Örümcek Ağındaki Kız izle

Örümcek Ağındaki Kız izle, Örümcek Ağındaki Kız Altyazılı izle, Örümcek Ağındaki Kız Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere, Almanya, Kanada, ABD ve İsveç ortak yapımı olan Örümcek Ağındaki Kız filminin toplam süresi 1 saat 57 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Suç ve Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yönetmenliğini Fede Alvarez yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise David Lagercrantz ve Stieg Larsson yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Claire Foy, Beau Gadsdon, Sverrir Gudnason

Örümcek Ağındaki Kız Filminin Konusu: Bilgisayar uzmanı Frans Balder, Silikon Vadisi’nde prestijli bir işten vazgeçip, otuzlu oğlu August’ın gözaltına alınması için İsveç’e geri döndü. Balder, çeşitli kanun uygulayıcı kurumlar tarafından kendilerine “Örümcek Toplumu” adını veren bir suç örgütünün tehlikede olduğu konusunda bilgilendirilir, ancak ihmal edilen oğluna odaklanmayı tercih ederek uyarılarını göz ardı eder. Ağustos, savant sendromu sergiler; Etkileyici bir dürüstlük çizer ve sayılarla tesis gösterir. Bu arada, Millennium dergisinin The Section’taki kazılarından bir yıl sonra, yayın durdu ve dış yatırımcılara yaratıcı kontrolünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Balder’ın eski ortağı Linus Brandell, Mikael Blomkvist’e Balder ve çalkantılı tarihini anlatıyor ve bazı faaliyetlerinin Lisbeth Salander tarafından desteklendiğini belirtti.

Bir çocukluk hafızası tarafından teşvik edilen Salander, geçmişinden birisini izleyerek onu Örümcek Toplumuna götürmeye çalışır. Bir grup korsanın, ajansın üst düzey siber güvenlik ajanı Ed “The Ned” Needham’ın öfkesine, NSA sunucularına erişmesine yardımcı oluyor. NSA ajanı Alona Casales ve FRA ajanı Gabriella Grane, “Thanos” adında bir kişi tarafından yönetilen seçkin bir Rus suçluları grubu olan Salander ve Örümcek Cemiyeti’ni takip etme görevini üstleniyorlar. Grane, Balder’in güvenliğiyle ilgili kaygılarını dile getirdi ve Balder koruma için Milton Security’yi işe aldı. Ayrıca endişelerini saygın bir gazeteciye itiraf etmeyi umut ederek Blomkvist’e ulaşıyor. Blomkvist onunla buluşmayı kabul eder, ancak geldiğinde, “Jan Holtser” olarak tanımlanmış bir suikastçı, Balder’ı öldürür. Blomkvist, yeteneklerini araştırmaya yöneltmeyi ümit ederek Salander’a ulaşır.

Ağustos’un annesi, bozukluğu ile baş edemiyor ve onu bir bakım tesisine bırakıyor. Ancak, Blomkvist, Ağustos’un babasının katilinin bir resmini çizdiğini fark ediyor. Holtser’ın üstü, Kira adı verilen bir kadın çocuğu yok etmesini emretti, ancak Salander Ağustos’ı kurtardı ve Blomkvist ve Millennium editörü Erika Berger’a ulaştı. Berger’in bir arkadaşı olan Grane, sahil tatil tesisini güvenli bir ev olarak sunuyor. Blomkvist, Balder’ın eski ortaklarından, birisinin hırsızlık yaptığını doğrulamak için Salander’ı kiraladığını ve hırsızlık için çalıştığı şirketin Solifon içindeki yöneticileri etkilediğini öğrenir. Böylelikle Balder, daha fazla kanıt elde etmeye çalışmak için Solifon’a gitti ve onların casusluk çabalarında hem NSA hem de Örümcek Derneği ile işbirliği yaptığını keşfettiler. Ölümü ile sonuçlanan bu soruşturmaydı.

