Öldüren Sis izle

Öldüren Sis izle, Öldüren Sis Altyazılı izle, Öldüren Sis Türkçe Dublaj izle, 2007 ABD Yapımı olan Öldüren Sis filminin toplam süresi 2 saat 6 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,2’dir. Filmin yönetmenliğini Frank Darabont yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Frank Darabont ve Stephen King yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Thomas Jane, Marcia Gay Harden, Laurie Holden

Öldüren Sis Filminin Konusu: Şiddetli bir fırtınanın ardından David Drayton, karısı Stephanie’yi evinde geçirirken sekiz yaşındaki oğlu Billy ve komşuları Brent Norton ile birlikte onarım malzemeleri almak için şehre iniyor. Bir bakkala geldiklerinde, onlar ve diğer patronlar olağandışı polis ve askeri faaliyetleri fark ederler. Üç asker dükkana girer ve bir mil onları yola çıkarmaları konusunda uyarır. Birkaç dakika sonra panikleyen ve yaralanan bir adam olan Dan Miller, “siste bir şey var” diye bağırarak mağazaya koşar. Kısa bir süre sonra, yoğun bir sis, deprem benzeri sarsıntıların eşlik ettiği ve kasabanın yangın sirenini kurtaran dükkânı sarar.

Çok dindar bir kadın olan Bayan Carmody, bunun Armageddon’un başlangıcı olduğuna inanır. Diğerlerinden gelen itirazlara karşı sarsılmış bir kadın, dükkânı çocuklarına gitmek için terk eder. Mağazanın jeneratörünü araştırırken, çantalı çocuk Norm gönüllülere dışarı çıkmaya gönüllü oluyor, ama görünmeyen bir canavara ait tentacles tarafından saldırıya uğruyor ve sisin içine sürükleniyor. İlk başta herkes masaldan şüphelenir, ancak mağaza müdürü Bud Brown ve yerel bir bisikletçinin, jeneratör odasında ciddi bir dokunuş gördüğü zaman ikna oldular. Mağaza cephesinin farkına varmak plakalı, mağazada sıkışan insanlar köpek maması ile pencereleri tıkar, camlardaki çatlakları bantlar ve ön kapıları buz makineleri ile kapatırlar.

David’i dinlemeyi reddeden Norton, yardım istemek için küçük bir grupla dışarıya çıkıyor. Bununla birlikte, Norton’s grubu saldırıya uğrar ve muhtemelen görünmeyen bir yaratık tarafından öldürülür ve hayatta kalanlar sadece bisikletçinin ayrılan alt yarısını geri çekebilir. O gece, akrep benzeri kuyruklarla devasa uçan böcekler zehirli iğnelerle uçtu ve kendilerini pencerelere bağladı. Birkaç dakika sonra, böcekler üzerinde avlanan pterodactyl benzeri hayvanlar gagalarını bardağa fırlatırlar, nihayetinde pencerelerden kopar ve yaratıkların süpermarkete girmesine izin verir. Başka bir adam Joe ağır bir şekilde yanmış ve daha sonra ölürken, içerdeki dehşetli insanlara ve iki insana saldırmaya başlarlar. Böceklerden biri Bayan Carmody’nin üzerine gelir ama ona dua etmez çünkü namazında hala kalır. Sonuç olarak, daha fazla ve daha çabuk vaaz eden kurtulanlar arasında takipçileri kazanmaya başlar.

Tıbbi malzeme almak ve hayatta kalanlara bakmak için, David, Dan, Özel Jessup, Joe’nun erkek kardeşi Bobby, yaşlı-henüz zor bir öğretmen, Irene, mekanik Jim, Ollie Weeks’in müdür yardımcısı ve patron Mike Hatlen, komşu eczaneye Onlara karşı bilinmeyen, aşındırıcı dokuma çeken ve eczane patronlarını katleden örümcek benzeri canlıların yuvalarına dönüşmüştür. Vücudun kütlesi arasında, ağından düşen ve sırtından patlayan örümceklerle hızla ölen MP. Grup saldırıya uğradı ve Mike ve Bobby örümcekler tarafından öldürüldü, grubu geri çekilmeye zorladı. Bunu takiben, Bayan Carmody ile birlikte insanların çoğu. O gece, iki asker, Donaldson ve Morales intihar ediyorlar. Jessup, yerel askeri üssün Arrowhead Projesi hakkındaki söylentilerle dolduğunu, hükümetin diğer boyutlara bakma girişimiyle dolduğunu ve deneyden sorumlu bilim adamlarının istemeden, şu anda istila eden yaratıkları içeren bir boyuta bir kapı açmış olabileceğini ortaya koyuyor. kasaba. Ardından, takipçilerinin onu suçlamalarını emreden Bayan Carmody liderliğindeki öfkeli bir mob ortaya çıkar. Sonuç olarak, bir insan kurbanı olarak dükkândan bıçaklandı ve fırlatıldı, hızla büyük bir peygamber devesi benzeri yaratığa av düşüyordu.

