Rüzgar izle

Rüzgar izle, Rüzgar Sinema Çekimi izle, Rüzgar Tek Parça izle, Rüzgar full izle, Rüzgar Online izle, 19 Ocak 2018’de vizyona girecek olan Rüzgar filmi, klasik olmayan farklı Komedi türünde, Klasik Romantik sahneleriyle ve de Ailecek izleyebileceğiniz bir filmdir. Rüzgar filminin yönetmenliğini Serkan Acar yaparken, Filmin senaryosunu ise Volkan Girgin yazmıştır. Belçim Bilgin, Sezai Paracikoglu ve birçok dizi ve filmden tanıdığımız Ata Berk Mutlu filmin başrolünü paylaşmaktadır. 35 yaşında olan Ece(Belçim Bilgin) Alper(Sezai Paracikoglu) ile 2 senelik bir sevgili ilişkileri olmuştur. Alper Ece ile evlenmek istemekte fakat, Ece, çocuk yapmak istememektedir. Bu olaylar yaşanırken ortaya çıkan 10 yaşındaki kapkaç çetesi üyesi Rüzgar(Ata Berk Mutlu), Ece ile Alper’in hayatını değiştirecek bir yeniliktir. Ece, Alper ve Rüzgar kapkaç çetesine karşı birlikte dik durmuş ve onları çökertmeye çalışmışlardır.

Rüzgar Full HD Tek Parça izle

2,095 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Rüzgar Sinema Çekimi izle (2018)

Rüzgar Sinema Çekimi izle (2018)

Yönetmen Serkan Acar
Oyuncular Belçim Bilgin, Sezai Paracikoglu, Ata Berk Mutlu, Cezmi Baskin, Nebil Sayin, Hülya Duyar, Altug Yücel, Seymen Aydin, Ömrüm Nur Çamçakalli
Rüzgar izle, Rüzgar Sinema Çekimi izle, Rüzgar Tek Parça izle, Rüzgar full izle, Rüzgar Online izle, 19 Ocak 2018'de vizyona girecek olan Rüzgar filmi, klasik olmayan farklı Komedi türünde, Klasik Romantik sahneleriyle ve de Ailecek izleyebileceğiniz bir filmdir. Rüzgar filminin yönetmenliğini Serkan Acar yaparken, Filmin senaryosunu ise Volkan Girgin yazmıştır. Belçim Bilgin, Sezai Paracikoglu ve birçok dizi ve filmden tanıdığımız Ata Berk Mutlu filmin başrolünü paylaşmaktadır. 35 yaşında olan Ece(Belçim Bilgin) Alper(Sezai Paracikoglu) ile 2 senelik bir sevgili ilişkileri olmuştur. Alper Ece ile evlenmek istemekte fakat, Ece, çocuk yapmak istememektedir. Bu olaylar yaşanırken ortaya çıkan 10 yaşındaki kapkaç çetesi üyesi Rüzgar(Ata Berk Mutlu), Ece ile Alper'in hayatını değiştirecek bir yeniliktir. Ece, Alper ve Rüzgar kapkaç çetesine karşı birlikte dik durmuş ve onları çökertmeye çalışmışlardır.