NSA, ajansın katılımını örtbas etmek için istekli olduğundan, Needham, soruşturmayı Salander’in hackine çıkardı. “Wasp” olarak bilinen bir bireyi öğrenir ve Avengers’ın kurucu üyesi olan Marvel Comics karakterleri Janet Van Dyne ve uzun ömürlü düşmanlarına ittifaklar getirir. Bu arada, kendini Rebecka Mattson diyen bir kadın Blomkvist’i baştan çıkarmaya çalışır. Salander’in eski koruyucusu Holger Palmgren, kadının babası Zalachenko’nun suç şebekesinin bir kısmını devralarak Lisbeth’e karşı grev yapmak için kullanan Lisbeth’in uzun zamandır kayıp ikiz kız kardeşi Camilla olduğunu kabul ediyor. Needham, İsveç’e geliyor ve NSA veritabanını güvence altına almasına yardımcı olabilmesi için Salander ile görüşmek üzere Blomkvist ile temas kuruyor. Ancak, onlar Salander tarafından kesildi: o ve Ağustos, Camilla AKA Kira AKA Thanos emirleri altında Örümcek Derneği tarafından güvenli evde saldırı altında. Lisbeth onları koruyor, Holtser ve diğer birkaç şüpheliyi yaralıyor.

Camilla kaçarsa da, Lisbeth ve August da iyi yapar; ek olarak, Ağustos zaten Holtser’ı gösteren resmi çizdi ve Salander’ın NSA’nın sırlarının sonunu çözmesine yardım etti. Grane, BM insan hakları için çalışan bir pozisyon alır. Millennium, kredibilitelerini geri yükleyen bir olayın açıklamasını yayınlıyor; Ek olarak, Cebelitarıktan (Salander’in Wasp Enterprises sitesi) yeni bir yatırım, Millennium’un kendi yatırımcılarını satın almasına izin veriyor. Needham, mühimmat dergisi ile birlikte NSA’daki çarpık subayları yıkıyor. Salander, arkadaşlığını yenilemek için Blomkvist’i ziyaret etti.

Örümcek Ağındaki Kız Tek Parça izle

634 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Örümcek Ağındaki Kız Full 720p Tek Parça izle
5.8 IMDB Puanı

Örümcek Ağındaki Kız Full 720p Tek Parça izle

(The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo Story)
Yönetmen
Senaryo Jay Basu, Fede Alvarez, Steven Knight, David Lagercrantz, Stieg Larsson
Örümcek Ağındaki Kız izle, Örümcek Ağındaki Kız Altyazılı izle, Örümcek Ağındaki Kız Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere, Almanya, Kanada, ABD ve İsveç ortak yapımı olan Örümcek Ağındaki Kız filminin toplam süresi 1 saat 57 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Suç ve Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yönetmenliğini Fede Alvarez yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise David Lagercrantz ve Stieg Larsson yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Claire Foy, Beau Gadsdon, Sverrir Gudnason

Örümcek Ağındaki Kız Filminin Konusu: Bilgisayar uzmanı Frans Balder, Silikon Vadisi'nde prestijli bir işten vazgeçip, otuzlu oğlu August'ın gözaltına alınması için İsveç'e geri döndü. Balder, çeşitli kanun uygulayıcı kurumlar tarafından kendilerine “Örümcek Toplumu” adını veren bir suç örgütünün tehlikede olduğu konusunda bilgilendirilir, ancak ihmal edilen oğluna odaklanmayı tercih ederek uyarılarını göz ardı eder. Ağustos, savant sendromu sergiler; Etkileyici bir dürüstlük çizer ve sayılarla tesis gösterir. Bu arada, Millennium dergisinin The Section'taki kazılarından bir yıl sonra, yayın durdu ve dış yatırımcılara yaratıcı kontrolünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Balder'ın eski ortağı Linus Brandell, Mikael Blomkvist'e Balder ve çalkantılı tarihini anlatıyor ve bazı faaliyetlerinin Lisbeth Salander tarafından desteklendiğini belirtti.