Ertesi sabah, David ve grubu gizlice kaçmak için malzemeleri topluyorlar, ancak şimdi tüm dükkânı onlara karşı çeviren Bayan Carmody tarafından durduruldu. Malzemeleri çaldıktan sonra, Billy ve Amanda’nın bir sonraki kurban olmasını istiyor, sadece Ollie’nin Amanda’nın silahıyla kaos patlaması olarak onu öldürmesi ve öldürmesi. Bayan Carmody’nin duyularına dönersek, travma yaratan takipçileri, onun yüzünden yaptıklarının farkına varırlar ve Ollie, onları vurmaya başlamak için tehdit ettiğinde, geride durup David’in grubunun gitmesine izin verir. Grup, David’in arabasına giderken, Ollie, peygamber devesi gibi bir yaratıkla yarı yarıya bölünür, Myron ve Ambrose dev örümcekler tarafından saldırıya uğruyor ve öldürüldü, ve Bud piyasaya geri döndü ve yeniden giriş izni aldı. Sadece David, Billy, Dan, Amanda ve Irene onu arabaya bırakıyorlar ve mağazada kalan kurtulanlar onları sürmeye devam ettikçe, nihai kaderlerini belirsiz bırakıyorlar.

Sisin içinden geçerken, David, evinin yıkıldığını ve Stephanie’nin ölü örümceklerin kurbanı gibi öldüğünü bulur. Yıkılmış, o güneye grubunu sürüyor, yıkılan araçları geçiyor ve devasa altı ayaklı, tentaze bir canavar görüyor. Daha sonra gaz saatlerinden bittiğinde, grup devam etmenin bir anlamı olmadığını söyler ve David dehşet verici ölümlere katlanmak yerine başkalarını (anlayamayacak kadar yaşlı olmayan oğlu hariç) onaylar. kendi başına kullanmak için hiçbir mermi kalmadı. Arabayı terk etti ve öldürmeyi bekledi, ancak aniden ABD Ordusu’nun geldiğini, kapıyı kapatmayı başardığını ve yaratıkları yok etmek ve düzeni düzeltmek üzere olduğunu anlatan bu sis susar. David ayrıca, kurtulanları kurtardığını, aralarında, olayın fenomeninin başlangıcında, tamamen zarar görmemiş ve iki çocuğunu kurtarmış olan kadını kurtardığını görüyor. David, grubunun kurtarılmasından sadece birkaç dakika uzakta olduğunu ve ölümlerinin vaktinde ve boşta olduğunu ve dizlerinin çığlıklarına düştüğünü fark eder.

Öldüren Sis Tek Parça izle

668 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Öldüren Sis Full 720p Tek Parça izle
7.2 IMDB Puanı

Öldüren Sis Full 720p Tek Parça izle

(The Mist)
Yönetmen
Senaryo Frank Darabont, Stephen King
Ödüller 6 ödül & 11 Adaylık.
Öldüren Sis izle, Öldüren Sis Altyazılı izle, Öldüren Sis Türkçe Dublaj izle, 2007 ABD Yapımı olan Öldüren Sis filminin toplam süresi 2 saat 6 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,2'dir. Filmin yönetmenliğini Frank Darabont yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Frank Darabont ve Stephen King yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Thomas Jane, Marcia Gay Harden, Laurie Holden

Öldüren Sis Filminin Konusu: Şiddetli bir fırtınanın ardından David Drayton, karısı Stephanie'yi evinde geçirirken sekiz yaşındaki oğlu Billy ve komşuları Brent Norton ile birlikte onarım malzemeleri almak için şehre iniyor. Bir bakkala geldiklerinde, onlar ve diğer patronlar olağandışı polis ve askeri faaliyetleri fark ederler. Üç asker dükkana girer ve bir mil onları yola çıkarmaları konusunda uyarır. Birkaç dakika sonra panikleyen ve yaralanan bir adam olan Dan Miller, "siste bir şey var" diye bağırarak mağazaya koşar. Kısa bir süre sonra, yoğun bir sis, deprem benzeri sarsıntıların eşlik ettiği ve kasabanın yangın sirenini kurtaran dükkânı sarar.

Çok dindar bir kadın olan Bayan Carmody, bunun Armageddon'un başlangıcı olduğuna inanır. Diğerlerinden gelen itirazlara karşı sarsılmış bir kadın, dükkânı çocuklarına gitmek için terk eder. Mağazanın jeneratörünü araştırırken, çantalı çocuk Norm gönüllülere dışarı çıkmaya gönüllü oluyor, ama görünmeyen bir canavara ait tentacles tarafından saldırıya uğruyor ve sisin içine sürükleniyor. İlk başta herkes masaldan şüphelenir, ancak mağaza müdürü Bud Brown ve yerel bir bisikletçinin, jeneratör odasında ciddi bir dokunuş gördüğü zaman ikna oldular. Mağaza cephesinin farkına varmak plakalı, mağazada sıkışan insanlar köpek maması ile pencereleri tıkar, camlardaki çatlakları bantlar ve ön kapıları buz makineleri ile kapatırlar.

