Kamu Evlilik


Öteki Taraf İzle

Öteki Taraf İzle,Öteki Taraf sinema çekimi izle, Öteki Taraf filmi izle, Öteki Taraf full izle, Öteki Taraf fragman, Öteki Taraf hd izle, Başarılı bir adam rolü ile karşımıza Özcan Deniz çıkıyor. Özcan Deniz hem rolü oynayıp hemde Filmin yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Başarılı bir iş adamı’nın yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde İş adamının Eski sevgilisi Sara İş adamına reddemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden iş adamının hayatına dahil olmuştur. Sevgilisi Ece’yide alarak yeni iş için gittiği yeni şehirde Ece’nin kayboluşu ile yıkılır. Ece kayboluşunun arkasında bir video bırakmıştır ancak, kimse Ece’den haber alamamaktadır. İş adamı Ece’nin kayboluşuyla yıkılmıştır. İş adamı Ece’nin yokluğuna kısa bir süre için Eski sevgilisi Sara ile doldurmaktadır. Ancak yaşadıkları evde hep Ece ile ilgili olaylar olmaktadır. Sara da evin her yerinden Ece’nin seslerini işitmektedir. İkili yavaş yavaş paranoya ve Korku dolu bu yola girmişlerdir. Filmin başrolünü Özcan Deniz, Meryem Üzerli ve Aslı Enver paylaşmaktadırlar. Filmin diğer oyuncuları ise Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu ,Burçin Birben, Sena Çakır’dır. Hız kesmeyen korku, gerilim sahneleriyle akıllardan çıkmayacak bir gerilim filmi vaad ediyor. FilmCee.Com olarak iyi seyirler dileriz.

Öteki Taraf Full HD Tek Parça izle

18,164 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Öteki Taraf 2017 Full HD izle

Öteki Taraf 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Özcan Deniz
Oyuncular Özcan Deniz, Meryem Üzerli, Aslı Enver, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu ,Burçin Birben, Sena Çakır
Öteki Taraf İzle,Öteki Taraf sinema çekimi izle, Öteki Taraf filmi izle, Öteki Taraf full izle, Öteki Taraf fragman, Öteki Taraf hd izle, Başarılı bir adam rolü ile karşımıza Özcan Deniz çıkıyor. Özcan Deniz hem rolü oynayıp hemde Filmin yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Başarılı bir iş adamı'nın yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde İş adamının Eski sevgilisi Sara İş adamına reddemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden iş adamının hayatına dahil olmuştur. Sevgilisi Ece'yide alarak yeni iş için gittiği yeni şehirde Ece'nin kayboluşu ile yıkılır. Ece kayboluşunun arkasında bir video bırakmıştır ancak, kimse Ece'den haber alamamaktadır. İş adamı Ece'nin kayboluşuyla yıkılmıştır. İş adamı Ece'nin yokluğuna kısa bir süre için Eski sevgilisi Sara ile doldurmaktadır. Ancak yaşadıkları evde hep Ece ile ilgili olaylar olmaktadır. Sara da evin her yerinden Ece'nin seslerini işitmektedir. İkili yavaş yavaş paranoya ve Korku dolu bu yola girmişlerdir. Filmin başrolünü Özcan Deniz, Meryem Üzerli ve Aslı Enver paylaşmaktadırlar. Filmin diğer oyuncuları ise Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu ,Burçin Birben, Sena Çakır'dır. Hız kesmeyen korku, gerilim sahneleriyle akıllardan çıkmayacak bir gerilim filmi vaad ediyor. FilmCee.Com olarak iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

24 yorum