3,180 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Karakomik Filmler 2 İzle
6,9 IMDB Puanı

Karakomik Filmler 2 İzle

(Karakomik Filmler 2 Arada)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Oyuncular
Karakomik Filmler 2
Kara komik filmlerin İlk filmi olan Karakomik filmler 2 arada ve kaçamak filminin vizyon tarihi 18 Ocak olarak belirlendi. Posterleri yayınlanan filmin ilk filminde Ozan güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip memli, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroğlu gibi ünlü isimlere yer verilmektedir. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmazın yaptığı filmin, daha önceki filmlerindeki gibi gişe rekorları kırması bekleniyor.
Toplamda 4 bölümden oluşması beklenen Karakomik Filmler 2 Arada kaçamak ile birlikte emanet ve filmlerinin dışında dördüncü filmin de çalışmalarına başlandı. Arif, v 216, G.O.R.A, A.R.O.G, Hokkabaz gibi filmler ile gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz’ın yeni filminin yapımı Nulook ve CMYLMZ Fikir sanata aittir. Kaçamak ve 2 Arada isimli 60 dakikalık bağımsız hikâyelere sahip bu filmler, tek bir film olarak İzleyicinin karşısına çıkacaktır.
Serinin ilk 60 dakikalık filmi kaçamak Bodrum ve İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerile 4 kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen komik olayları el almaktadır. Cem yılmaz, Zafer Alagöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrollerde yer almaktadır.
Bu filmin hemen ardından izleyiciyle buluşacak diğer film 2 Arada ise; Tüm hikaye arabalı vapurda geçmektedir. Cem yılmaz Ayzek isimli bir çaycıyı canlandırmaktadır. Zafer Alagöz, Ozan Güven, Cem Ebuzziya ve Cem davran da bu filmde karşımıza çıkmaktadır. Cem yılmaz bu filmdeki karakteri ile izleyiciyi gerçekten şaşırtacak görünüyor.