David'i dinlemeyi reddeden Norton, yardım istemek için küçük bir grupla dışarıya çıkıyor. Bununla birlikte, Norton's grubu saldırıya uğrar ve muhtemelen görünmeyen bir yaratık tarafından öldürülür ve hayatta kalanlar sadece bisikletçinin ayrılan alt yarısını geri çekebilir. O gece, akrep benzeri kuyruklarla devasa uçan böcekler zehirli iğnelerle uçtu ve kendilerini pencerelere bağladı. Birkaç dakika sonra, böcekler üzerinde avlanan pterodactyl benzeri hayvanlar gagalarını bardağa fırlatırlar, nihayetinde pencerelerden kopar ve yaratıkların süpermarkete girmesine izin verir. Başka bir adam Joe ağır bir şekilde yanmış ve daha sonra ölürken, içerdeki dehşetli insanlara ve iki insana saldırmaya başlarlar. Böceklerden biri Bayan Carmody'nin üzerine gelir ama ona dua etmez çünkü namazında hala kalır. Sonuç olarak, daha fazla ve daha çabuk vaaz eden kurtulanlar arasında takipçileri kazanmaya başlar.

Tıbbi malzeme almak ve hayatta kalanlara bakmak için, David, Dan, Özel Jessup, Joe'nun erkek kardeşi Bobby, yaşlı-henüz zor bir öğretmen, Irene, mekanik Jim, Ollie Weeks'in müdür yardımcısı ve patron Mike Hatlen, komşu eczaneye Onlara karşı bilinmeyen, aşındırıcı dokuma çeken ve eczane patronlarını katleden örümcek benzeri canlıların yuvalarına dönüşmüştür. Vücudun kütlesi arasında, ağından düşen ve sırtından patlayan örümceklerle hızla ölen MP. Grup saldırıya uğradı ve Mike ve Bobby örümcekler tarafından öldürüldü, grubu geri çekilmeye zorladı. Bunu takiben, Bayan Carmody ile birlikte insanların çoğu. O gece, iki asker, Donaldson ve Morales intihar ediyorlar. Jessup, yerel askeri üssün Arrowhead Projesi hakkındaki söylentilerle dolduğunu, hükümetin diğer boyutlara bakma girişimiyle dolduğunu ve deneyden sorumlu bilim adamlarının istemeden, şu anda istila eden yaratıkları içeren bir boyuta bir kapı açmış olabileceğini ortaya koyuyor. kasaba. Ardından, takipçilerinin onu suçlamalarını emreden Bayan Carmody liderliğindeki öfkeli bir mob ortaya çıkar. Sonuç olarak, bir insan kurbanı olarak dükkândan bıçaklandı ve fırlatıldı, hızla büyük bir peygamber devesi benzeri yaratığa av düşüyordu.

Ertesi sabah, David ve grubu gizlice kaçmak için malzemeleri topluyorlar, ancak şimdi tüm dükkânı onlara karşı çeviren Bayan Carmody tarafından durduruldu. Malzemeleri çaldıktan sonra, Billy ve Amanda'nın bir sonraki kurban olmasını istiyor, sadece Ollie'nin Amanda'nın silahıyla kaos patlaması olarak onu öldürmesi ve öldürmesi. Bayan Carmody'nin duyularına dönersek, travma yaratan takipçileri, onun yüzünden yaptıklarının farkına varırlar ve Ollie, onları vurmaya başlamak için tehdit ettiğinde, geride durup David'in grubunun gitmesine izin verir. Grup, David'in arabasına giderken, Ollie, peygamber devesi gibi bir yaratıkla yarı yarıya bölünür, Myron ve Ambrose dev örümcekler tarafından saldırıya uğruyor ve öldürüldü, ve Bud piyasaya geri döndü ve yeniden giriş izni aldı. Sadece David, Billy, Dan, Amanda ve Irene onu arabaya bırakıyorlar ve mağazada kalan kurtulanlar onları sürmeye devam ettikçe, nihai kaderlerini belirsiz bırakıyorlar.

Sisin içinden geçerken, David, evinin yıkıldığını ve Stephanie'nin ölü örümceklerin kurbanı gibi öldüğünü bulur. Yıkılmış, o güneye grubunu sürüyor, yıkılan araçları geçiyor ve devasa altı ayaklı, tentaze bir canavar görüyor. Daha sonra gaz saatlerinden bittiğinde, grup devam etmenin bir anlamı olmadığını söyler ve David dehşet verici ölümlere katlanmak yerine başkalarını (anlayamayacak kadar yaşlı olmayan oğlu hariç) onaylar. kendi başına kullanmak için hiçbir mermi kalmadı. Arabayı terk etti ve öldürmeyi bekledi, ancak aniden ABD Ordusu'nun geldiğini, kapıyı kapatmayı başardığını ve yaratıkları yok etmek ve düzeni düzeltmek üzere olduğunu anlatan bu sis susar. David ayrıca, kurtulanları kurtardığını, aralarında, olayın fenomeninin başlangıcında, tamamen zarar görmemiş ve iki çocuğunu kurtarmış olan kadını kurtardığını görüyor. David, grubunun kurtarılmasından sadece birkaç dakika uzakta olduğunu ve ölümlerinin vaktinde ve boşta olduğunu ve dizlerinin çığlıklarına düştüğünü fark eder.