Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası izle

Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Türkçe Dublaj izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Tek Parça izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası full izle, 2017 ABD Yapımı Kısa bir film olarak çekilen Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası filmi 2013 Yapımı Karlar ülkesi filminin devamı şeklinde çekilmiş kısa bir filmdir. 20 Dakikalık kısa bir film olan Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası filminin sernayosunu Jac Schaeffer ve Brian Kesinger kişileri taraflarından yazılırken, Yönetmen koltuğunu ise Kevin Deters ve Stevie Wermers paylaşmaktadır. Karlar ülkesinde tatıl başlamıştır Karlar ülkesinde yaşayan herkes geleneklerini yapmak için karlar ülkesinden gitmiştir. Olaf, Elsa’nın bir geleneği olmadığını ve arkadaşını da alarak bir gelenek bulmak için aramaya giderler. Filmin içerisinde pek çok kez söylenenler şarkı söylenir gibi söylenmektedir. Olaf’ın topladığı eşyalar yanmaya başlar ve karların üzerinde çok hızlı bir şekilde giden Olaf bu durumdan mutlu değildir.

Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Full HD Tek Parça izle

1,495 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Türkçe Dublaj izle
5.0 IMDB Puanı

Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2017
Yönetmen Kevin Deters ve Stevie Wermers
Oyuncular Josh Gad, Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Chris Williams, John de Lancie, Lauri Fraser, Benjamin Deters, Eva Bella, Evan Agos, Stephen John Anderson, Abraham Benrubi, Cassidy May Benullo, Jenica Bergere, Eric Bradley, Reid Bruton, Amick Byram, Sarah Chalke, June Christopher, David Cowgill, Kevin Deters, Monique Donnelly, Terri Douglas, Amy Fogerson, Jackie Gonneau, Scott Graff, Scottie Haskell, Bridget Hoffman, Angie Jaree, Pat Lentz, Katie Lowes, Baraka May, Scott Menville, Jeremy Milton, Paul Pape, Jaspar Randall, Lynwood Robinson, Maddix Robinson, Sarah-Nicole Robles, Jessica Rotter, Fletcher Sheridan, Ashley Silverman, Margaux Calla Susi, Pepper Sweeney, Stevie Wermers, Gerald White, Joe Whyte, Matthew Wood, Kate Anderson, Elyssa Samsel
Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Türkçe Dublaj izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası Tek Parça izle, Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası full izle, 2017 ABD Yapımı Kısa bir film olarak çekilen Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası filmi 2013 Yapımı Karlar ülkesi filminin devamı şeklinde çekilmiş kısa bir filmdir. 20 Dakikalık kısa bir film olan Karlar Ülkesi: Olaf’ın Macerası filminin sernayosunu Jac Schaeffer ve Brian Kesinger kişileri taraflarından yazılırken, Yönetmen koltuğunu ise Kevin Deters ve Stevie Wermers paylaşmaktadır. Karlar ülkesinde tatıl başlamıştır Karlar ülkesinde yaşayan herkes geleneklerini yapmak için karlar ülkesinden gitmiştir. Olaf, Elsa'nın bir geleneği olmadığını ve arkadaşını da alarak bir gelenek bulmak için aramaya giderler. Filmin içerisinde pek çok kez söylenenler şarkı söylenir gibi söylenmektedir. Olaf'ın topladığı eşyalar yanmaya başlar ve karların üzerinde çok hızlı bir şekilde giden Olaf bu durumdan mutlu değildir.