Mucize (Wonder) izle

Mucize (Wonder) izle, Mucize (Wonder) Türkçe Altyazılı izle, Mucize (Wonder) Tek Parça izle, Mucize (Wonder) full izle, Mucize (Wonder) Online izle, Auggie normal şeyler yapan bir çocuktur fakat, doğduğunda yüzünün diğer çocuklardan farklı görünmesi hem kendisini üzüp, hemde diğer insanlara itici gelebilecek bir yüzle doğmuştur. Auggie’nin hiç bir hatası yoktur Allah onu öyle yaratmıştır. Bebek ilk doğduğunda hemşire ve doktorlar bebeği alarak hızlıca ordan çıkmışlardır. Auggie şuana kadar toplam 27 Ameliyata girmiş ve başarılı bir şekilde çıkmıştır. Doktorlar Nefes almasına, Görmesine ve Duymasına hiçbir araç kullanmadan yardım etmişlerdir. Auggie diğer çocuklar gibi normal bir çocuk olamayacağının farkındadır. Auggie 5 hafta sonra 5.sınıfa geçecektir şu ana kadar hiç okula gitmeyen Auggie çok heyecanlıdır. Auggie’nin ailesi onunla hep ilgilenmekte ve ona kendini değerli hissettirmektedirler. Auggie Bilim dersini çok sevmektedir. Auggie okuluna gitmiş ve sınıfında ilk dersini işlemiştir. Auggie sınıfta bir çocukla her zaman karşılaşmakta ve Bu Çocuk Auggie’yi hep ezmek istemektedir. Auggie ona yapılan çirkin şakalardan hoşlanmamakta ve bunu ailesine karşıda göstermektedir. Auggie’nin ilk günü kötü geçmiştir ve ailesi bu durumu hissetmiştir. Auggie yanında oturan arkadaşına Süpriz Test’de kopya vermiştir. Auggie bir arkadaş edinmiş ve onunla iyi zamanlar geçirmektedir. Olivia ve Auggie için hayat biraz kötü gitmektedir. Auggie iyi bir çocuktur fakat, diğer çocuklar onun hastalıklı olduğunu düşünerek Auggie’yi üzmektedirler. Auggie her zamankinden daha güçlü ve dayanıklı olarak Ablası Olivia’da çok güçlü ve dayanıklı olacaktır. Mucizelerin birden yaşanmadığını bize gösteren bu muhteşem film herkes tarafından izlenmeli ve benim gibi takdir edilmelidir. Filmin yönetmen koltuğunda Stephen Chbosky otururken, Filmin senaryosunu ise Stephen Chbosky, Steve Conrad, Jack Thorne ve R.J. Palacio yazmıştır. Mucize Wonder filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça halinde Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Mucize (Wonder) Tek Parça izle

1,534 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Mucize (Wonder) izle Türkçe Altyazılı
8.1 IMDB Puanı

Mucize (Wonder) izle Türkçe Altyazılı

  • Yapım Yılı 2017
Yönetmen Stephen Chbosky
Oyuncular Jacob Tremblay, Owen Wilson, Izabela Vidovic, Julia Roberts, Mark Dozlaw, Rukiya Bernard, Jennifer March, Mandy Patinkin, Noah Jupe, Bryce Gheisar, Elle McKinnon, Daveed Diggs, Ty Consiglio, Kyle Breitkopf, James A Hughes, J. Douglas Stewart, Millie Davis, Ali Liebert, Joseph Gordon, Cameron Roberts, Danielle Rose Russell, Erika McKitrick, Nadji Jeter, Benjamin Ratner, Jason McKinnon, Izzy Lieberman, Hannah Hoberman, Michael Alan Healy, Sonia Braga, Nicole Oliver, Emily Delahunty, Lucia Thain, Sasha Neuhaus, Rachel Hayward, Callahan Brebner, Caleb Gordon, Grayson Maxwell Gurnsey, Emily Giannozio, Haley Goldin, Maccie Margaret Chbosky, Victoria V. Cruz, Crystal Lowe, Steve Bacic, Jason Tremblay, William Dickinson, Emma Tremblay, Armen Bagdasarov, Lidya Jewett, Kaelyn Breitkopf, Gidget, Alyssa Andronyk, Ankit Balhara, Jacqueline Burrows, Ann Evans, Abigail Friend, Alexander Killam, Alora Killam, Lily Killam, Kasey Lee, Razvan Orban, Andre Robinson, Elayna Sing, Amber Snow, Brayden Snow, Dallas Snow, Justin Snow, Kayzhia Snow, Kari Staten
Mucize (Wonder) izle, Mucize (Wonder) Türkçe Altyazılı izle, Mucize (Wonder) Tek Parça izle, Mucize (Wonder) full izle, Mucize (Wonder) Online izle, Auggie normal şeyler yapan bir çocuktur fakat, doğduğunda yüzünün diğer çocuklardan farklı görünmesi hem kendisini üzüp, hemde diğer insanlara itici gelebilecek bir yüzle doğmuştur. Auggie'nin hiç bir hatası yoktur Allah onu öyle yaratmıştır. Bebek ilk doğduğunda hemşire ve doktorlar bebeği alarak hızlıca ordan çıkmışlardır. Auggie şuana kadar toplam 27 Ameliyata girmiş ve başarılı bir şekilde çıkmıştır. Doktorlar Nefes almasına, Görmesine ve Duymasına hiçbir araç kullanmadan yardım etmişlerdir. Auggie diğer çocuklar gibi normal bir çocuk olamayacağının farkındadır. Auggie 5 hafta sonra 5.sınıfa geçecektir şu ana kadar hiç okula gitmeyen Auggie çok heyecanlıdır. Auggie'nin ailesi onunla hep ilgilenmekte ve ona kendini değerli hissettirmektedirler. Auggie Bilim dersini çok sevmektedir. Auggie okuluna gitmiş ve sınıfında ilk dersini işlemiştir. Auggie sınıfta bir çocukla her zaman karşılaşmakta ve Bu Çocuk Auggie'yi hep ezmek istemektedir. Auggie ona yapılan çirkin şakalardan hoşlanmamakta ve bunu ailesine karşıda göstermektedir. Auggie'nin ilk günü kötü geçmiştir ve ailesi bu durumu hissetmiştir. Auggie yanında oturan arkadaşına Süpriz Test'de kopya vermiştir. Auggie bir arkadaş edinmiş ve onunla iyi zamanlar geçirmektedir. Olivia ve Auggie için hayat biraz kötü gitmektedir. Auggie iyi bir çocuktur fakat, diğer çocuklar onun hastalıklı olduğunu düşünerek Auggie'yi üzmektedirler. Auggie her zamankinden daha güçlü ve dayanıklı olarak Ablası Olivia'da çok güçlü ve dayanıklı olacaktır. Mucizelerin birden yaşanmadığını bize gösteren bu muhteşem film herkes tarafından izlenmeli ve benim gibi takdir edilmelidir. Filmin yönetmen koltuğunda Stephen Chbosky otururken, Filmin senaryosunu ise Stephen Chbosky, Steve Conrad, Jack Thorne ve R.J. Palacio yazmıştır. Mucize Wonder filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça halinde Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.