kendine özgü farklılıkları ve özellikleri vardır. Hayvanlar üzerinde yetkisi olan kötü kişi Jumanji'de dolaşan ekibi bulmak için bir şahin yollayarak ekibi buldurtmaya çalışır. Jumanji'nin tam bir haritası ellerinde yer almaktadır ama haritanın bir parçası kayıptır ve bu parçayı alabilmek için bir sürü macera atlakmaktadırlar. Jumanji Vahşi Orman oyununda 20 sene önce kaybolmuş biri daha vardır ve 1 canı kaldığı için ölmek istememektedir. 5 arkadaş birbirine güvenerek hızlı bir şekilde Jumanji'yi kurtarmak için birlikte devam ederler. Elmas'ı leopar'ın gözüne koyarlar ve Jumanji kurtulmuş olur.