Bir çocukluk hafızası tarafından teşvik edilen Salander, geçmişinden birisini izleyerek onu Örümcek Toplumuna götürmeye çalışır. Bir grup korsanın, ajansın üst düzey siber güvenlik ajanı Ed "The Ned" Needham'ın öfkesine, NSA sunucularına erişmesine yardımcı oluyor. NSA ajanı Alona Casales ve FRA ajanı Gabriella Grane, “Thanos” adında bir kişi tarafından yönetilen seçkin bir Rus suçluları grubu olan Salander ve Örümcek Cemiyeti'ni takip etme görevini üstleniyorlar. Grane, Balder’in güvenliğiyle ilgili kaygılarını dile getirdi ve Balder koruma için Milton Security’yi işe aldı. Ayrıca endişelerini saygın bir gazeteciye itiraf etmeyi umut ederek Blomkvist'e ulaşıyor. Blomkvist onunla buluşmayı kabul eder, ancak geldiğinde, “Jan Holtser” olarak tanımlanmış bir suikastçı, Balder'ı öldürür. Blomkvist, yeteneklerini araştırmaya yöneltmeyi ümit ederek Salander'a ulaşır.

Ağustos'un annesi, bozukluğu ile baş edemiyor ve onu bir bakım tesisine bırakıyor. Ancak, Blomkvist, Ağustos'un babasının katilinin bir resmini çizdiğini fark ediyor. Holtser'ın üstü, Kira adı verilen bir kadın çocuğu yok etmesini emretti, ancak Salander Ağustos'ı kurtardı ve Blomkvist ve Millennium editörü Erika Berger'a ulaştı. Berger'in bir arkadaşı olan Grane, sahil tatil tesisini güvenli bir ev olarak sunuyor. Blomkvist, Balder'ın eski ortaklarından, birisinin hırsızlık yaptığını doğrulamak için Salander'ı kiraladığını ve hırsızlık için çalıştığı şirketin Solifon içindeki yöneticileri etkilediğini öğrenir. Böylelikle Balder, daha fazla kanıt elde etmeye çalışmak için Solifon'a gitti ve onların casusluk çabalarında hem NSA hem de Örümcek Derneği ile işbirliği yaptığını keşfettiler. Ölümü ile sonuçlanan bu soruşturmaydı.

NSA, ajansın katılımını örtbas etmek için istekli olduğundan, Needham, soruşturmayı Salander'in hackine çıkardı. “Wasp” olarak bilinen bir bireyi öğrenir ve Avengers'ın kurucu üyesi olan Marvel Comics karakterleri Janet Van Dyne ve uzun ömürlü düşmanlarına ittifaklar getirir. Bu arada, kendini Rebecka Mattson diyen bir kadın Blomkvist'i baştan çıkarmaya çalışır. Salander'in eski koruyucusu Holger Palmgren, kadının babası Zalachenko'nun suç şebekesinin bir kısmını devralarak Lisbeth'e karşı grev yapmak için kullanan Lisbeth'in uzun zamandır kayıp ikiz kız kardeşi Camilla olduğunu kabul ediyor. Needham, İsveç'e geliyor ve NSA veritabanını güvence altına almasına yardımcı olabilmesi için Salander ile görüşmek üzere Blomkvist ile temas kuruyor. Ancak, onlar Salander tarafından kesildi: o ve Ağustos, Camilla AKA Kira AKA Thanos emirleri altında Örümcek Derneği tarafından güvenli evde saldırı altında. Lisbeth onları koruyor, Holtser ve diğer birkaç şüpheliyi yaralıyor.

Camilla kaçarsa da, Lisbeth ve August da iyi yapar; ek olarak, Ağustos zaten Holtser'ı gösteren resmi çizdi ve Salander'ın NSA'nın sırlarının sonunu çözmesine yardım etti. Grane, BM insan hakları için çalışan bir pozisyon alır. Millennium, kredibilitelerini geri yükleyen bir olayın açıklamasını yayınlıyor; Ek olarak, Cebelitarıktan (Salander'in Wasp Enterprises sitesi) yeni bir yatırım, Millennium'un kendi yatırımcılarını satın almasına izin veriyor. Needham, mühimmat dergisi ile birlikte NSA'daki çarpık subayları yıkıyor. Salander, arkadaşlığını yenilemek için Blomkvist'i ziyaret etti.