Ruhlar Bölgesi 1 izle

Ruhlar Bölgesi 1 izle, Ruhlar Bölgesi 1 Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 1 Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 1 full izle, Ruhlar Bölgesi 1 Online izle, 1 Milyon dolarla çekilen filmin sadece ABD’de 60 milyon dolar hasılatı olmuştur. Lambert ailesi yeni bir eve taşınmış ve yeni evlerinde eski evlerinde olan bazı şeyler yok gibidir ve eski evlerini özlemektedirler. Yeni evlerinde bebek hep ağlamaktadır. Tavan arasından garip sesler duyan evin annesi tavan arasında çıkıp bir bakar. Evin tavan arasında garip olaylar yaşanmakta ve oda bunu hissetmektedir. Genelde tavan arasında oyun oynamayı seven küçük erkek çocuğu garip olayları fark etmemektedir. Tavan arasında oyun oynayan küçük erkek çocuğu merdiven basamağının kırılması ile düşmüştür. Küçük erkek çocuğunun ruhu pek fazla dayanıklı olmadığı için kötü ruh onun içine girmiştir. Kötü ruh çocuğa girmiş ve bunun belirtisi olarak çocuk sabah uyanamamış ve hastanede saatlerce kalmıştır. Evde garip sesler, garip olaylar yaşanmaktadır ve anne bunun farkındadır. Küçük çocuğun hastaneden eve yatılı olarak yatmasıyla evdeki garip olayların sayısı artmaya başlamıştır. Lambert ailesi garip olaylar yaşanan evden ayrılmış ve farklı bir eve geçmişlerdir. Evi değiştiren Lambert ailesi yinede bu kötü ruhtan kurtulamayacaktır. Astral Seyahat yapan Dalton çok uzaklara gitmiş ve kaybolmuştur ve bedenine geri dönememektedir. Fiziksel bedeni boş olan Dalton’un içine iyi niyetli ruhlar girmek istese de çok kötü ruhlarda girmek istemektedir. 2010 ABD Yapımı olan Ruhlar Bölgesi 1 filmini sitemizden türkçe dublaj tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Ruhlar Bölgesi 1 Tek Parça izle

706 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Ruhlar Bölgesi 1 Türkçe Dublaj izle
6.8 IMDB Puanı

Ruhlar Bölgesi 1 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2010 - ABD
Yönetmen James Wan
Oyuncular Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins, Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Sampson, Barbara Hershey, Andrew Astor, Corbett Tuck, Heather Tocquigny, Ruben Pla, John Henry Binder, Joseph Bishara, Philip Friedman, J. LaRose, Kelly Hitman, Brynn Bowie, Madison Bowie, Josh Feldman, Caslin Rose, Omar Apanco Salgado, Jeannette Sousa, Ben Woolf
Ruhlar Bölgesi 1 izle, Ruhlar Bölgesi 1 Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 1 Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 1 full izle, Ruhlar Bölgesi 1 Online izle, 1 Milyon dolarla çekilen filmin sadece ABD'de 60 milyon dolar hasılatı olmuştur. Lambert ailesi yeni bir eve taşınmış ve yeni evlerinde eski evlerinde olan bazı şeyler yok gibidir ve eski evlerini özlemektedirler. Yeni evlerinde bebek hep ağlamaktadır. Tavan arasından garip sesler duyan evin annesi tavan arasında çıkıp bir bakar. Evin tavan arasında garip olaylar yaşanmakta ve oda bunu hissetmektedir. Genelde tavan arasında oyun oynamayı seven küçük erkek çocuğu garip olayları fark etmemektedir. Tavan arasında oyun oynayan küçük erkek çocuğu merdiven basamağının kırılması ile düşmüştür. Küçük erkek çocuğunun ruhu pek fazla dayanıklı olmadığı için kötü ruh onun içine girmiştir. Kötü ruh çocuğa girmiş ve bunun belirtisi olarak çocuk sabah uyanamamış ve hastanede saatlerce kalmıştır. Evde garip sesler, garip olaylar yaşanmaktadır ve anne bunun farkındadır. Küçük çocuğun hastaneden eve yatılı olarak yatmasıyla evdeki garip olayların sayısı artmaya başlamıştır. Lambert ailesi garip olaylar yaşanan evden ayrılmış ve farklı bir eve geçmişlerdir. Evi değiştiren Lambert ailesi yinede bu kötü ruhtan kurtulamayacaktır. Astral Seyahat yapan Dalton çok uzaklara gitmiş ve kaybolmuştur ve bedenine geri dönememektedir. Fiziksel bedeni boş olan Dalton'un içine iyi niyetli ruhlar girmek istese de çok kötü ruhlarda girmek istemektedir. 2010 ABD Yapımı olan Ruhlar Bölgesi 1 filmini sitemizden türkçe dublaj tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.