Minions izle

Minions izle, Minions Altyazılı izle, Minions Türkçe Dublaj izle, 2015 ABD Yapımı olan Minions filminin toplam süresi 1 saat 31 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Animasyon ve Macera’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,4’tür. Filmin yönetmenliğini Kyle Balda ve Pierre Coffin yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Brian Lynch yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton

Minions Filminin Konusu: Minyonlar, zamanın başlangıcından beri var olan, sarı tek hücreli organizmalardan, yalnızca tarihin en çılgın ustalarına hizmet eden varlıklara dönüşen küçük, sarı yaratıklardır. Bir Tyrannosaurus’u bir volkanın içine doğru yuvarladıktan sonra mağara adamı liderini mağara ayının yenmesi, yanlış yapım için piramitlerin altında bir Firavun’un ezilmesi, doğum günü partisinde Kont Dracula’nın yanması ve kazara Napolyon’da bir top ateşi yapılması, Minyonlar tecrit altına alındı. ve büyük bir mağarada yeni bir hayata başlayalım. Uzun yıllar sonra, kölelerin hizmet etmek için bir üstat olmadan, bunalımlı, huzursuz ve güvensiz hale gelir. Saygınlıklarını ve amaçlarını yeniden kazanabilmek için, korkusuz bir Minyon olan Kevin, yeni bir usta bulmaya ve yardım isteyip istemediğine karar verir. Müzikal olarak eğimli, tek gözlü bir Minyon olan Stuart ve genç, deneyimsiz ama hevesli bir Minyon olan Bob işe alındı.

Yıl 1968 olduğunda New York’a yapılan üçlü yolculuk. Harcaya girmeye çalışan günü harcadıktan sonra, Minyonlar gece için bir mağazada sona erdi, burada Villain-Con reklamını yapan kötüler için gizli bir ticari yayın keşfettiler; Orlando’da kötüler ve süpervizörler için bir anlaşma. Üçlü, Nelson ailesi ile bir gezintiyi otostop ediyor ve onları kazara kötülükleriyle etkiliyor. Toplantıda, beklenmedik bir şekilde onları işe alan ve onları İngiltere’ye götüren ilk kadın denetçi Scarlet Overkill’i görüyorlar. Katılmalarını sağlamak için Minyonların geri kalanını ararlar.

Scarlet, İmparatorluk Devleti Taçını, İngiltere Kraliçesi’nden çalma planını açıklar ve eğer çalıp çalmadığı takdirde onları öldürüp öldürmezlerse, Minyonları ödüllendirmeye söz verir. Kocası Herb, onları soygunlara yardım etmek için icatlarla donatır, ancak Londra Kulesi’ne girdiğinde neredeyse yakalanırlar, bu da Bob’un yanlışlıkla Taştaki Kılıç’a çarpıp onu serbest bırakmasıyla sona eren bir kovalanmaya yol açar. Kraliçeyi tahttan çıkarmak ve Kral Bob olmak. Birisinin tahtını çalma rüyasını gerçekleştirmesini öfkelendirdi, Scarlet Minyonları karşı karşıya getirdi, bu yüzden Bob tahtını kendi lehine reddetti. İhanete uğradığı için ihanete uğradığı anlaşılınca Scarlet, bir zindandaki üç kişiyi koronasyondan önce Herb tarafından işkence edilmesini emreder, ancak Scarlet’den özür dileme niyetiyle kaçarlar.

Westminster Manastırı’na giderken, Stuart ve Bob, idam edilmelerini emreden Scarlet’teki bir avizeyi yanlışlıkla düşürerek tacizleri durdururlar. Düzine adam kötülüklerin fırtına sırasında üçünü kovalarken; Stuart ve Bob yakalanırken, Kevin bir pub’a girer. Scarlet’i televizyonda görüyor, Kevin’ın şafak vakti gelmemesi durumunda Stuart ve Bob’u öldüreceğini ümit ediyor. Kötü adamlar hala onu ararken, Kevin Scarlet’ın kalesine silah çalmak için girer. Ama kötü adamlar onu yakalamadan hemen önce, Kevin yanlışlıkla bir makine çalıyordu ve otuz öykü olana dek kaleyi yok ederek otları yıkıyordu. Londra’da dolaşıyor, arkadaşlarını kurtarıyor ve Scarlet’la mücadele ediyor, tıpkı diğer Minyonların Londra’da olduğu gibi. Scarlet onları yok etmeye çalışıyor, ama Kevin ateşe verdiği büyük bir füzeyi yutar. Scarlet ve Herb onun roket elbisesiyle kaçmayı denedi, ama Kevin onun üzerine tuttu. Füze patladı ve patlamasına neden oldu. Diğer Minyonlar, üzüntüdeki patlamaya bakıyorlar, ama Kevin hayatta kalmak için normal boyutuna geri döndü.

Kraliçe Elizabeth II tahtını alıp taçlandırır ve Bob’u oyuncak ayı için bir minik taçla, bir elektro gitarla Stuart’ı ve bir şövalyeyle Kevin’i ödüllendirir. Patlamadan sağ kurtulan Scarlet ve Herb, bir kez daha roket güdümlü bir motorsikletin tacıyla kaçan genç bir Gru tarafından yerinde dondurulmak için bir kez daha taçlarını çaldılar. Minyonlar hayranlık duyuyor ve peşinden koşuyorlar, aradıkları patron olduğuna karar verdiler.

