Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar izle

Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar full izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Online izle, Ruhlar Bölgesi film serisinin Dördüncü filmi olan Son Anahtar filminin yönetmen koltuğunda genç yönetmen Adam Robitel otururken, filmin senaryosunu ise Leigh Whannell yazmıştır. Imdb’den 6.1 puan alan film Türkiye’de 12 Ocak 2018’de vizyona girecektir. Filmin Korku yönü çok olmasına rağmen pek çok yerinde çoğu kez Gerilecek ve Gizemli olayların nasıl olduğunu merak edeceksiniz. Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar filminin konusu : Elise Rainier bir çok kötü ruhla yüzleşmiş ama son gittiği evdeki ruh diğer ruhlardan daha güçlü imiş ve son gittiği ev Elise Rainier’ın ailesinin evidir bu nedenle bu evden az da olsa korkmaktadır. Kapan, Arınma Gecesi ve Ziyaret filmlerinin yapımcısı BLUMHOUSE tekrar bu filmde yapımcı koltuğunda oturmaktadır.

Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Full HD Tek Parça izle

902 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle
6.1 IMDB Puanı

Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Adam Robitel
Oyuncular Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Sampson, Kirk Acevedo, Caitlin Gerard, Spencer Locke, Josh Stewart, Tessa Ferrer, Aleque Reid, Ava Kolker, Pierce Pope, Bruce Davison, Javier Botet, Marcus Henderson, Amanda Jaros, Judith Drake, Hana Hayes, Thomas Robie, Josh Wingate, Danielle Kennedy, Melanie Gaydos, Ty Simpkins, Rose Byrne, Patrick Wilson, Joseph Bishara, Stefanie Scott, Barbara Hershey, Danielle Bisutti, Brynn Bowie, Madison Bowie, Lubella Gauna, Bob Heslip, Zahra Susan Ingersoll, Devin Koehler, Craig Reed
Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Türkçe Dublaj izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Tek Parça izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar full izle, Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar Online izle, Ruhlar Bölgesi film serisinin Dördüncü filmi olan Son Anahtar filminin yönetmen koltuğunda genç yönetmen Adam Robitel otururken, filmin senaryosunu ise Leigh Whannell yazmıştır. Imdb'den 6.1 puan alan film Türkiye'de 12 Ocak 2018'de vizyona girecektir. Filmin Korku yönü çok olmasına rağmen pek çok yerinde çoğu kez Gerilecek ve Gizemli olayların nasıl olduğunu merak edeceksiniz. Ruhlar Bölgesi 4: Son Anahtar filminin konusu : Elise Rainier bir çok kötü ruhla yüzleşmiş ama son gittiği evdeki ruh diğer ruhlardan daha güçlü imiş ve son gittiği ev Elise Rainier'ın ailesinin evidir bu nedenle bu evden az da olsa korkmaktadır. Kapan, Arınma Gecesi ve Ziyaret filmlerinin yapımcısı BLUMHOUSE tekrar bu filmde yapımcı koltuğunda oturmaktadır.