Ruhlar Bölgesi 2 izle

Ruhlar Bölgesi 2 izle, Ruhlar Bölgesi 2 Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 2 Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 2 full izle, Ruhlar Bölgesi 2 Online izle, 2010 yılında Ruhlar Bölgesi 1 ile büyük bir hasılat yakalayan Ruhlar Bölgesi filmi 2.filmini ise 2013 yılında yayımlamıştır. 1986 yılında Lumbert’lerin evinde Küçük Josh’da farklı garip olaylar fark edildi. Josh’un sorunlarını çözmek için bir bayan ve bir erkek eve gelirler ve Josh’un neden böyle davrandığını yavaş yavaş araştırmaya başlarlar. Josh uyurken astral seyahat yapmakta ve odasının gardrobunda kötü bir ruh barındırmaktadır. Aslında Josh gelecek zamanda Dalton’un babasıdır yani aileden geliyordur astral seyahat. Ruhlar Bölgesi 1 Filminin devamı şeklinde devam eden film harika bir korku filmidir. Lumbert’ların evinde yine doğaüstü olaylar gerçekleşmektedir. Taşındıkları evde Dalton’un babasında da bu kötü ruhun etkin rol oynadığı bir kasette görünmektedir. Dalton sonunda uyanmıştır fakat, Dalton babasının tek başına biriyle konuştuğunu görmüştür. Lumbert’ların küçük bebeği kötü ruh tarafından kaçırılmıştır. 2013 ABD Yapımı olan Ruhlar Bölgesi 2 Filminin yönetmenliğini James Wan yaparken, filmin senaryosunu ise Leigh Whannell ve James Wan yazmıştır. Ruhlar Bölgesi 2 filmini sitemizden Türkçe Dublaj Tek Parça halinde izleyebilirsiniz.

Ruhlar Bölgesi 2 Tek Parça izle

474 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Ruhlar Bölgesi 2 Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Ruhlar Bölgesi 2 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2013 - ABD
Yönetmen James Wan
Oyuncular Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins, Lin Shaye, Barbara Hershey, Steve Coulter, Leigh Whannell, Angus Sampson, Andrew Astor, Hank Harris, Jocelin Donahue, Lindsay Seim, Danielle Bisutti, Tyler Griffin, Garrett Ryan, Tom Fitzpatrick, Michael Beach, J. LaRose, Brooke Peoples, Edwina Findley Dickerson, Stephanie Pearson, Jorge-Luis Pallo, Priscilla Garita, Jenna Ortega, Dannay Rodriguez, Sienna Farall, Jack Walsh, Brynn Bowie, Madison Bowie, Kimberly Ables Jindra, Tim Padilla, Dylan Quigg
Ruhlar Bölgesi 2 izle, Ruhlar Bölgesi 2 Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 2 Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 2 full izle, Ruhlar Bölgesi 2 Online izle, 2010 yılında Ruhlar Bölgesi 1 ile büyük bir hasılat yakalayan Ruhlar Bölgesi filmi 2.filmini ise 2013 yılında yayımlamıştır. 1986 yılında Lumbert'lerin evinde Küçük Josh'da farklı garip olaylar fark edildi. Josh'un sorunlarını çözmek için bir bayan ve bir erkek eve gelirler ve Josh'un neden böyle davrandığını yavaş yavaş araştırmaya başlarlar. Josh uyurken astral seyahat yapmakta ve odasının gardrobunda kötü bir ruh barındırmaktadır. Aslında Josh gelecek zamanda Dalton'un babasıdır yani aileden geliyordur astral seyahat. Ruhlar Bölgesi 1 Filminin devamı şeklinde devam eden film harika bir korku filmidir. Lumbert'ların evinde yine doğaüstü olaylar gerçekleşmektedir. Taşındıkları evde Dalton'un babasında da bu kötü ruhun etkin rol oynadığı bir kasette görünmektedir. Dalton sonunda uyanmıştır fakat, Dalton babasının tek başına biriyle konuştuğunu görmüştür. Lumbert'ların küçük bebeği kötü ruh tarafından kaçırılmıştır. 2013 ABD Yapımı olan Ruhlar Bölgesi 2 Filminin yönetmenliğini James Wan yaparken, filmin senaryosunu ise Leigh Whannell ve James Wan yazmıştır. Ruhlar Bölgesi 2 filmini sitemizden Türkçe Dublaj Tek Parça halinde izleyebilirsiniz.