Savaş Tanrısı izle

Savaş Tanrısı izle, Savaş Tanrısı Türkçe Dublaj izle, Savaş Tanrısı Tek Parça izle, Savaş Tanrısı full izle, Savaş Tanrısı Online izle, 1557 yılında Japon korsanların lideri Wang Zi, Zi Chang komutanı Wang’ı korsanlara karşı savaşmaya ikna etti. Ancak Wang daha sonra Wang-zu varisi tarafından hapse attırıldı. Böylede korsanlar Zi Chang’ın kıyı şeridini yağmalamaya devam etmişlerdir. Wang’ın torunu Mao Wang kıyı şeridinden yağmaladığı ganimetle şehri işgal etmiştir. Bunun üzerine Ordu Komutan Yu-Dayo’nun liderliğinde onları 5 ay boyunca kuşatma altına aldı. Zi-Chang garnizom komutanı olan Yu-Dayo Japon korsanlarına karşı tüm birliklerini alarak Japon korsanların üstüne gitmiştir. General Chi-Cheng çok akıllı bir general’dir ve Garnizom komutanı Yu-Dayo’nun uzun süreler ugraştığı ve giremediği yere çok kısa bir sürede girmiştir. General Yu-Dayo Japon korsanlarla iş birliği yaptığı düşüncesi ile hapse atılmış fakat, Chi-Cheng bu durumun bir haksızlık olduğunu düşünmektedir. Yu-Dayo ve Chi-Cheng iyi birer arkadaş olmuşlardır ve aralarındaki iş ilişkisi iyidir. General Chi-Cheng Japon korsanlarının işgal ettiği yerden beğendiği halktan köylüleri alarak onları eğitmiş ve Ordu’suna çok sadık askerler kazandırmış ve Ordu’sunu genişletmiştir. Savaş Tanrısı Filminin yönetmenliğini Gordon Chan üstlenirken, filmin senaryosunu ise Frankie Tam, Maria Wong, MengZhang Wu ve Zhaozheng Xiong üstlenmiştir. Filmin IMDB Puanı 6.3’ken filmin türleri ise Aksiyon ve Tarihi türlerde yer almaktadır. 27 Mayıs 2017’de vizyona giren film birçok izleyici tarafından izlenilmiş ve beğenilmiştir. Savaş Tanrısı Filmini FilmCee.Com’dan Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Savaş Tanrısı Tek Parça izle

854 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Savaş Tanrısı 2017 Türkçe Dublaj izle
6.3 IMDB Puanı

Savaş Tanrısı 2017 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2017 - Çin
Yönetmen Gordon Chan
Oyuncular Wenzhuo Zhao, Sammo Kam-Bo Hung, Yasuaki Kurata, Regina Wan, Keisuke Koide, Timmy Hung, Ryu Kohata, Junxiao Liu, Michael Tong, Ban Wang, Yue Wu
Savaş Tanrısı izle, Savaş Tanrısı Türkçe Dublaj izle, Savaş Tanrısı Tek Parça izle, Savaş Tanrısı full izle, Savaş Tanrısı Online izle, 1557 yılında Japon korsanların lideri Wang Zi, Zi Chang komutanı Wang'ı korsanlara karşı savaşmaya ikna etti. Ancak Wang daha sonra Wang-zu varisi tarafından hapse attırıldı. Böylede korsanlar Zi Chang'ın kıyı şeridini yağmalamaya devam etmişlerdir. Wang'ın torunu Mao Wang kıyı şeridinden yağmaladığı ganimetle şehri işgal etmiştir. Bunun üzerine Ordu Komutan Yu-Dayo'nun liderliğinde onları 5 ay boyunca kuşatma altına aldı. Zi-Chang garnizom komutanı olan Yu-Dayo Japon korsanlarına karşı tüm birliklerini alarak Japon korsanların üstüne gitmiştir. General Chi-Cheng çok akıllı bir general'dir ve Garnizom komutanı Yu-Dayo'nun uzun süreler ugraştığı ve giremediği yere çok kısa bir sürede girmiştir. General Yu-Dayo Japon korsanlarla iş birliği yaptığı düşüncesi ile hapse atılmış fakat, Chi-Cheng bu durumun bir haksızlık olduğunu düşünmektedir. Yu-Dayo ve Chi-Cheng iyi birer arkadaş olmuşlardır ve aralarındaki iş ilişkisi iyidir. General Chi-Cheng Japon korsanlarının işgal ettiği yerden beğendiği halktan köylüleri alarak onları eğitmiş ve Ordu'suna çok sadık askerler kazandırmış ve Ordu'sunu genişletmiştir. Savaş Tanrısı Filminin yönetmenliğini Gordon Chan üstlenirken, filmin senaryosunu ise Frankie Tam, Maria Wong, MengZhang Wu ve Zhaozheng Xiong üstlenmiştir. Filmin IMDB Puanı 6.3'ken filmin türleri ise Aksiyon ve Tarihi türlerde yer almaktadır. 27 Mayıs 2017'de vizyona giren film birçok izleyici tarafından izlenilmiş ve beğenilmiştir. Savaş Tanrısı Filmini FilmCee.Com'dan Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.