Ölü Adası izle

Ölü Adası izle, Ölü Adası 720p izle, Ölü Adası Tek Parça izle, Ölü Adası full izle, Ölü Adası Online izle, Bir adada deney yapmak için bir tesis vardır ve burada insanlar üzerinde ilaç denemeleri gerçekleştirilmektedir. Deneylere katılan insanlar delirmeye başlamış ve kısa sürede ölmüş ama canlı gibi hareket etmeye devam etmişlerdir. Tesisi Askeriye basarak tüm ölüleri öldürmeye başlamışlardır. Tesisten kaçan Ölüler orman içerisine yayılmış ve Ölüleri öldürmek için bir Grup egitilmiş asker Orman’a gönderilmiştir. Ormanda ısırılan insanlar yavaş yavaş diğer Zombilere dönüşmektedir. Tutulan tesisten bir şekilde kurtulan zombiler askerlerin üzerine saldırmışlardır. Adaya bir askeri helikopter gelecek ve nükleer füze atılarak adada sorunsuz bir temizlik yapılacaktır. 2016 ABD Yapımı olan Ölü Adası filminin yönetmenliğini Nick Lyon yaparken, filmin senaryosunu ise Jacob Cooney ve Brandon Trenz yazmıştır.

Ölü Adası Tek Parça izle

952 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Ölü Adası Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Ölü Adası Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Nick Lyon
Oyuncular Joey Lawrence, Maryse Mizanin, Todd Cattell, D.C. Douglas, Connor Bellina, Paige Lauren Billiot, Kyle Butenhoff, Josh Crotty, Rydell Danzie, Jennifer Elizabeth, Akanimo Eyo, Eric St. John, Dutch-Barre Johnson, Mary Karcz, Douglas S. Matthews, Eric Sweeney, Sydney Viengluang, Deon Lucas
Ölü Adası izle, Ölü Adası 720p izle, Ölü Adası Tek Parça izle, Ölü Adası full izle, Ölü Adası Online izle, Bir adada deney yapmak için bir tesis vardır ve burada insanlar üzerinde ilaç denemeleri gerçekleştirilmektedir. Deneylere katılan insanlar delirmeye başlamış ve kısa sürede ölmüş ama canlı gibi hareket etmeye devam etmişlerdir. Tesisi Askeriye basarak tüm ölüleri öldürmeye başlamışlardır. Tesisten kaçan Ölüler orman içerisine yayılmış ve Ölüleri öldürmek için bir Grup egitilmiş asker Orman'a gönderilmiştir. Ormanda ısırılan insanlar yavaş yavaş diğer Zombilere dönüşmektedir. Tutulan tesisten bir şekilde kurtulan zombiler askerlerin üzerine saldırmışlardır. Adaya bir askeri helikopter gelecek ve nükleer füze atılarak adada sorunsuz bir temizlik yapılacaktır. 2016 ABD Yapımı olan Ölü Adası filminin yönetmenliğini Nick Lyon yaparken, filmin senaryosunu ise Jacob Cooney ve Brandon Trenz yazmıştır.