La Casa De Papel 1.Sezon İzle

La Casa De Papel 1.Sezon İzle, La Casa De Papel 1.Sezon Altyazılı izle, La Casa De Papel 1.Sezon Full izle, 2017 İspanya yapımı olan La Casa De Papel Dizisinin her bölümü 1 saat 10 dakika gibi bir sürede geçmektedir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Aksiyon, Suç ve Gizem’dir. Imdb’den Dizi olarak 8,7 gibi başarılı bir puan almayı hak etmiştir. Diziyi kurgulayan ve yaratan Álex Pina’dır. Dizinin başrolünde ise Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu : El Profesor’un ismiyle gizemli bir adam, gerçekleşmesi gereken en büyük soygunu planlıyor. İddialı planı yürütmek için, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bazı yetenekleri olan sekiz kişilik bir çete toplar. Hedef, İspanya Kraliyet Nane’sine girmek ve 2,4 milyar avro basmak. Bunu yapabilmek için, on altı gün süren bir inzivaya ihtiyaç duyuyorlar, bu süre boyunca altmış yedi rehineyle ve polisin elit kuvvetleriyle uğraşmak zorunda kalacaklar.

La Casa De Papel 1.Sezon Full HD Tek Parça izle

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
La Casa De Papel 1.Sezon izle
8.7 IMDB Puanı

La Casa De Papel 1.Sezon izle

(Money Heist)
Senaryo Álex Pina
Ödüller 3 ödül & 12 Adaylık.
La Casa De Papel 1.Sezon İzle, La Casa De Papel 1.Sezon Altyazılı izle, La Casa De Papel 1.Sezon Full izle, 2017 İspanya yapımı olan La Casa De Papel Dizisinin her bölümü 1 saat 10 dakika gibi bir sürede geçmektedir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Aksiyon, Suç ve Gizem'dir. Imdb'den Dizi olarak 8,7 gibi başarılı bir puan almayı hak etmiştir. Diziyi kurgulayan ve yaratan Álex Pina'dır. Dizinin başrolünde ise Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin Konusu : El Profesor'un ismiyle gizemli bir adam, gerçekleşmesi gereken en büyük soygunu planlıyor. İddialı planı yürütmek için, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bazı yetenekleri olan sekiz kişilik bir çete toplar. Hedef, İspanya Kraliyet Nane'sine girmek ve 2,4 milyar avro basmak. Bunu yapabilmek için, on altı gün süren bir inzivaya ihtiyaç duyuyorlar, bu süre boyunca altmış yedi rehineyle ve polisin elit kuvvetleriyle uğraşmak zorunda kalacaklar.