Ölüm Yarışı 3 izle

Ölüm Yarışı 3 izle, Ölüm Yarışı 3 Türkçe Dublaj izle, Ölüm Yarışı 3 Tek Parça izle, Ölüm Yarışı 3 full izle, Ölüm Yarışı 3 Online izle, Ölüm Yarışı 3 Filminin konusu : Carl Lucas’ın Ölüm Yarışı 2 filminde vucudu tanınmaz bir hale gelmişti ve yüzüne maske takmıştı. Ekibi onun hala Carl Lucas olduğunu bilmiyordu ve ekibi öğrendiğinde Carl Lucas’a çok kızdılar. Dört yarış kazanan Carl Lucas Frankeştayn maskesi altında Ölüm Yarışı’nın yıldızı olmuştur. 5.Yarışını kazanmasına 1 yarış kalmış ve Weyland’ın şirketini Niles York satın almıştır ve Niles York Frankeştayn’ın 1 maç kazanmaması için onu öldürmekle tehdit etmiştir. Weyland Carl Lucas ile bir anlaşma yaparak onun hapishane’den kurtulmasını ve Niles York’u öldürmesini sağlamıştır. Hapisten çıkan Carl Lucas arabada ona yardım eden kızla buluşmuş ve hayata yeniden başlamıştır. “Herşey Frankeştaynla başlar ve Herşey Frankeştaynla biter sadece Frankeştaynla.”. 2013 ABD Yapımı olan Ölüm Yarışı 3 filminin yönetmen koltuğunda Roel Reiné otururken, filmin başrolünde ise Luke Goss yer almaktadır. Filmin IMDB’den 5.5 alırken, Tony Giglio ve Paul W.S. Anderson filmin senaryosunu yazmışlardır.

Ölüm Yarışı 3 Full HD Tek Parça izle

528 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Ölüm Yarışı 3 Türkçe Dublaj izle
5.5 IMDB Puanı

Ölüm Yarışı 3 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2013 - ABD
Yönetmen Roel Reiné
Oyuncular Luke Goss, Ving Rhames, Danny Trejo, Dougray Scott, Frederick Koehler, Tanit Phoenix Copley, Robin Shou, Hlubi Mboya, Roxane Hayward, Bart Fouche, Jeremy Crutchley, Eugene Khumbanyiwa, Michael Dube, Michelle van Schaik, Mark Elderkin, Charlbi Dean Kriek, Tanya van Graan, Ebby Weyime, Yrsa Daley-Ward, Jesselyn Abrahamse, Roxane Van Rooyen, Shaamilla Noordien, Gina Athans, Simone Van Rooyen, Kim Syster, Bernard Fisher, Langley Kirkwood, Sylvia Mngxekeza, Peter Butler, Natalie Becker, Kim Engelbrecht, Sean Cameron Michael, Quentin Chong, Irina Miccoli, Chase Armitage, Lauren Cohan, Dick Ervasti, Olivia Jackson, Anton David Jeftha, Louis Joubert, Brandon Livanos, Dumani Mtya, Michael Solomon, Rowan Thane
Ölüm Yarışı 3 izle, Ölüm Yarışı 3 Türkçe Dublaj izle, Ölüm Yarışı 3 Tek Parça izle, Ölüm Yarışı 3 full izle, Ölüm Yarışı 3 Online izle, Ölüm Yarışı 3 Filminin konusu : Carl Lucas'ın Ölüm Yarışı 2 filminde vucudu tanınmaz bir hale gelmişti ve yüzüne maske takmıştı. Ekibi onun hala Carl Lucas olduğunu bilmiyordu ve ekibi öğrendiğinde Carl Lucas'a çok kızdılar. Dört yarış kazanan Carl Lucas Frankeştayn maskesi altında Ölüm Yarışı'nın yıldızı olmuştur. 5.Yarışını kazanmasına 1 yarış kalmış ve Weyland'ın şirketini Niles York satın almıştır ve Niles York Frankeştayn'ın 1 maç kazanmaması için onu öldürmekle tehdit etmiştir. Weyland Carl Lucas ile bir anlaşma yaparak onun hapishane'den kurtulmasını ve Niles York'u öldürmesini sağlamıştır. Hapisten çıkan Carl Lucas arabada ona yardım eden kızla buluşmuş ve hayata yeniden başlamıştır. "Herşey Frankeştaynla başlar ve Herşey Frankeştaynla biter sadece Frankeştaynla.". 2013 ABD Yapımı olan Ölüm Yarışı 3 filminin yönetmen koltuğunda Roel Reiné otururken, filmin başrolünde ise Luke Goss yer almaktadır. Filmin IMDB'den 5.5 alırken, Tony Giglio ve Paul W.S. Anderson filmin senaryosunu yazmışlardır.