Minions Tek Parça izle

803 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Minions Full 720p Tek Parça izle
6.4 IMDB Puanı

Minions Full 720p Tek Parça izle

(Minions)
Senaryo Brian Lynch
Ödüller 1 BAFTA Film Award. Diğer 4 ödül & 24 adaylık.
Minions izle, Minions Altyazılı izle, Minions Türkçe Dublaj izle, 2015 ABD Yapımı olan Minions filminin toplam süresi 1 saat 31 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Animasyon ve Macera'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,4'tür. Filmin yönetmenliğini Kyle Balda ve Pierre Coffin yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Brian Lynch yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton

Minions Filminin Konusu: Minyonlar, zamanın başlangıcından beri var olan, sarı tek hücreli organizmalardan, yalnızca tarihin en çılgın ustalarına hizmet eden varlıklara dönüşen küçük, sarı yaratıklardır. Bir Tyrannosaurus'u bir volkanın içine doğru yuvarladıktan sonra mağara adamı liderini mağara ayının yenmesi, yanlış yapım için piramitlerin altında bir Firavun'un ezilmesi, doğum günü partisinde Kont Dracula'nın yanması ve kazara Napolyon'da bir top ateşi yapılması, Minyonlar tecrit altına alındı. ve büyük bir mağarada yeni bir hayata başlayalım. Uzun yıllar sonra, kölelerin hizmet etmek için bir üstat olmadan, bunalımlı, huzursuz ve güvensiz hale gelir. Saygınlıklarını ve amaçlarını yeniden kazanabilmek için, korkusuz bir Minyon olan Kevin, yeni bir usta bulmaya ve yardım isteyip istemediğine karar verir. Müzikal olarak eğimli, tek gözlü bir Minyon olan Stuart ve genç, deneyimsiz ama hevesli bir Minyon olan Bob işe alındı.

Yıl 1968 olduğunda New York'a yapılan üçlü yolculuk. Harcaya girmeye çalışan günü harcadıktan sonra, Minyonlar gece için bir mağazada sona erdi, burada Villain-Con reklamını yapan kötüler için gizli bir ticari yayın keşfettiler; Orlando'da kötüler ve süpervizörler için bir anlaşma. Üçlü, Nelson ailesi ile bir gezintiyi otostop ediyor ve onları kazara kötülükleriyle etkiliyor. Toplantıda, beklenmedik bir şekilde onları işe alan ve onları İngiltere'ye götüren ilk kadın denetçi Scarlet Overkill'i görüyorlar. Katılmalarını sağlamak için Minyonların geri kalanını ararlar.

Scarlet, İmparatorluk Devleti Taçını, İngiltere Kraliçesi'nden çalma planını açıklar ve eğer çalıp çalmadığı takdirde onları öldürüp öldürmezlerse, Minyonları ödüllendirmeye söz verir. Kocası Herb, onları soygunlara yardım etmek için icatlarla donatır, ancak Londra Kulesi'ne girdiğinde neredeyse yakalanırlar, bu da Bob'un yanlışlıkla Taştaki Kılıç'a çarpıp onu serbest bırakmasıyla sona eren bir kovalanmaya yol açar. Kraliçeyi tahttan çıkarmak ve Kral Bob olmak. Birisinin tahtını çalma rüyasını gerçekleştirmesini öfkelendirdi, Scarlet Minyonları karşı karşıya getirdi, bu yüzden Bob tahtını kendi lehine reddetti. İhanete uğradığı için ihanete uğradığı anlaşılınca Scarlet, bir zindandaki üç kişiyi koronasyondan önce Herb tarafından işkence edilmesini emreder, ancak Scarlet'den özür dileme niyetiyle kaçarlar.

Westminster Manastırı'na giderken, Stuart ve Bob, idam edilmelerini emreden Scarlet'teki bir avizeyi yanlışlıkla düşürerek tacizleri durdururlar. Düzine adam kötülüklerin fırtına sırasında üçünü kovalarken; Stuart ve Bob yakalanırken, Kevin bir pub'a girer. Scarlet'i televizyonda görüyor, Kevin'ın şafak vakti gelmemesi durumunda Stuart ve Bob'u öldüreceğini ümit ediyor. Kötü adamlar hala onu ararken, Kevin Scarlet'ın kalesine silah çalmak için girer. Ama kötü adamlar onu yakalamadan hemen önce, Kevin yanlışlıkla bir makine çalıyordu ve otuz öykü olana dek kaleyi yok ederek otları yıkıyordu. Londra'da dolaşıyor, arkadaşlarını kurtarıyor ve Scarlet'la mücadele ediyor, tıpkı diğer Minyonların Londra'da olduğu gibi. Scarlet onları yok etmeye çalışıyor, ama Kevin ateşe verdiği büyük bir füzeyi yutar. Scarlet ve Herb onun roket elbisesiyle kaçmayı denedi, ama Kevin onun üzerine tuttu. Füze patladı ve patlamasına neden oldu. Diğer Minyonlar, üzüntüdeki patlamaya bakıyorlar, ama Kevin hayatta kalmak için normal boyutuna geri döndü.

Kraliçe Elizabeth II tahtını alıp taçlandırır ve Bob'u oyuncak ayı için bir minik taçla, bir elektro gitarla Stuart'ı ve bir şövalyeyle Kevin'i ödüllendirir. Patlamadan sağ kurtulan Scarlet ve Herb, bir kez daha roket güdümlü bir motorsikletin tacıyla kaçan genç bir Gru tarafından yerinde dondurulmak için bir kez daha taçlarını çaldılar. Minyonlar hayranlık duyuyor ve peşinden koşuyorlar, aradıkları patron olduğuna karar verdiler.