Mandıra Filozofu izle

Mandıra Filozofu İzle, Mandıra Filozofu filmi izle, Mandıra Filozofu full izle, Mandıra Filozofu 1080p izle, 2013 Türkiye yapımı olan Mandıra Filozofu filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,8’dir. Filmin yönetmenliğini Müfit Can Saçinti yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Rasim Öztekin, Müfit Can Saçinti, Ayda Aksel. Filmin senaryo yazarlığını ise Birol Güven yapmıştır.

Mandıra Filozofu Filminin Konusu : İstanbul’da iddialı bir sanayici olan Cavit, Muğla’da bir butik otel inşa etmek için güzel bir deniz kenarı arazisi satın almayı planlıyor. Eşi, bir tepeyi yıkarak doğal manzarayı değiştirmeyi planlıyor. Arazi bir köy ailesinin üyelerine aittir. Aile üyelerinin çoğu teklifini kolayca kabul eder. Onların arasında Şükrü, evlenmek için paraya ihtiyaç duyan en hevesli. Ancak başka bir sahip olan Mustafaali, akrabalarının aksine, toprağı satmaya karşı çıkıyor. Bir filozof ve tıpkı bir Robinson Crusoe gibi küçük ve ilkel kır evindeki modern yaşam olanaklarından çok uzakta yaşıyor. Paraya ihtiyacı olmadığını ve vahşi yaşam ortamında mutlu olduğunu söylüyor. Cavit onu ikna etmeye çalışır. Fakat sonuçta Mustafaali, modern yaşamdan vazgeçmek için Cavit’i ikna eder. Cavit kendi kır evine taşınır ve iş ve büyük şehrin stresinden uzak bir hayat sürmeye başlar. Yine de, finansal olarak Şükrü’nin evlenmeye yardım ediyor.

Mandıra Filozofu Tek Parça izle

4,698 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Mandıra Filozofu Full 720p Tek Parça izle
6.8 IMDB Puanı

Mandıra Filozofu Full 720p Tek Parça izle

(Mandira Filozofu)
Senaryo Birol Güven
Mandıra Filozofu İzle, Mandıra Filozofu filmi izle, Mandıra Filozofu full izle, Mandıra Filozofu 1080p izle, 2013 Türkiye yapımı olan Mandıra Filozofu filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,8'dir. Filmin yönetmenliğini Müfit Can Saçinti yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Rasim Öztekin, Müfit Can Saçinti, Ayda Aksel. Filmin senaryo yazarlığını ise Birol Güven yapmıştır.

Mandıra Filozofu Filminin Konusu : İstanbul'da iddialı bir sanayici olan Cavit, Muğla'da bir butik otel inşa etmek için güzel bir deniz kenarı arazisi satın almayı planlıyor. Eşi, bir tepeyi yıkarak doğal manzarayı değiştirmeyi planlıyor. Arazi bir köy ailesinin üyelerine aittir. Aile üyelerinin çoğu teklifini kolayca kabul eder. Onların arasında Şükrü, evlenmek için paraya ihtiyaç duyan en hevesli. Ancak başka bir sahip olan Mustafaali, akrabalarının aksine, toprağı satmaya karşı çıkıyor. Bir filozof ve tıpkı bir Robinson Crusoe gibi küçük ve ilkel kır evindeki modern yaşam olanaklarından çok uzakta yaşıyor. Paraya ihtiyacı olmadığını ve vahşi yaşam ortamında mutlu olduğunu söylüyor. Cavit onu ikna etmeye çalışır. Fakat sonuçta Mustafaali, modern yaşamdan vazgeçmek için Cavit'i ikna eder. Cavit kendi kır evine taşınır ve iş ve büyük şehrin stresinden uzak bir hayat sürmeye başlar. Yine de, finansal olarak Şükrü'nin evlenmeye yardım ediyor.